Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Mop Ultramat XL Turbo od Viledy

12. 03. 2019

Úplně úžasný nápad na testování tohoto výrobku v tomto jarním období, kdy už nás ráno probouzí sluníčko a hned je ten den hezčí . Jelikož máme doma šílenou kombinaci koberců a koberečků a dřevěných podlah a linolea, určitě bych s obrovskou radostí uvítala testování tohoto pomocníka při úklidu.

Mě zabere jarní ùklid hodně času, jsem po operacich páteře a musím si úklid rozplánovat. Uklizím skříně a měním zimní oblečení za jarní, na okna si již netroufám, naštěsti to udělá manžel za mě. Úklid začínam kuchyní a končim ložnicí. Mop bych ráda vyzkoušela, jelikož nejvíc času mi zabere vytíráni podlah, kvůli mým zdr.problémům, a u nás se vytirá a vysává ob den, máme doma kočku s pejskem a chlupy jsou všude.

Snažím se uklízet pravidelně. Nemám ráda uklízení jen proto, že se blíží např. Velikonoce nebo Vánoce. Po zimě kromě jiného umývám okna, ale to určitě dělají i ostatní hospodyňky. Neměřím čas úklidu. Někdy to jde od ruky rychleji, někdy to trvá déle. Hlavní je dobrý pocit, který po skončení práce přichází.

jana222

23.03.2019

Snažím se to vzít, jak se říká z ,,gruntu,,. takže všechno. Řádím ve spíži, kde se to musí přebrat . Kuchyň ta je snad hlavní a pak samozřejmě obyvák-tam se hlavně zaměřím na sedačku a matrace v ložnici --prostě vyhnat zimu a přivítat jaro

Janea

23.03.2019

Nikdy nevynecham okna a hlavne policku s pohary ze soutezi, ta mi da nejvice zabrat. Uklid mi zabere 3hodky kdyz vezmu opravdu kazdy kout

Glasma

23.03.2019

V rámci jarního úklidu se u nás doma myjí okna, nechybí však ani nakupovací mánie, takže úklid mé a synovo skříně abych mohla jít nakupovat oblečení

Lojza

23.03.2019

nejvice uklizim ve skrinich cca 5 hodin

U jarního úklidu nezapomenu na nic, sice mi to trvá týden s malou, ale vždy to zvládneme ☺️ ale snažím se uklízet průběžně, takže to není takové hrozné ☺️

Na jarním uklidu nevynechám snad nic od oken až po úklid skříní. Trvá mi to tak 2 dny musím si to pořádně rozplánovat:D

Jarní úklid provádím hlavně přes víkend kdy je na to více času ,umývám okna,třídím šatník a přeměňuji ze zimního na letní a umývám kuchyňskou linku,nábytek,zrcadla a nakonec podlahu nemám ráda smetí a vlasy na podlaze .Času to zabere hromadu neustále je potřeba uklízet pořád dokola a udržovat v pořádek

Smileys

23.03.2019

Jarní úklid to jsou všechna okna, a úklid skříně s oblečením jak u mě tak u dětí 🙂

JajikM

23.03.2019

Snažím se nikdy nevynechat jarní úklid skříně s oblečením a trvá mi to zhruba jednu láhev vína

Při jarním úklidu nikdy nevynechám okna a úklid zimních věcí.

Ivkn

23.03.2019

Nikdy nevynechám ani úklid v těle = detoxikace a úklid na duši = chvile na jógu ❤😉

Nikdy nevynechávám prach a celkově nepořádek za skříní :D posteli, obývací stěnou. Zkrátka všude, kde se jinak běžně špatně dostanu. Sama neodtáhnu nebo tak :D A zabere mi to bez běžného úklidu kuchyň,WC, koupelnách, pokoje asi tak 4hodiny. Je to dělo no :D Nesnáším prach. :D a vytírat to je teda něco. Proto bych ráda vyzkoušela tento produkt a pak dala echo, jaký tento výrobek je.

Nikdy nevynechám úklid skříní - miluju vyhazování starých nepotřebných věcí. Uklidím si tak skříň i duši

Jarní úklid provádím důkladněji než vánoční. Kromě klasiky- okna, spíž, třídění šatstva, botů a ostatních věcí, pavučiny, taky dveře a nedostupná místa. Rok od roku mi přibývá bolestí v zádech a kloubů a tudíž i delší čas na úklid - každý den něco, tak týden. Úklid v bytě, úklid v duši

kafecko

23.03.2019

Ono jarní úklid je asi u nás větší úklid... Začínáme dvorkem, zahradou, mytím oken... A končím vysázením truhlíků. Jarní úklid nám trvá tak dlouho, jak počasí dovolí. Vysávání, utírání prachu, vytírání podlahy, úklid koupelny je rutina když je potřeba!!!

RenataH

23.03.2019

Jak vysvitne sluníčko, vyrážíme všichni na zahradu a "couráme" přes chodbu sem a tam. Smeták a mop jsou tedy neustále od jara v pozoru. Nevynechám ani okna a skleněné dveře na zahradu, neboť sluníčko ukáže všechny zimní šmouhy. Uklízím průběžně, ale zahrada má na jaře přednost. Protože nemám lidské pomocníky, tak skvělé pomůcky by se hodily, aby mi vše šlo lépe od ruky a na zahradu zbylo ještě více času.

Co nevynechám ?Umytí všech oken A uklid máme rychle, protože se zúčastníme vždy celá rodina

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Vepřové plátky s mrkvičkou

Vepřové plátky s mrkvičkou

10 hlasů
40min 564 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Tvarohové ovocné knedlíky

31 hlasů
30min 1151kJ 78 Kč

Pokud jste milovníci sladkých jídel, určitě vyzkoušejt...

Kuřecí paličky s mandarinkami

11 hlasů
1h a 5min 620kJ 180 Kč

Pečené kuřecí paličky s pomerančovou omáčkou.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více