Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Mop Ultramat XL Turbo od Viledy

12. 03. 2019

majkyyx

28. 3. 2019

Vyprat záclony a závěsy, uklidit zimní oblečení a přerovnat věci v policích, to děláme každý rok na jaře. Jarní úklid nám zabere minimálně celý víkend, spíš ještě v týdnu po práci nějakou dobu...

Bary1

28. 3. 2019

V rámci jarního úklidu nikdy nevynechám mytí oken, přijde mi to jako takový rituál kdy po té dlouhé zimě rozzářím okna aby k nám do domu krásně mohlo prosvítat sluníčko a nabíjelo nás po zimě tolik potřebnou energii. Vždy dělám tento úklid malinko rozsáhlejší než běžný denní úklid a abych ho udělala v klidu a precizně, někdy si jej rozložím i na několik dní.

dzejnin

28. 3. 2019

Jarní úklid pro mě znamená kompletní úklid domu jako každý týden, akorát navíc provětrám skříně a všechny nepotřebné a nepoužívané krámy a oblečení musí pryč . Zabere mi to jeden víkend

ggabuska1

28. 3. 2019

tím že mám malé mimčo i psa , mám pocit že jarní úklid dělám snad denně ), o vytírání nemluvě... ale navíc určitě při velikonočních pracích, odtahuji gauč a skříně..

fsk

28. 3. 2019

při jarním úklidu se u nás tepují koberce, vytírá, čistí se sedačka, myjí se okna, perou záclony a to mám zabere celý prodloužený víkend, protože bydlíme v domku, máme těch místností na úklid více.

warpik

28. 3. 2019

jarní úklid si s manželkou dělíme, ona uklidí celý byt, umyje okna, všude naaranžuje květiny a já umyju, naleštím a vyluxuju obě naše auta, zkontroluji je a případně vyměním co je potřeba.

hanask

28. 3. 2019

uklízení mi zabere odhadem jeden celý víkend. nevynechám při jarním úklidu mytí oken a probrání skříní

při jarním úklidu se snažím ,aby mi netrval moc dlouho, protože máme malé miminko a s jarními dny nás to více a více táhne ven. takže o víkendu zaúkoluji manžela, aby šel na procházku a na návštěvu rodičů a pustím se do úklidu, umyji okna, vyperu a pověsím záclony, přeleštím leštěnkou nábytek a vyperu koberce

lucier

28. 3. 2019

vzhledem k mé práci lékařky nemohu jarnímu úklidu věnovat déle než víkend. jen tak tak stihnu nejzákladnější úklid, takže myji okna, peru záclony, utírám prach na skříních a přepírám oblečení na jarní dny.

ingridh

28. 3. 2019

v rámci jarního úklidu kompletně přes víkend uklidím celý byt, umyji okna, lodžii, přeberu oblečení ve skříních a pak si celá polámaná následující týden lížu rány.

kuky

28. 3. 2019

v rámci jarního úklidu je to mytí oken a praní záclon, vyčištění odpadů v celém domě, úklid terasy a v neposlední řadě úklid celé garáže, kdy se musím vzdát na rozkaz manželky všech svých nashromážděných pokladů přes zimu

nikdy nevynechám úklid celého domu a také chatky, kterou máme v Českém ráji. jsem po vážné nehodě v plném ID třetího stupně a proto mi úklid trvá déle, ale o to větší radost mi přináší výsledek. někdy je to i týden, co mi to trvá.

zdiss

28. 3. 2019

K běžnému úklidu přidám okna, dveře a nábytek, podle nálady proberu oblečení. Uklízím asi dva dny

petraval

28. 3. 2019

mytí oken. a jelikož se uklízí kompletně celý byt, tak se snažím, aby to netrvalo déle než víkend.

Aneta83

28. 3. 2019

Mám pocit, že jarní úklid mám pořád určitě vezmu okna, záclony, prach a ostatní dělám pořád. A můj jarní úklid má co dělat i se zahrádkou, pěkně vapkou terasu, pak by se hodil mop umýt květináče...

kohoutice

28. 3. 2019

Co nevynechám určitě okna, myju je tak 1-2x do roka, podlahu samozřejmě denně. A pak běžné úklidy v koupelně a na wécku. 1x za rok generální úklid, což znamená sošky a skleničky v sekretáři, včetně lustru či vrchní desky od stěny. děkuji moc

Jaaaaba

28. 3. 2019

Uklízím dost nerada, ale na co se během jarního jarního úklidu docela těším je odstranění všech přírodnin, které děti na podzim a v zimě nanosili z venku (kaštany, větvičky, šišky, kameny), umytí oken a vyzdobení parapetu a oken jarní výzdobou Venku je totiž ještě trochu pošmourno a sychravo a narcisky za oknem a pár barevných zajíčků příchod jaro přeci jen trochu urychlí

Nikdy nevynecham okna, skrine, podlahy a uklid ve spajzce. Samozrejme samostatnou kapitolou jsou kyticky. Uklid mi trva zhruba tyden...

Tisinka15

28. 3. 2019

Ja urcite nevynecham zaslouzeny odpocinek a nejlepe ledovou kavu v proslunene terasemuzu umyvat okna,uklidit zimni obleceni,nachystat svezi kousky na na teple dny,ale nesmim zapomenout i na sebe,protoze kdyz se budu jen tak honit,tak me to zarucene nebude bavit

marasto

28. 3. 2019

V rámci jarního úklidu nevynechám okna, skříně a květiny. Těch máme poměrně hodně. Takže takový úklid mě zabere i dva tři dny.

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Ředkvičková polévka

Ředkvičková polévka

11 hlasů
40min 228 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Králík na žampiónech

9 hlasů
1h a 30min 443kJ 260 Kč

Dietní kralíčí maso připravené na žampiónech.

Dušené hovězí s majoránkou

1 hlas
2h a 20min 604kJ 250 Kč

Voňavé hovězí dušené s majoránkou, vínem a cibulí.

Poradny

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Očkování v těhotenství

dobrý den, v období těhotenství se proti klíšťové encefalitidě neočkuje, v období kojení je však ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více