Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Mop Ultramat XL Turbo od Viledy

12. 03. 2019

dasa009

19.03.2019

Jarní úklid zvládnu za víkend, nevynechám okna, nábytek, podlahy, koupelnu, wc, patří k tomu i třídění skříně, co jsem neměla víc jak rok na sobě, letí ze skříně...

Jarní úklid mi trvá tak celé jaro . Uklízím průběžně. Co nesmím na jaře vynechat jsou okna. Pořádně i s rámy je myju dvakrát ročně. Na jaře a na podzim. Brzy se na ně vrhnu, protože uz přes ně nejde skoro ani vidět.

helus

19.03.2019

Jarní úklid mi trvá asi 2 dny.Mimo běžného úklidu umývám okna a rozhodně nevynechám matrace s postelí.

Luci79

19.03.2019

Jarní úklid mi trvá 3 dny, kromě oken, dlaždiček koupelny, uklízím i na horních skřínkách kuchyňské linky, pod pračkou a za i pod skřínkami z obývákové stěny. Jelikož mám v bytě lišty, nábytek nedoléhá na zeď, takže je vše potřeba odsunout a otřít, alespoň při velkém úklidu. Naštěstí mám malé sestavy lehkých skříněk, se kterými se dobře manipuluje a potom velké vestavěné, na a za které se nepráší.

Jarním úklidem strávím minimálně jeden celý víkend. Začínám odstraněním zimních dekorací, pak běžný úklid, potom nastupuje mytí oken a vyzdobení bytu jarním dekoracemi a v neposlední řadě úklid šatníku.

JanaŠ

19.03.2019

Nikdy nevynechám mytí oken... Jelikož máme špatné parapety a když roztává sníh nebo prší,veškerá špína mi cáká na okna. I když bydlíme ve 4 patře vadí mí to... Jelikož mám 2 malé děti,tak si úklid rozděluji do cca 3-4 dnů...

Koupelnu, nesnáším když nejsou umývadlo nebo vana čistě bílé. Každý den +/- hodinu takový ten běžný úklid do myčky, oblečení atd. a v neděli uklízíme všichni dopoledne či odpoledne asi 3 hod.

deeana

19.03.2019

Jarním úklidem strávím obvykle jeden víkend. Na řadu přijdou všechna okna a vstupní dveře, které dozdobím jarní dekorací. Vyperu záclony a provoním jimi celý prostor. Nikdy nevynechám třídění skříně. Jaro si volá o nové kousky, pro které je třeba udělat prostor. A jako třešničku na dortu dám do vázy na stole tulipány nebo narcisky, které k jaru prostě patří. Cítíte ho už ve vzduchu jako já?

Nevynecham trideni satniku a zbytecnych veci a zabere mi to dooost casu :- D Ale v byte to je vazne potreba, neni nafukovaci 🤣

ladouch

19.03.2019

Jarní úklid je u nás pořádné gruntování, letos dokonce budeme i malovat kuchyň. Jinak samozřejmě umýt okna, podlahy, utřít všude prach vysát koberce, to ale dělám běžně po celý rok, a také udělat průvan v šatníku, prádelníku a zbavit se všech nepotřebných věcí. Když je čas tak také prolustrovat všechny zásuvky.

Tak jako se příroda připravuje na jaro, tak i my musíme připravit na jaro náš domeček Do jarního úklidu zařazujeme klasické vytíraní podlah a vysávání, utirání prachu. Nesmí chybět ani mytí oken + vyprání záclon a také vyřazení z šatníku zimní věci jako jsou zimní bundy, čepice, zimní boty.. Zaměřujeme se také na čištění spotřebičů a převlečení pelíšků jak těch lidských tak i našeho pejska

Já jsme se vždy chlubila tím jak uklízení miluji atd. Okna jsem umyla v rámci šestinedělí a podobně, ale teď jak malý roste, nabíra síl a energie... no jednak již není čas a pak ani síla povečerech kdy spí Kolik úklid zabere teď ani netuším, obvykle bylo vše již vypucováno, jen se na jaře doladilo...teď bych si nejraději zavolala pomocní četu Jinak co nikdy nevynechám...baví mně detaily - pořádně vydrhnout hřebeny, topení...prostě co se při běžném úklidu až tak nehrotí

evikh

19.03.2019

Jarní úklid je u nás ve znamení malého vánočního :D. Je to přece jenom malé vítání sluníčka, horkých dnů a pohody a relaxace. Takže rozhodně uklízíme i tam, kde se běžný denní úklid neprovádí. Úklid mi zabere většinou několik dní, záleží dle toho kolik je času. Co rozhodně nevynechám, je umytí oken, aby mohlo sluníčko lépe svítit a hřát do oken

Jarní úklid je pro mě ve znamení mytí oken a uklizení šatníku, ale jinak ostatní věci zvládám průběžně během klasického úklidu Je lepší průběžný úklid než se pak z toho zbláznit

Jarní úklid, kromě běžné klasiky jako je utření prachu od lustru po podlahu, vysátí podlah a umytí všech pracholapů obnáší i roztřídění dokumentů, kontrolu lékárničky a kosmetiky a vytřídění oblečení. Ty poslední 3 práce nesnáším ze všeho nejvíc. Kolik mi to zabere času nevím, snažím se to dělat po částech, jinak bych to asi nedala.

Posledních pár let nevynechávám zřízení šatníku, není to úplně úklid, ale je to čistka potřebná taky. A taky v papírech smlouvách a tomhle všem. Těžko říct kolik mi zabírá jarní úklid snažím se na to vždycky vymezit jeden víkend za kterej se snažím všechno stihnout.

Nikdy nevynechám hlavně vyprat prádlo,vysát a umýt podlahu v celém bytě i před ním a umýt okna a vždy mi to zabere tak půl dne.....

Martaa

19.03.2019

S jarem mám spojený nový začátek a vůni. Takže i doma se o to snažím a věnuji se domácím pracem, na které jsem po celý rok nesáhla, například vyčistím gauč. Hodně větrám, do bytu pouštím sluneční paprsky, peru, koupím si novou vůni aviváže. A nikdy nezapomenu na jarní dekorace - kytky ve váze, figurky ptáčků apod.

nea

19.03.2019

Jarní úklid pro mě znamená provětrat a provonět čistotou celý byt. Uklízí a větrá se všude i ve skříních. Zabere mi to celý víkend, ale výsledek stojí za to. Dva dny pak odpočívám a nic nedělám.

Dá se říct, že žádné jarní, předvánoční úklidy nedělám. Uklízím průběžně bez ohledu na to, jaké svátky se chystají. Na jaře ale nikdy nezapomenu na OKNA, abych lépe viděla tu krásu "probouzející se" přírody

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Špagety s rajčaty

Špagety s rajčaty

12 hlasů
40min 639 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka z lískových oříšků

20 hlasů
25min 568kJ 90 Kč

Tak trochu jiná polévka, ale přesto výborná. Nebojte s...

Ovíněný kapr

12 hlasů
60min 512kJ 130 Kč

Recept na kapra na víně.

Poradny

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Jak se krátí dovolená při pracovní neschopnosti?

Dobrý den,nárok na dovolenou se krátí o 1/12 za prvních 100 zmeškaných směn a za každých dalších ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více