Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Mop Ultramat XL Turbo od Viledy

12. 03. 2019

V rámci jarního úklidu jdu pokoj po pokoji vyhazim vše nepotřebné od oblečeni po rozbité hračky dětem kdyz mam cas a manzel je doma tak malujeme udelame uklid po malovani okna jarni vyzdobu kterou delam vetsinou s detmi po uklidu vezmu deti a to co jsme vyradily a dalo by se este pouzit a odvezeme to potrebnym lidem do azyloveho domu a vime ze udelame radost nekomu kdo to potrebuje

dady

25.03.2019

Úklid mně zabere jeden víkend.Základ jsou okna a prosklená lodžie.Potom dělám pořádný úklid skříní a balím malé věci.

V rámci jarního úklidu nikdy nevynechám mytí oken a praní záclon. Celkově mně jarní úklid zabere celý den.

Brindik

25.03.2019

V rámci jarního úklidu vžy sundávám zapoměnuté zbytky vánoční výzdoby :D Ale vážně, těším se na to, až opět uvidím okny..

yana

25.03.2019

Nevynechávám, kromě klasiky, ještě terasu a zahradu a pak vydrbu kamna a kolem nich, půl roku se v nich topit nebude (pokud nebude v srpnu zima), tak ať doma nestraší a vypadají hezky :)

Vzhledem k tomu,že mám malého syna,jarní úklid si musím pečlivě naplánovatVětšinou začínám umytím oken,výzdobou na velikonoce a pak se postupně přesunuji místnost po místnosti a končím úklidem pergoly,přípravou zahradního nábytku. Může to trvat i 14 dní,ale jarní úklid je jarní úklid Mop by se mi velice hodil,všude máme lino a dlažbu.

snažím se vždycky všechno stihnout do velikonoc, ale letos to zatím vypadá nahnutě,protože jsem dostala jako dárek takovou jarní dovolenou, no a místo honění hadrů a smetáku honím spíš kufry a oblečení na dovču takže uvidíme, jestli budu stíhat, ještě mám přes dva týdny. naštěstí ten jarní úklid znamená hlavně připravit na jaro terasu a umýt okna. a protož terasa je dlážděná, mop by se rozhodně hodil, hlavně takhle velký

Mark

25.03.2019

Nikdy nevynecham úklid botiček! Všechno ven, vyleštit, nakremovat a ponunat. Celkový jarní úklid mi se vším všudy zabere tak tři týdny

Při jarním úklidu nikdy nevynechám mytí oken, vyprání záclon, celý byt pak krásně voní. Dále k jarnímu úklidu zahrnuju i úklid skříní - probírka oblečení apod. A pak také kompletní vyndání všech blbostí z vitrínek, jejich umytí a setření prachu.

Začínám v bytě umytím oken a vypráním záclon, utíráním prachu na "neviditelných" místech (skříně, linka, garnýže) a nakonec se pustím do linky a spíže. Celou ji vyskládám, vymeju a protřídím. Chlapská část naší domácnosti pokračuje v garáži, kdy po zimě opráší mašiny a hračky na ven

V rámci jarního úklidu nikdy nevynecham mytí oken, praní záclon a vytrideni oblečení všech členů domacnosti

Ramiko

25.03.2019

Při žádném ať už jarním nebo jiném úklidu nevynechám utírání prachu a vytírání. K jarnímu pak navíc přibude mytí oken a praní záclon. plus ještě utření prachu na horních částí skříní, protože tam prach neutírám tak často jako při běžném úklidu. A jarní úklid probíhá i v oblečení, kdy vytřídím co už nenosíme nebo je nám malé, jak děti rostou.

Page007

25.03.2019

Jarní úklid dělám v rámci několika dní. Kromě klasického většího úklidu nesmím vynechat vyprání záclon, které pak krásně voní jarem

Pucla

25.03.2019

Bylím v domečku,kde mám dvě kočky, psa a malé dítě.Při každodením úklidu nesmím nikdy vynechat utření prachu.Obzvláště teď v období, kdy se ještě topí krbem.Mnoho prachu,které se mísí s chlupama od zvířat.Možná jsem otrokem,ale mám ráda kolem sebe živo,takže hold mám více práce s úklidem než v paneláku bez dětí a zvířat.

Na rozdíl od stresujícího předvánočního úklidu je pro mě jarní úklid radostná záležitost. I když pořádný úklid zabere i několik dní, jsem nabytá pozitivní energií a vše je tak nějak prosluněné . K jarnímu úklidu pro mě nezbytně patří výzdoba interieru. Například řezané květiny ve váze krásně provoní místnost.

Já většinou neuklízím kvůli blížícímu se ročnímu období, ale kvůli blížící se návštěvě. Mám to tedy rozdělené na přijede tchýně" úklid nebo "přijede mamka" úklid. Občas ještě "přijde majitelka bytu" úklid. Bohužel jedna z těchto návštěv je celkem častá, donutí mě to alespoň byt uklidit z gruntu. Takový úklid většinou trvá dva celé dni.

velinka

25.03.2019

Dělím rok na dvě úklidové části, jedna je jarní a druhá vánoční. Ta jarní je trochu náročnější, protože uklízím i terasu a zahradu a nikdy nevynechám skříně, rámy oken a botník.

Jarní úklid u nás probíhá tak že umyjeme okna, podlahu, vsechno ve sříních uklidíme a přebereme i oblečení co nenosíme, at tam zbytečně nezabírá místo. Dveře vyleštíme. Uklízím s přítelem postupně jeden týden.

Tak náš jarní uklid trvá kolikrát i týden, pomáhají mi děti a uklízíme od oken po skříně i přebiráme hračky a nepotřebné dáváme jiným dětem.Oblečení také a nesmíme zapomenout odsunout skříně a postele tam se najde pokladůůů S timto mopem by se nám uklízelo jednaradost jelikož trpíme na ekzemy a máme obyčejný mop který musíme ždímat ručně bylo by toto užasné

Ddanik

25.03.2019

V rámci jarního úklidu se snažím postupně poklidit co jde se dvěma dětmi v zádech (22 a 5 měsíců 🙂). Podlahy, prach, okna a tak dále. Jen starší sem tam pomáhá tak, že pak musím umývat některá místa znovu

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Losos s holandskou omáčkou

Losos s holandskou omáčkou

25 hlasů
35min 779 kJ 326 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Medailonky s červenou řepou

6 hlasů
45min 706kJ 90 Kč

Jednoduchá příprava, výborná chuť.

Grilované kuřecí kostky

1 hlas
45min 904kJ 160 Kč

Kuřecí maso grilované se sýrem a hroznovým vínem.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více