Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nejvyšší čas začít vybírat dovolenou. Proč by ta letošní rozhodně měla být u moře

15. 03. 2019

Mně moře neláká, mám ráda wellnes pobyty a cestování po naší krásné zemi.

ovace

26.03.2019

raději cestuji po česku

moře nemusím,raději naše hrady a zámky

Neregistrovaná/ý - aster

25.03.2019

Dovolená u moře je pro mně to nejlepší - zásadně mimo sezónu, kdy je podstatně méně lidí (těch mám za celý rok dost) sice je voda trochu chladnější, ale ve 20°- 22°C se dá koupat docela dobře a když se budu chtít vyhřát - napustím si doma vanu a navíc - my se nejezdíme jen válet na pláži, takže to ani tolik nevadí. Dovolená u nás není pro mně takový odpočinek - potřebuju totální změnu prostředí.

nea

25.03.2019

Letos bude dovolená tak jako každý rok - žádná.

helus

24.03.2019

Jezdíme na dovolenou na poslední chvíli.

naši jedou k moři , já si užívám doma bazén a seriály - jak si to kdo udělá , takové to má všichni jsme s hlavní dovčou spokojení a společně pak jezdíme po hradech , zámcích a krásách naší nádherné vlasti

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Kuřecí stehna v marinádě

Kuřecí stehna v marinádě

13 hlasů
55min 688 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rizoto se španátem a houbami

13 hlasů
45min 454kJ 95 Kč

Jednoduché rizoto se špenátem a houbami.

Sýrová polévka s mletým masem

18 hlasů
1h a 5min 267kJ 130 Kč

Recept na snadnou a velmi dobrou polévku.

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více