Diskuse na téma Nejhorší partnerův zlozvyk

Každý z nás má nějaký ten nešvar. Jaký je zlozvyk vašeho partnera, který vás dokáže rozpálit do ruda? Špinavé ponožky, škrábání na nevhodných místech, srkání.. nebo něco jíného?

Anna Tušková 27.04.2011

Nejhorší zlozvyk mého manžela je kouření! I když kolem umírají lidé na rakovinu kouří si z vesela dál.. Asi se tohodle zlozvyku jen tak zbavit nedá, a už jsem si na to možná i zvykla, ale opravdu mi to vadí!

millca1 27.04.2011

Dobrý den,mě nejvíc štve u mého přítele,že všude nechává vyžvýkané žvýkačky,třeba u postele na zemi(máme na zemi madraci)na stole u jídla,na umyvadle....a ještě mě vadí,že nic po sobě neuklidí a nedá zpět na své místo...:-(

petka 27.04.2011

na mem priteli mi vadi ze se vyslece a hodi to kde ho napadne,dopije lahev s vodou a dopadne to stejne jako s tim oblecenim ale nejhorsi je ze kdyz se cas od casu opije tak pak rozdava penize kazdemu diteti u nas v rodine a ze tech deti tady neni malo:Drano se probudi a premysli kde je utratil:D:Dted se tom u smejeme ale co az to prijde znova:D:-D:-D:-D:-D

Jiřina Dhalia Zajanová 27.04.2011

ahojky..nejhorší zlozvyk toho mojeho je že si neuklízí ty jeho šroubováčky a kladívka:-) všude se to válí,tak mu vše hážu do přepravky a mám klid*4*

wery.33 27.04.2011

Tak mého milého je snad nejhorší zlozvyk(i když se to tak možná brát nebude)že nezavírá lahve..prostě pije lahev nezavře,víčko bůh ví kde a pití se dost často vyleje na koberec či ubrus..na zabití :-D

Veronika Kadeřábková 27.04.2011

Tak mého milého je snad nejhorší zlozvyk(i když se to tak možná brát nebude)že nezavírá lahve..prostě pije lahev nezavře,víčko bůh ví kde a pití se dost často vyleje na koberec či ubrus..na zabití :-D

susanap 27.04.2011

Dobry den, tak neviem ci je to zlozvyk ale neznasam chrapanie.

susanap 27.04.2011

Dobry den, tak neviem ci je to zlozvyk ale neznasam chrapanie.

susanap 27.04.2011

Dobry den, tak neviem ci je to zlozvyk ale neznasam chrapanie.

slavka 27.04.2011

Ahojte všetci a pekný den želam..najhorši zlozvyk? to je fajčenie,no neda si povedat....:-O:-O:-O,no neviem čo s tým..asi nič musi chciet sam..Slavka


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:35
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04
23 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat