Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: 100% rostlinná Flora Original

19. 03. 2019

Kvůli diagnostikované cukrovce jsem značně omezila cukr a již mám hodnoty v normálu.

Leňulka

20. 4. 2019

Přešla jsem na Vegetariánství a nyní se snažím postupně přejít na Veganskou, tedy čistě rostlinnou stravu. Přiznám se, že to mi ještě úplně nejde, stále bojuji s některými jídly, ale věřím, že již brzy objevím všechny Veganské alternativy jídel a najdu si tak cestu k přírodě

Ellie11

19. 4. 2019

Má největší změna směrem ke zdravému stravování byla velmi radikální. Kvůli onemocnění jsem musela držet přísnou dietu, kde jsem vyřadila vše tučné, těžké, nezdravé, sladké, no skoro vše, co jsem do té doby jedla. Tuto dietu jsem měla za úkol dodržovat dva měsíce, a zpočátku jsem se na sladkosti těšila. Po té době jsem však zjistila, že už mi ani nechybí. A tak jsem vše nezdravé z jídelníčku vyřadila nadobro. Nic mi nechybí a spokojeně se takhle stravuji už 2 roky. P.S.: zbylí členové rodiny sice zdravé stravě neholdují, ale postupně je mnoho věcí učím - už zařazují zeleninu, používají celozrnnou mouku a rádi se mnou inspirují, což mi dělá nesmírnou radost

Anriella

19. 4. 2019

Jelikož jsem těhotná tak se snažím jíst co nejzdravěji, celkově se cítím lépe když je má strava vyvážená :)

V mládí jsem docela dost kouřila, ale v okamžiku, kdy jsem začala přemýšet o založení rodiny, jsem se rozhodla přestat. A nelituju, letos to bude 23 let a ani jednou jsem neujela a nezapálila si. Za zdraví mých dětí to stálo a za to moje taky. Taky jsem před nedávnem začala pít každý den zeleninové smoothie a vyhýbám se sladkému. S tím mám teda největší potíže, ale myslím, že si začínám zvykat. Tak jen vydržet

Lojzinkaa

18. 4. 2019

Začala jsem narozením syna a zjištěním jeho nemoci(celoživotní nizkobilkovinná dieta),ze startu jsem byla jeho nemocí naprosto zdrcena,ale přijmula jsem to jako fakt a začala se tím pádem stravovat jinak. Vyřadila jsem ze svého jídelníčku vše nezdravé a s chutí nyní jí více zeleniny,ovoce a libového masa. Nedám si nic sladkého,fast foody obchází obloukem a při "vůni" rozpáleného tuku se mi dělá zle. Jsem za to ráda,cítím se nyní o mnoho lépe a i na kondici je to znát

Hajdule

18. 4. 2019

Prakticky úplně jsem přestala pít alkohol. Tvrdý jsem odbourala úplně, snad jednou do roka, když se vrátím promrzlá z tury, si dám malého frťana do čaje na zahřátí. Pivo občas jen malé, když sedím s kamarády v hospodě.A víno také jen na ochutnání a jen to hodně kvalitní. Myslela jsem si, jak to bude těžké, každý víkend s kamarády chodíme na dlouhé pochody, jejichž nedílnou součástí jsou i pauzy v hospůdkách na cestě, moji spolupochodující si dají i několik piv, občas rundu -nezúčastním se, přitom s tím nemám problém a jsem stejně veselá a součástí party jako oni.

apalushka

17. 4. 2019

Já jsem začala jezdit na inline bruslích, i když už nejsem úplně nejmladší, dala jsem si to jako výzvu a teď jezdím pravidelně třikrát týdně. Nešlo mi ani o nějaké zhubnutí nebo tak, ale spíš zpevnění postavy a hlavně lepší fyzičku. A ta se rozhodně dostavila, jsem překvapená, co všechno ještě zvládne tělo po čtyřicítce, i když celý den sedíte v kanceláři u počítače)

elinkas

17. 4. 2019

Cvicim

Začala jsem pravidelně snídat A každý den je to znát

magic11

17. 4. 2019

Moje hmotnost plíživě narůstala a když se po několika letech z 62 vyšplhala na 84kg, konečně jsem udělala razantní krok. Oslovila jsem výživovou poradkyni a podle jejích pokynů a jídelníčku jsem se začala úplně jinak chovat, nejen jíst. Podařilo se mi postupně během půl roku zhubnnout 12kg, přidala k tomu hodně sportu a jsem zpět na svých 62. Po 20 letech. Přehoupla jsem se přes padesátku, běhám půlmaratony, celé dny trávím na kole a za rok nasbírám s různými aktivitami i 12,5 tisíce kilometrů. Je to bezva pocit.

Tabita

17. 4. 2019

Při poslední preventivní prohlídce nebyly výsledky odběrů zcela v pořádku a lékař mě nasměroval ke zdravějšímu stravování. Řekl mi, že není nutné každý den konzumovat maso, ať se raději vrátím ke stravě našich babiček a zařadím více obilovin, jáhly, pohanku, ovesné vločky. Říkám ANO, chci se přiblížit zdravější výživě a ráda vyzkouším a otestuji Floru a jáhlovou kaši.

Jakou nejvetsi zmenu jsem udelala? Otehotnela. Zacala jsem totiz strasne resit, co jim a aby to bylo hlavne vyvazene a zdrave. Bohuzel mi to dlouho nevydrzelo, kdyz mi zacaly silne nevolnosti, ktere pretrvavaly temer po cele tehotenstvi. Pote jsem hodne resila stravu pri kojeni. Jiz mam za sebouale druhe tehotenstvi a porod a kdyz to bylo podruhe, uz jsem to tak dramaticky nebrala. Nedelam vyrazne zmeny ve svem zivotnim stylu, snazim se ve vetsine pripadu vybirat si tu zdravejsi variantu jidla a vest k tomu i sve deti, ale nezdrava jidla obcas take konzumuji (se dvemi detmi obcas nestiham jist, jak bych chtela - vecerni vyzirani lednice to jisti ).

RenataH

16. 4. 2019

Snažím se o zdravý jídelníček bez pečiva a sladkostí. Co nejvíce zeleniny, hlavně z vlastní zahrádky. Zahrada je báječný zdroj biozeleniny a hlavně pohybu na čerstvém vzduchu. Ještě něco dobrého s Florou a ke štěstí nic nechybí !!!

Anko1

16. 4. 2019

Přestala jsem kouřit . Začala jíst zdravěji , kvalitněji a častěji - pravidelně v menších porcích . A začala jsem denně cvičit jógu

miatka

16. 4. 2019

Moji největší změnou je omezení až skoro vynechání pečiva. Ze začátku bylo těžké odolat krupavemu rohlíku s máslem a šunkou, ale nakonec jsem si zvykla. Začala jsem péct své vlastní zdravé pečivo :)

plevanka

16. 4. 2019

U mě to bylo jednoznačně to, že jsem se přestala přejídat a omezila jsem bílou mouku a cukr.

Jankava

16. 4. 2019

Velkou změnu v jídelníčku a způsobu stravování jsem musela udělat před pár lety, kdy mi zjistily cukrovku.A to byla teda pořádná změna. Už jen se naučit jíst 5 x denně.

4vladku

16. 4. 2019

Začala jsem si dělat bohatou snídani a více se pohybovat.

Miluš

16. 4. 2019

Pořídila jsem si psa.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Hovězí kostky s houbami

Hovězí kostky s houbami

8 hlasů
1h a 45min 456 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečené krůtí maso

8 hlasů
45min 568kJ 180 Kč

Recept na zapečené krůtí plátky se sýrem vonící šalvěj...

Plněný pečený pstruh

11 hlasů
50min 392kJ 320 Kč

Pečený pstruh plněný bylinkami a nakládaným pepřem.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více