Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Proteinová dieta Prodietix

18. 03. 2019

Sussane

25.03.2019

Tuto dietu bych chtěla věnovat mé mamce. Ne proto,že by byla obézní,ale určitě by ráda shodila nějaké to kilo navíc. Je ji 48let,měří 165cm a váží cca 75kg. Má už přes dvacet pět let šedavé zaměstnání. Pohybu má vcelku dost, ale spíše u domácích práci, či při procházce se psem.

lily

25.03.2019

Měřím 168 cm a vážím 85kg. Dát dolů 10 kilo by bylo krásné. V práci většinou stojím, jsem prodavačka. Občas si doma zacvičím, zajdu si zaplavat, mám ráda procházky, ale nic pravidelného. Pravidelné podávání zpráv o mých výsledcích by bylo hodně motivující.

Měřím 163 cm a vážím 72 kg. S nadváhou bojuji víc jak 15 let. Vlastně od porodu, kdy jsem nabrala skoro 30 kg, kdy jsem chodila na prenatrální péči, kvůli miminku a brala jsem hormony a nakonec dostávala i injekce, nakonec jsem otěhotněla, ale nikdy jsem se už na svou původní váhu nedostala. Můj sem je zhubnout 10 kg, hlavně ten záchranný kruh, co mi zůstal v pase. Vyzkoušela jsem spoustu diet, ale váha se vždy vrátila zpět. Jojo efekt jsem už zažila tolikrát, že jsem to už přestala počítat Sedavé zaměstnání nemám, vykonávám manuální činnost. V zimě bruslím, lyžuji a chodím na běžky a v létě jezdím na kole a plavu. Jinak chodím ven s pejskem. Jinak sem tam občas si zacvičím, ale nic pravidelného. Ráda bych vyzkoušela něco, co by konečně na mě zabralo a s váhou mi pomohlo, bez jojo efektu. Hlavně je pravda, že čím je člověk starší tak hůř se hubne.

Vážím příšerných 110 po hormonální léčbě a né a né to setřást. Měřím 172cm, pracuji z domova, ale zvládnout hyperaktivní dítě se spánkovou poruchou je jako maraton. Nestíhám se moc najíst, respektive si něco uvařit. Vetřinou jím jednou za den a to v noci mezi 23:00 - 3:00 když konečně dítě na chvilku usne. Cvičím každý den na míči kvůli zádům, jelikož nemám babičky k dispozici a muže furt v práci tak na nějaké kurzy není čas. S nadváhou bojuji od 10 let (letos mi bude 31) kdy jsem začala chodit k obezitologovi.

Nikdy jsem nebyla štíhlá, ale měla jsem i lepší léta, než jsou právě teď. Při výšce 164cm vážím aktuálně 70kg a potřebovala bych opět nakopnout metabolismus. Mám sedavé zaměstnání, ale mám psa, který mě nutí alespoň k nějakému pohybu a 1 - 2x v týdnu chodím cvičit a s příchodem jara opět běhám. V září mě čeká podruhé běžecký půlmaraton a táhnout o pár kilo méně by se určitě hodilo

Chodím 3x týdně plavat,ale je to málo.Při mém sedavém zaměstnání to chce více pohybu a pravidelně jíst.Já to někdy flákám . S váhou bojuji celý život .Měřím 164cm a vážím 90kg.

Brindik

25.03.2019

je mi 35 let a jako obézní jsem se vlastně už narodila. Po dětech mi zůstalo velmi nechtěných téměř 20kg k dobru. Takže nyní jsem na váze skoro jateční - 94 kg na 171cm. Mám sedavé zaměstnání a kromě lítání s dětmi chodím 2x týdně na jogu.

Hezký den. Je mi 42 let, v současné době jsem na mateřské a po porodu mi bohužel stále zůstávají kila navíc. V současné době vážím 74 kg a měřím 168 cm a kila navíc se snažím zlikvidovat již dlouho, ještě před otěhotněním.Mám sedavé zaměstnání, ale ráda jezdím na kole a chodím se synem na procházky. Přála bych si zhubnout alespoň 10 kg a ráda se s výsledky pochlubím.

klera

25.03.2019

Hezký den, v tuto chvíli vážím 85 kg, měřím 168 cm, je mi 39 let a pracuji v kanceláři, tedy sedavé zaměstnání. Pohybu se věnuji 2x týdně, obvykle chodím běhat, s přibývajícím teplým počasím přidávám kolo a turistiku. S nadváhou bojuji v podstatě od porodu, teď už bude synovi 9 a já jsem stále oplácaná. Pokud budu moct vyzkoušet Vás dietní program, nemám problém pochlubit se výsledky, popř. psát deník či blog apod. V první fázi chci zhubnout 10 kg a ve druhé ještě 7 kg.

Ahoj, vážím 65kg, měřím 164cm, jsem 13 měsíců po porodu a potřebuji zhubnout 10kg, pohybu se věnuji o víkendu kdy chodím plavat a když je hezky tak jezdím na kole s váhou bojují od dětství proto bych se ráda stala testerkou, v současné době jsem na mateřské

Ahoj jelikož bojuji po narození syna s kilogramy už 3 roky ráda bych konečně chtěla zhubnout. Mám 166cm a vážím 82kg původní váha 62kg a nejde to nejde to dolů.Moc bych chtěla vyzkoušet zda to funguje doufám, že se na mně štěstí usměje :D

Ramiko

25.03.2019

Super testování Je mi 42 let a s váhou jsem začala bojovat okolo 38 roku, kdy prostě váha nechce jít dolů a má stále spíše tendenci stoupat a to mám stále stejné jídelní návyky... mám 86 kg a 177 cm. Mám sedavé zaměstnání a snažím se chodit cvičit 2x týdně, ale v kombinaci se staráním se o dítě mi to občas nevyjde.

Bomba Je mi 41 let, mám 2 děti a s váhou bojuji po porodu. Mám 81 kg 164 cm a můj sen je 70 kg. Bez diety jsem před 2 lety shodila 8 kg, důvodem byl ale rozvod. Ted bych ráda opět zhubla, ale tak aby mi ty kila už zůstala. Mám nového mladšího přítele a ikdyž mě má rád takovou jaká jsem, sama se dobře necítím. Ráda bych měla svoji váhu před dětmi. Bohužel díky sedavému zaměstnání a omezenému času je můj boj s kily omezený ikdyž ne nereálný. Ráda bych vše změnila a třeba tato dieta by byla prvním nakopnutím.

Jelikož, už máme jaro a plavková sezona je za rohem i já se rozhodla pro dietku a trošku sformování postavy :) Je mi 27 let, vážím 65kg a měřím 168cm. Ráda bych dala pro začátek dolů alespoň 5kg. Dietku s pravidelným cvičením jsem zahájila, již před 14 dny a nějaké výsledky, už jsem zaznamenala. Jsem odhodlaná u ní vydržet každopádně kdyby se poštěstilo vyhrát šlo by to nejspíš 2x lépe a zabrala by příprava jídla mnohem méně času tak budu doufat :)

Již čtrnáct dní držím ketodietu, kdy se snažím počítat jídlo dle kalorických tabulek a sacharidy omezovat na 20 g denně. S přebytečnými kily bojuji a snažím se proto posledního čtvrt roku něco dělat. Zatím jsem zhubla 5 kg. V současnosti měřím 168 cm a vážím 65 kg. Chtěla bych ještě zhubnout min. 4 až 5 kg. Zaměstnání mám sedavé a na sport moc není času, ale snažím se 2 až 3x do týdne cca 30 až 45 minut běhat.

Jabky

24.03.2019

S váhou bojují dlouhodobě. Vždy se mi podaří dat kg dolu ale potom zase naberu. Od února se snažím s váhou zas něco dělat,snažím se vyhýbat sacharidům a toto bych moc ráda vyzkoušela. Merim 170 cm a vážím 92 kg,takže bych určitě ráda dala dolů 10 kg a vice.

Dobrý den, nikdy jsem dietu nedržela, ale porodem se mé tělo změnilo a nemohu shodit váhu navíc. Je mi 34let, měřím 175cm a vazim 90kg. Ráda bych si ke svým 35.narozeninám nadělila -10kg

S váhou stále bojuji,nyní mám 170cm a 75kg.Pohybu mám celkem dost,protože celý den v práci chodím,jen s přestávkou na svačinu,při které sedím. Přála bych si ji vyzkoušet.

S váhou bojuji asi tak posledních 5 let. Měřím 168 cm a vážím 68 kg. Podaří se mi zhubnout vždycky maximálně tak 3 kg. Zaměstnání mám sedavé, ale snažím se podle časových možností chodit na procházky, cvičit a jezdit na kole.

zdeni20

24.03.2019

S váhou bojuji od puberty...na VŠ -12 kg, pak zase 14 kg nahoru...v současné době mám cca 75 kg a měřím 168 cm. Mám sedavé zaměstnání, takže pohybu moc není.

Za špatnou náladou může být jen nedostatek živin

Kotlety s čerstvými fíky

Kotlety s čerstvými fíky

13 hlasů
1h a 10min 538 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kapří podkovy na fenyklu

3 hlasy
2h a 40min 725kJ 95 Kč

Vánoční kapr připravený na sušeném fenyklu.

Ovocný zeleninový salát

14 hlasů
35min 361kJ 150 Kč

Salát s čekankou, hrachovými lusky a mangem.

Poradny

Jak vyplnit příjmy do žádosti o příspěvek na bydlení?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu nebo dom... Více

Může být dcera v DPN stále OSVČ s vedlejší činností?

Dobrý den,pokud Vaše dcera pobírá nemocenské z důvodu těhotenství a porodu a tato dávka jí náleží... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více