Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Mop Ultramat XL Turbo od Viledy

12. 03. 2019

janeve

18.03.2019

Domácnost uklízím často, ale na jaře s prvními slunečními paprsky myji okna. V domě jich máme přes 20 a to zabere hodně času.

Simdan

18.03.2019

Já dělám úklid celoročně, takže žádné jarní ani vánoční úklidy nepodnikám, ale ráda myju okna a to dělám klidně každý měsíc, takže tohle nevynechám nikdy, jinak úklid spíže,lednice, nádobí, skříně, třídění oblečení a tak podobně mi zabere asi týden, když každý den udělám jednu věc

Dřív mi jarní úklid zabral opravdu dost času, jen na našich 14 oknech jsem strávila moooc času, ale pořídila jsem si Windomatic od Viledy a okna jsou teď rychlovka. Při úklidu vymetu každý kout v domě, snažím se páč paprsky sluníčka prozradí v domě každý nedostatek, každou šmouhu. Na druhou stranu pro mě je přednější rodina, proto sáhnu raději po kvalitním pomocníkovi který mi práci urychlí, proto se hlásím do testování abych si ještě více zkrátila čas úklidu a mohla si užívat chvíle s rodinou...

Amandil

18.03.2019

Úklid zabere klidně i celý víkend. Nikdy nevynechám okna, vyndám a umyji celou kuchyň a proberu věci, které nepotřebuji.

Umývání spár a kolem zdí , zábradlí, kterého doma máme až až a úklid mi mnohdy zabere i hodiny, ne-li dny, máme velký dům ..

zanetie

18.03.2019

Nikdy nevynecham myti oken a prani zaclon. Skrze cista okna se ven na tu probouzejici se prirodu prirodu kouka mnohem lip cely jarní úklid mi zabere tak jedno odpoledne.

Lusylie

18.03.2019

Jarní úklid je především mytí oken, třídění šatníku, provzdušňování bytu od zbytečností.

honzik

18.03.2019

já nemám vyhraněný úklid, jsem již v důchodu, takže okna, koberce, úklid koupelny atd dělám dost pravidelně. Minulý týden jsem vyprala záclony a vyčistila okna a koberce, manžel je navíc nemocný, takže co celý den dělat??? Ale moc zatím nemám

tory

18.03.2019

K jarnimu úklidu patří u nás i mytí oken a praní záclon ale také i úklid skříně, vyhazani nepotřebného oblečení, hlavně u dětí, které z mnoha vyrostli a úklid zimního oblečení, bot a zimních věcí.

Za mě určitě k jarnímu úklidu patří mytí oken pak začnu utirat prach, vysávat a nakonec celý byt vytřu a mám to tak na celý víkend

K jarnímu úklidu většinou u nás patří mytí oken. A že jich máme na domě hodně, opravdu tuto činnost nemám, nemám ráda :-(

assaly

18.03.2019

Na jarním úklidu mě nejvíc děsí okna a asi proto je nikdy nevynechám - jarní úklid beru tak, jak mě učila maminka, seshora dolů a zevnitř ven. Takže když konečně vymetu a vytřu podlahy (jako tečku za velkým úklidem, nemyslím běžné vytírání.-)), může začít jaro.

Uklízení vždy věnuji celý víkend, beru to od podlahy přes okna a hlavně probrat pořádně skříně

Jarní úklid mi moc času nezabere, uklízíme doma průběžně :) nicméně co nevynecham je zbavení se zbytečných krámů, které už doma překážejí. Protridim satniky, hračky, vyhodím to co už nenosíme. A hlavně uklidim po zimě balkony abych měla kam dát bylinky a rostlinky :)

jiji

18.03.2019

Já uklízím průběžně , jako asi všichni ...do jarního úklidu zařazuji hlavně mytí oken a praní záclon ..které tomu dodá ten správný šmrnc jinak ještě pořádek ve skříni a v šatně..a zazimovat zimní oblečení a konečně vytáhnout jaropár dní mi to určitě zabere....

Na Jarním úklidu nikdy nevynechám krom běžného uklízení hlavně mytí oken a praní záclon. Miluju když dům provoní čerstvě vyprané záclony a když se konečně po zimě můžu podívat z okna a nevidím jen špínu . Mimo jiné většinou vyčistím i sedačku a koberce, ale to je spíše podle nálady . Jarní úklid mi se vším všudy zabere přibližně týden. Letos to ovšem bude nejspíš na déle, protože máme nového psího člena rodiny, který mi s úklidem dokonale pomáhá :D Takže bych tohoto pomocníka určitě uvítala při Jarním úklidu Přikládám fotky pro pobavení ( PS: záclonu opravdu dokázal strhnout 2 kilogramový psík )

Doma uklizim pravidelne, na nejake jarni uklidi si nepotrpim a s kockou se stanou uklidy takovou rutinou

Se dvema cacorkama doma uklizim porad, jinak to s nimi ani nejde. Ale takovy ten vetsi jarni uklid mi zabere cca tyden. A rozhodne pri tom nevynecham uklid vsech skrini s oblecenim. Preskladam zimni do vrchnich polic a pripravim si to na krasne pocasi Jinak me cas od casu (asi4x rocne) chytne uklid se stehovanim nabytku a to potom lita vse

Nelda

18.03.2019

Nikdy nevynechám úklid skříní, vše musí být perfektně poskládáno a co se nepoužívá vyhozeno Když už se do toho pustím tak to mám opravdu od rána do večer (jednu místnost), né-li na dva dny, bohužel jsem puntičkář

sofie

18.03.2019

Já si na jarní uklidy moc nehraju,stejně tak Vánoční,proste se uklízí průběžně..ale co zahrnuji často do úklidu je právě vytírání podlahy.Mám dvě maličké děti,takže dbám na to aby podlaha byla neustále čistá,protože každý rok bojujeme s mravencama a děti se často valí po zemi ;)

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Špagety s rajčaty a paprikou

Špagety s rajčaty a paprikou

15 hlasů
50min 885 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kachna plněná kyselým zelím

11 hlasů
1h a 50min 679kJ 190 Kč

Recept na plněnou kachnu, kterou neplníme tradičně jab...

Tilapie s citronem a šalotkou

10 hlasů
35min 333kJ 105 Kč

Jednoduché, zdravé a velmi chutné.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více