Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Mop Ultramat XL Turbo od Viledy

12. 03. 2019

V rámci jarního úklidu provádím kompletní čistku domácnosti. Kromě klasického úklidu, jako mytí oken, radiátorů, dveří, komplet vypulírování celé koupelny a kuchyně, je to i čas, kdy si dělám kompletní čistku ve všech věcech. Přeberu oblečení, boty, papíry, účtenky, špajz a všechny přebytečné, již nepotřebné věci vyházím. Obdobně dělám i vánoční úklid.

Vždy pořádně uklidit i za skříněmi, protože tam většinou najdu všechno, co jsem celou zimu hledala Většinou zvládnu pořádný jarní úklid během jednoho víkendu, ovšem letos to bude poprvé s prckem, tak to budu mít možná i na týden

Při jarním úklidu nikdy nevynecham umytí oken a také vypranim, zabalenim a uklizenim zimních věci a vyndani jarních 😁

Při úklidu nikdy nesmím zapomenout na věci z půdy, a od té vlastně postupuji skoro až do sklepa Takto mi úklid trvá zhruba 2 týdny.

V ramci jarniho uklidu nikdy nevynecham spatne pristupna mista ktere pri beznem uklidu obcas vynecham. Vse vcetne oken mi obvykle zabere skoro dva dny.

V době jarního úklidu se vrhnu v každém případě na skříně,protřídím a operu zimní oblečení,uložím do pytlů.Určitě nezapomenu na okna,rámy a vše co k tomu patří,jako praní záclon atd.Vysazení truhlíků na balkon,výměna hlíny v loňských, Nakonec vytření podlah v celém bytě.Úklid dělám na etapy,protože mám časově náročnou práci,a vše najednou bych nestihla.Určitě 10 dní to bude.

Kromě tradičních činností vyperu všechny peřinky a usuším na slunci, aby po zimě zase krásně voněly. Jarní úklid mi maximálně zabere dvě odpoledne.

zdeni20

24.03.2019

V rámci jarního úklidu nikdy nevynechám mytí oken, aby nám slunce krásně svítilo do domečku a nepřišli jsme ani o jeden jarní paprsek.

Petra92

24.03.2019

Při jarním úklidu vezmu úplně všechno, nevynechám žádnou skulinku. Je to náročné, dá mi to zabrat na celý den.

lidus

24.03.2019

Při jarním úklidu nikdy nevynechám mytí oken a praní záclon. To mi vezme celou sobotu. Další uklízecí práce pak další víkend.

KocLuc

24.03.2019

Určitě nevynechám okna, pavučiny, prach za televizí, vysaju klávesnici u počítače a veškeré větrání elektrických spotřebičů doma a hlavně vezmu Savem spáry mezi dlaždicemi v koupelně. Jinak není moc co, šatník přebírám po každém ročním období a se třema kočkama v malém bytě je vysávání, vytírání a otírání povrchů na každodenním pořádku.

kamilka

24.03.2019

Zrovna včera jsem se dala do jarního úklidu. Mám rohový byt, okolo celého bytu terasa. Doma plovoucí podlaha a všude okno, kam se podíváš. Takže všechna okna a podlahy mi zabraly celý den. K čistým oknům patří jarní truhlíky a úklid parapetů. Snad nezačne pršet.

Jarní úklid u nás znamená mytí oken a třídění šatníku. Jinak uklízím průběžně celý rok podle potřeby. Tedy za jeden víkend mám hotovo.

mouse26

24.03.2019

V rámci jarního úklidu nevynechám mytí oken, třídění šatníku a dalších věcí. Úklid mi zabere cca 14 dní, ale někdy uklízím i průběžně celý měsíc.

dankag

24.03.2019

v rámci jarního úklidu proberu půdu a sklep, na každé věnuji jednu sobotu a nestačím se divit co se za ten rok nasyslí na místech co nejsou vidět.

Beetty

24.03.2019

Jaro je obdobím, kdy se vše opět probouzí k životu a proto je potřeba začít s úklidem. Venku již pomalu svítí sluníčko a to navozuje tu správnou uklízecí náladu. Všechno je potřeba utřít, vymést, vytřít, naleštit, aby nám bylo doma krásně. Samozřejmě vyrážím také na zahrádku vše po zimě načančat, vyhrabat staré listí, trávu co tu zbyla, připravit záhonky na zeleninu, bylinky a samozřejmě kytičky. Jaro je krásné roční období, všechno kvete, voní a těch barev - no nádhera.

Veravaj

24.03.2019

K jarnímu úklidu patří vyprání a očištění zimních věcí a jejich následné uložení. Tato činnost mi zabere minimálně jedno odpoledne. Dále přidávám přesazování kytek do čerstvé zeminy a větších květináčů, potom opět zametu a vytřu.

Hajdule

24.03.2019

Jaro je pro mne symbolem čistoty, novosti, vůní i barev, a má domácnost musí být v tomto období také taková. Podle toho úklid probíhá, zabere mi moře času, ale pak se vše blejská, voní..třešinkou na dortu je samozřejmě velikonoční výzdoba.Nedílnou a časově dost náročnou součástí úklidu je také " probuzení " pokojových květin ze zimního vegetačního klidu. Zbavím je povadlých lístků, osprchuji, přesadím, pohnojím - dělají mi radost, zaslouží si to.

Při jarním úklidu nikdy nevynecham povzdychnuti nad polickou s oblečením "az zhubnu" - stala se z toho každoroční tradice :)

K běžnému úklidu - utření prachu, vytření podlah ap. ještě přidávám k jarnímu úklidu důkladné umytí zimních bot, vyprání zimních věcí a jejich úklid. Dále důkladný úklid spíže a samozřejmě umytí oken. A letos budu i malovat celý byt.

Projekt Půlmaratonská stonožka. Podpořte i vy onkologicky...

Špenátové lasagne

Špenátové lasagne

47 hlasů
45min 822 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Smažená štika

8 hlasů
35min 412kJ 210 Kč

jednoduchý recept na smaženou štiku

Pečené vepřové koleno

2 hlasy
2h a 20min 429kJ 130 Kč

Šťavnaté maso s neodolatelnou, zkaramelizovanou kůrčičkou.

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více