Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Mop Ultramat XL Turbo od Viledy

12. 03. 2019

jarní úklid mám tak na cca týden... mame rodinny dum, takže než umyju okna, tak to zabere den, dalsi den to jsou koupelny, dalsi den komplet kuchyn(je az neuveritelne kolik prachu se usadi ve skrinkach, suplíkách) no apk ten zbytek a nesmim zapomenou na uklid venku po zime, terasa... atd..

Milka98

19.03.2019

Jelikož bydlíme v rodinném domku, jarní úklid provádím postupně. Důležité je mytí oken, dveří, všech skříní zvenku i zevnitř. Začnu místnostmi obývacími - obývák, kuchyně, ložnice, dětské pokojíky a koupelna. Šatnu, pracovnu, předsíň a jiné místnůstky nechávám nakonec a přiznám se, že někdy na ně čas nevyjde a počkají až na úklid před hodama v létě.

Myji okna, dává čisté záclony, probírám skříně. Dělám celkovou revizi domácnosti. Jarní úklid dělám postupně několik dní.

Marci55

19.03.2019

Jarní úklid je takový razantnější,cca na 5 dní. Vykukující sluníčko mě dodá energii na práci. Patří sem i úklid a probírka šatníku. Dále je na řadě komora, kde se přes zimu nahromadí hodně nepotřebných věcí. myji okna,čistím koberce.

Hezký den. Jarní úklid mě čeká nejen u nás doma, ale i u mé mamky, které bude letos 75 let. U nás doma naštěstí myje okna manžel - ono mě to sice baví okna mýt, ale nějak jsem si pořád nezvykla na 4. patro Kromě klasického úklidu, který děláme každý den či týden (utírání prachu, luxování, vytírání, apod.) mě čeká ještě "úklid" skříní - resp. třídění oblečení a bot na ty, co už nám nejsou : někdo vyrostl, někdo přibral a někdo kila shodil (hádejte kdo) no a taky dostanou speciální péči naše rostlinky v květináčích a na zahradě u mamky - ale to se zase úklidem nazvat nedá. Je ale pravda, že také zametu dvorek a budu užívat sluníčka a probouzející se přírody

Při jarním úklidu nikdy nevynechám úklid balkónu , oken , praní záclon a třídění skříní. Zabere mi to celkově i s mytím podlah , utíráním prachu atd , zhruba 5 hodin . Radši se na úklid vrhnu a uklízím dokud nemám vše hotové. Pak si mohu už jen v klidu užívat sluníčka.

Klasické uklízení mi zabere tak dvě hodiny času, jarní úklid zahrnuje i mytí oken, pořádné vyprášení koberců, vyndavání a oprašování knih z knihovny, čištění sedaček a další úkony, které v rámco normálního úklidu nedělám pravidelně. Jarní úklid mi zabere zpravidla celý víkend, ale ta čistota, lesk a vůně stojí za to

TynaC

19.03.2019

Základ jsou okna a záclony, jak začne svítit sluníčko, tak je na oknech vidět prach a každá čmouha, hlavně obtisky prstíků a dětských ručiček. A třídění oblečení ve skříních..Jinak takové ty běžné věci dělám průběžně. Celkově bych to viděla na celý víkend práce. Hmm už jen ta předatava je hrozná

Rozhodně při jarním úklidu nevynechám po umytí oken vyprání všech záclon a závěsů v celém bytě, včetně chodby. Také si uklízím skříně, kde si vše proberu, zbytečné oblečení dám do sběrného kontejneru. Zároveň umyjí všechny poličky v koupelně. Nejdéle mi trvá čistění koberců a potahových látek na sedací soupravě, byť mám na to speciální vysavač, ale velké koberce.

Já pro tzv "jarní úklid" vynechávám celý. Uklízím průběžně celý rok, takže nějak nepotřebuji uklízet na jaře víc :) Každopádně když už je konečně hezky, tak umyji okna, aby mohlo dovnitř sluníčko. Vytírám, luxuji, uklízím skříně, pucuji koberce kdy je to potřeba, ne v závislosti na ročním období :)

Při jarním úklidu umývám okna, peru záclony, pak klasicky prach, vysávání, převlečení peřin, leštím vše, co se dá a navíc utírám prach i na místech, kam běžně nedosáhnu, tedy hlavně na kuchyňské lince a na odsávači

alenab

19.03.2019

jarní úklid mám ráda, je to sice fuška, umýt okna, vyprat záclony, vyčistit sedaku, umýt nábytek, probrat skříně.......... ale výsledek stojí za to. Uklízím postupně, nehrotím to, tak 14 dnů postupně tomu dám. Letos už jsem začala se skříněmi.

Molina

19.03.2019

V rámci jarního úklidu nevynechám okna. Jarní úklid mi trvá několik dní, protože ho dělám na etapy průběžně.

terka20

19.03.2019

Jarní úklid je to,co mě nejméně baví na jaru. Protože kromě oken (na kterých jsou vidět už všechny šmouhy) ,uklízím a vyklízím šatník a přebírám a vyhazuji (do čeho už se nevejdu) a zandavám zimní věci.Jinak jarní úklid moc neřeším,uklízím průběžně přes rok a vázičky a různé serapetičky jsou vymyté už z vánočního úklidu. Takže jarní úklid mi zabere tak jeden víkend.

Svabici

19.03.2019

u nás se myjou hlavně okna, ty manželka myje pořád a taky třídí oblečení. Já se spíš zapojuji do práce na zahradě u dědy.

Okna to je samozřejmost,také sprchuji květiny,které jsou po zimě hodně zaprášené,každé jaro vyperu sedačku a koberec.A protože mám dvougenerační velký dům,úklid mi zabere minimálně 14 dní.A protože starý mop už dosluhuje zasloužila by si moje domácnost nový.

RIVKA

19.03.2019

urcite nevynecham ani jeden kousek noveho domecku-smejcim svude kde se ma.-)uklid zabere několik hodin,mozna i cely vikend.-)dům je veliky,pomocnik na podlahu by se hodil-všude mame lino,dlazbu….-)

4vladku

19.03.2019

Nedají se vynechat okna, paprsky sluníčka hodně prozrazují jak se za zimu zašpinila a trvají mi dlouho ( jsou dřevěná, špaletová) než je umeju.

janaro

19.03.2019

Myti oken a probirani satniku je nezbytnosti pri pri kazdem jarnim uklidu.A take vyhazovani zbytecnych veci a tech veci,ktere mi nedelaji radost a nasledne trideni ponechanych veci. Tak 2-3 dny mi uklid zabere.

Rozhodně nevynechám okna, vlastně těma jarní úklid začínám. A celkově mi to zabere asi týden, protože můj úklid zahrnuje i čistku skříní.

Projekt Půlmaratonská stonožka. Podpořte i vy onkologicky...

Pečená jehněčí kýta

Pečená jehněčí kýta

17 hlasů
1h a 55min 705 kJ 282 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Smažená štika

8 hlasů
35min 412kJ 210 Kč

jednoduchý recept na smaženou štiku

Pečené vepřové koleno

2 hlasy
2h a 20min 429kJ 130 Kč

Šťavnaté maso s neodolatelnou, zkaramelizovanou kůrčičkou.

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více