Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Mop Ultramat XL Turbo od Viledy

12. 03. 2019

Artep13

24.03.2019

Při jarním úklidu nikdy nevynecham svůj oblíbený čaj Garden Selection. Doma v Praze uklízím průběžně, takže tam s jarem spojuji hlavně mytí oken, na chalupě je to klasický jarní úklid vč. vymetaní pavučin a jelikož teď děláme přestavbu tak stále lítám po baráku s mopem a vytírám ten nepořádek. Jarní úklid mi vždy zabere celý víkend

Při jarním úklidu začínám snad systematicky - nejdřív udělám pořádek ve skříních, pak jdu na okna, poumývám všechny dveře , vytepuju koberce, poumývám podlahu. Většinou při jarním úklidu zpozoruju nějaké nedokonalosti na zdech a ještě stihnu i nějakou místnost vymalovat. Nedá se ani říct jak dlouho mi tohle všechno trvá, ale zabere to i pár dnů.

21Ada

24.03.2019

Při jarním úklidu nikdy nezapomenu umýt okna. U nás v Ostravě je to po zimním smogovem hnusu opravdu chutovka a zabere mi to mnohem víc času než mytí oken kdykoliv jindy během roku. Taky nikdy nezapomenu uklidit spíz a skontrolovat potraviny. Celkově mi úklid zabere určitě půl dne ale ta jarní čistota a vůně je potom sladkou odměnou 😉

alus

24.03.2019

okna, dveře , když zasvítí sluníčko a hlavně ještě třídím oblečení a pak můžu nakupovat nové...

jazbyk

24.03.2019

Při jarním úklidu který mi zabere i dva víkendy se nesmí hlavně vynechat okna... a že jich máme .. No a hlavně vytrit podlahy zeano...

Verdona

24.03.2019

Nejsem ochotná jedním velkým úklidem strávit celý den, takže si všechny činnosti rozplánuji na etapy. Jeden den se věnuji utírání prachu ze všech povrchů, jiný den zase vytírání podlah a luxování koberců a samostatný den třeba věnuji umývání oken. Nevím přesně, kolik mi všechny tyto činnosti zaberou času dohromady, ale nerada bych se během víkendu uklízením naprosto vyčerpala

hubule

24.03.2019

Jarni uklid mam mnohem radeji nez uklid pred Vanoci. Vzdycky uklizim posledni zbytky dekoraci co jeste zbyly po Vanocich... Kdyz je pri uuklidu zrovna to krasne jarni pocasi tak k Jde uklid pekne od ruky. Nejradeji pri krasnem jarnim pocasi umyvam okna, ktera nikdy pri jarnim uklidu nevynecham.

Jarní úklid mám ze všech úklidu nejraději :) vím, zme přichází to úžasný počasí ❤️ Takže se musí uklidit vše a hlavně odstranit všechny ty zimní věci co nechci na hodně dlouhou dobu vidět😂 Uklízím klidně celý den🙏🏻😂

lijan1

24.03.2019

Na jarní úklid se docela těším, protože vím, že přijde léto. Takže do té doby musím projít skříně, vše vyprat po zimě, uklid boty a nachystat zase na jaro věci. Jinak umýt okna, budou Velikonoce, takže prostě prosmejčit vše od špajzy až po ložnici. Práci si plánuji postupně, protože jsem po operaci zad, takže tak na týden. Zatím jsem takový mop neměla, vytirám klasicky hadrou a ždímám v ruce. Určitě by to byla velká pomoc, vytirám co druhý den. Ale stále nevím, jaký mop vybrat.

dennas

24.03.2019

Já dělám hlavně před Vánoční velký úklid. A na jaře již jen doladím okna, uklidím zimní oblečení a boty

gyrlie

24.03.2019

Ráda bych se stala testerkou tohoto úžasného mopu. Máme dvě děti, 3 psy a baracek. Kdy děti jsou neustale venku i psi. Mame vsude vinylove podlahy, takze vysavani a vytirani je na denním pořádku 🙂 Tento pomocník by se nám do domácnosti velice hodil 😊

Jaro to se uklízí samo.....nevynecham hlavně venkovní úklid pergoly vše krásné uklidit a vytrit a vychutnávat si první jarní paprsky. Jinak dělám denně doma úklid. Malé děti a pes to je smrtelná kombinace na úklid. Denně 1 hodinu uklízím.

Jarní úklid mi zabere hafo času.. hlavně když dělám celkovou očistu- třídění i šatníku , papíru a všeho. Pak je to na víc dnů. Na co nezapomenu určitě? To jsou okna.

Vzhledem k tomu, že jsme se přestěhovali, tak tento jarní úklid se mi pojí s generálním úklidem a bude jiný než obvykle. Nesmím vynechat seškrábání omítky z oken, barvy z podlahy a vytřít každý kout :D

Všechny možné rohy i nerohy, okna zárubně, různé zákoutí

miatka

24.03.2019

Nikdy nevynecham pprasne vytirani ppd nabytkem(pod postelí, skříní atd.) vše se musi zvednout a odtahnout. Jarní úklid mi zabere cca 3dny:)

miksmo

24.03.2019

V rámci jarního úklidu rozhodně nevynechám okna, jelikož sluníčko umí ukázat pěkné divy..:D každopádně ale hlavně se snažím udržovat provozní čístotu podlahy, protože malej si neustále hraje hlavně na zemi...takže potřebuji vždy rychle utřít uklidit atd...bohužel k těmto účelům používám kuchynské uterky které se dají vymáchat a použít několikrát, protože mop vytahuji opravdu až na úklid když malej neni doma. Je to škoda, protože to mi pak úklid zabere daleko více času, celkový "jarní" úklid mi zabere tak 4 hodinky....

Při takto větších úklidech nevynechám důkladný úklid kuchyně, kde si projdu své zásoby potravin a uklidím v každé skříňce a šuplíku včetně spižírny. Dále nesmí chybět umytá všechna okna v baráku. A také umytí zimních bot a jejich uskladnění a vyprání a sklizení zimních bund, šál, rukavic, včetně přípravy jarního ošacení a obuvi.

Jarní úklid je u nás doma stejný jako třeba vánoční a nebo prázdninový všechno postupně ale hlavně pořádně pokud dělám úklid sama je z toho jeden veeeeeliky chaos začínam vždycky oknama a užíváním prachu na horních policích a skříňkách vycházím všechno o čem jsem si myslela že to ještě někdy pouziju ale nikdy jsem to nepoužila 🤷 no.... Každá z nás to zná.... Když už začínám mít pocit že část bytu kterou jsem právě uklízela by mohla být hotová tak zjistím že podlaha je plna všeho všeho co jsem házela do pytle a netrefili jsem se .... Njn stává se.... Pokud jde o úklid kuchyně a všechno mastného našla jsem úžasného pomocníka a tím je zazracny kelímek jménem ,,Toro" teď si možná spousta z vás řekne je to je stary to znám ale já jsem to vážně ještě nedávno neznala.... Tím umyvam kuchyň ale i koupelnu Na konci každého ať už malého či velkého úklidu cel být vytiram máme lino a dlažbu takže to potřebuje něco silného a zároveň jemného.... Při úklidu jsem zapomela zmínit dětsky pokojíček ve kterém mám vždycky pocit že bouchala atomová bomba 😂😂😂 pri úklidu pokojíku a vyhazování věci, věci třídíme ještě podle dalšího použití samozřejmě s dětma hračky které nejsou rozbité dáváme do fn.

Uklízím pravidelně, ale na jaře vezmu vše víc do detailu, uklidím ve skříňkách, okna, otřu a uklidím prakticky vše co doma je od podlahy po strop. Takže by se mi mop moc hodil, urychlil a usnadnil by mi práci

Projekt Půlmaratonská stonožka. Podpořte i vy onkologicky...

Brambory se slaninou

Brambory se slaninou

5 hlasů
1h a 25min 497 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Smažená štika

8 hlasů
35min 412kJ 210 Kč

jednoduchý recept na smaženou štiku

Pečené vepřové koleno

2 hlasy
2h a 20min 429kJ 130 Kč

Šťavnaté maso s neodolatelnou, zkaramelizovanou kůrčičkou.

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více