Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nejvyšší čas začít vybírat dovolenou. Proč by ta letošní rozhodně měla být u moře

15. 03. 2019

Mně moře neláká, mám ráda wellnes pobyty a cestování po naší krásné zemi.

ovace

26. 3. 2019

raději cestuji po česku

Siraellen

26. 3. 2019

moře nemusím,raději naše hrady a zámky

Neregistrovaná/ý - aster

25. 3. 2019

Dovolená u moře je pro mně to nejlepší - zásadně mimo sezónu, kdy je podstatně méně lidí (těch mám za celý rok dost) sice je voda trochu chladnější, ale ve 20°- 22°C se dá koupat docela dobře a když se budu chtít vyhřát - napustím si doma vanu a navíc - my se nejezdíme jen válet na pláži, takže to ani tolik nevadí. Dovolená u nás není pro mně takový odpočinek - potřebuju totální změnu prostředí.

nea

25. 3. 2019

Letos bude dovolená tak jako každý rok - žádná.

helus

24. 3. 2019

Jezdíme na dovolenou na poslední chvíli.

naši jedou k moři , já si užívám doma bazén a seriály - jak si to kdo udělá , takové to má všichni jsme s hlavní dovčou spokojení a společně pak jezdíme po hradech , zámcích a krásách naší nádherné vlasti

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Těstoviny s tuňákem a rajčaty

Těstoviny s tuňákem a rajčaty

4 hlasy
40min 995 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zelený salát

12 hlasů
30min 281kJ 66 Kč

Recept na zdravý salát.

Guláš se zeleninou

0 hlasů
1h a 15min 233kJ 140 Kč

Sytý guláš s mletým masem a zeleninou.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více