Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Mop Ultramat XL Turbo od Viledy

12. 03. 2019

sasurka

21.03.2019

Když se vrhnu na jarní úklid,tak se na to předem připravím,potřebuji k tomu volno a začít hned po snídani.Nachystám si veškeré pomocníky,které používám a začnu rovnou oknami,praním záclon,jak se do nich dám,jede to jako po másle. Pak mě těší ten pocit nádherných oken bez šmouh,tak vyprané záclony a závěsy pověsím zpět a vrhnu se na utírání prachu všude,poličky,apod. Nevynechám ani podlahy a jak to vše mám tak čisté,udelám si pauzičku,dám si kafíčko a vrhnu se na třídění věcí,které dělám každý rok vždy na jaře. Vše nepotřebné,co nepoužívám ten rok, buď rozdám nebo vyhodím. A hned se mi lépe dýchá. Úklidy mi nevadí,mám je ráda,i když si u něj občas pobrblám,když mi něco nejde, dát třeba záclony na žábky,ale u úklidů můžu krásně přemýšlet,to je moc fajn. Ale opravdu musím začít dopoledne,odpoledne se mi už nic nechce.

Jarní úklid u nás doma spočívá hlavně v mytí oken, vyprání a uklizení zimních věcí, srovnání skříní, vyprání záclon, mytí podlah, případně vymalování některé z místností. Jak se říká, nejlépe je uklizeno po malování. To vše je třeba než začnou práce venku na zahrádce. Na okna už mám pomocníka a ráda bych vyzkoušela i tento přístroj. Slyšela jsem totiž na něj jenom samou chválu a když jsem zjistila, že se bude testovat, neodolala jsem a řekla jsem si, že to musím zkusit. Jarní úklid doma mi zabere tak přibližně 14 dní.

karliki

21.03.2019

V rámci jarního úklidu nikdy nevynechám okna,ty jsou vizitkou majitelky a samozřejmě podlaha,ta musí být jak ze škatulky.úklid mi trvá přibližně dvě hodiny,když uklízím tak pořádně.

Jirtaj

21.03.2019

Při našem jarním úklidu mi to moc času nezabere, protože máme malý byt, ale během dvou měsíců se budeme stěhovat do dvoupatrového domu, který jsme si koupili a to bude teprve nátřesk, obzvlášť hned první bude jarní úklid a to od podlahy ke druhému stropu, takže by se nám takový pomocník strašně hodil, protože přece jen v novém je práce ažaž.. a hlavně ty podlahy no...

maya91

21.03.2019

u nás se odehrává větší úklid vždycky před velikonoci. ale spíš že se k nám sjede celá rodina, takže se snažím, aby se měli všichni kam vejít a aby mě nepomluvili za neumytá okna, že... zabere to tak maximálně týden, teda necelý, protože stíhám jen po práci a o víkendech. ale zatím to vždycky stačilo!

Mili.70

21.03.2019

Jarní úklid v domě pro mě znamená mytí oken, praní záclon nebo závěsů a podle potřeby klepání koberců. Především je pro mě ale jarní úklid venkovní práce, kdy připravujeme venkovní posezení, uklízíme sklep, stříháme stromy, kultivujeme trávník, odplevujeme, vápníme a hnojíme zahrádku, a spousta další práce. Doma jsme hotovi za 2 dny. Venku to trvá samozřejmě mnohem déle...

Uvnitř domu máme pořádek, uklízíme průběžně po celý rok. Jarní úklid pro mě tedy obsahuje pouze mytí oken, případně vyřazení starých věcí ze skříně

saluka

21.03.2019

Okna jsou po zimě to,co v rámci jarního úklidu nevynechávám,a jak dlouho trvá? Po letech,kdy jsem se zbytečně trápila frázemi ,,musím" a ,,měla bych" s radostí odpovídám -jak kdy Nevím,jestli za to můžou zkušenosti,nebo moudrost věku,ale dnes už umím upřednostnit pohodu před ,,jak by to vypadalo". Takže někdy,když mě popadne uklízecí nálada,jedu jako tryskomyš a za den je hotovo a někdy si týden dávkuju jen to nejnutnější. A víte co? Zaplať pánbůh za to

Misha69

21.03.2019

Při jarním úklidu rozhodmně nevynechávám mytí oken, vyměnu záclon a děláme čistku skříní. Celkový čas si neměřím, ale můžou to být tak 2-3 dny.

bokul

21.03.2019

V rámci jarního úklidu rozhodně nevynechám mytí oken, která v zimě nemyju, a s tím spojené praní záclon a závěsů. Kolik času mi úklid zabere jsem nikdy nestopovala ani nepočítala. Snažím se si to rozvrhnout tak, abych po úklidu nemusela týden ležet s bolavými zády (A nebo se snažím aspoň trochu zapojit i zbytek rodiny.)

zuko

21.03.2019

při jarním úklidu nevynechám snad žádné místečko. Po zimě prostě je u nás generálka, spousta věcí, co nejsou potřebné , se vyhodí, zrovna tak jako oblečení, co se už nenosí. A pak se dám do postupného úklidu - začnu oknama, umeju nábytek, naposledy setřu zeme a pověsím voňavé záclony. No ale víkend mi na to vše nestačí. určitě ještě v týdnu dodělávám.

megana4

21.03.2019

Mytí oken a zabere mi to pár dní celý úklid .

Jarni uklid je pro me takovy, co nedelam tydne. Takze nevynecham myti oken, vyprat zaclony, "stehuje" se nabytek, za kterym a pod kterym se uklizi a hlavne delam poradky ve skrinich a v hrackach maleho.

Tak samozrejme nikdy pri upratovaní nevynechám kúpeľňu, záchod a chodbu, práve tam mám najviac práce aj s umývaním podlahy :) Poriadne upratovanie mi zaberie tak dve až tri hodinky, ale ak by som to mal prejsť rýchlejšie, tak samozrejme aj tá hodina :)

Jarka29

20.03.2019

Při jarním úklidu se vždycky těším na mytí oken.Miluju když jde do bytu už to úžasné teplo z venku.A nikdy nevynechám skříně,to je asi nejlepší čas na to protřídit šatník.Jen mě vždycky naštve,že jsem po té zimě vždycky o kousek větší..Nebo,že by se to oblečení zmenšovalo???Na to jsem ještě nepřišla.

kometka

20.03.2019

Jarní úklid je pro mě takovým novým začátkem. Uklízíme tak nějak kompletně od podlad po okna ale nevynechám nikdy přesazování květin a úklid terasy. Většinou mi to zabere víkend

Mám malou dvouletou ceru, a ktomu jsem v 6. měsíci těhotenství, jarní úklid již proběhl :). Jelikoš máme rodinný dům tak uklid zažínám od půdy směrem ke vchodovým dveřím. Tentokrát mi uklid trval dva dny. Ale která maminka to nezná uklidím jednu místnost a než se otočím už je zase nepořádek :) Hold s dětmi se člověk opravdu nenudí, a příjde mi že mám jarní úklid každý den :D

snany

20.03.2019

Mám tři malé děti (nejmladší rok) a k tomu chodím do práce, takže jarní úklid mi zabere celé jaro Nezapomenu vymést všechny pavučiny, ale pavouky nechávám, neboť jak se říká pavouci přinášejí štěstí. Dále třídíme oblečení, boty a kupuji nové.

Pro mě jarní úklid je ve stylu očisty. Takže je to opravdu extrémní úklid kdy lezu snad i po stropě. Třídím šatník, dávám pryč staré věci. :)

kiviva

20.03.2019

Jarní úklid mi zabere většinou celý den, nikdy nezapomenu vytřídit šatník a přichystat si kousek prázdného místa ve skříni pro nové jarní oblečení, protože se na jaře vždy těším i na jarní módu.

Projekt Půlmaratonská stonožka. Podpořte i vy onkologicky...

Gratinovaná zelenina

Gratinovaná zelenina

8 hlasů
1h a 20min 324 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí kousky se zeleninou

13 hlasů
1h a 20min 575kJ 120 Kč

Jarní kuřecí kousky se zeleninou, sytý oběd pro celou ...

Salát z růžičkové kapusty

12 hlasů
30min 366kJ 45 Kč

Skvělá příloha k pečenému masu, jako samostatný lehký ...

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více