Diskuse na téma Muj pritel mi nevoni....

Ahojky,mám takový menší,ale ve své podstatě docela obrovský problém:-/...s mým přítelem chodím sice teprve pět měsíců,ale místo,abych byla zamilovaná a šílela po něm,tak už teď na něm hledám chyby,které se mi nelíbí....Můj přítel je úžasný člověk,je citlivý,pozorný,tulivý (teď to vypadá jako kdybych mluvila o svém psovi,ale není to tak)...každý den mi dokazuje,jak moc mě miluje....Ale když se máme milovat,tak mi prostě nevoní....Už si nevím rady a ani nevím,jak bych mu to měla říct....Upřímně řečeno,mám docela problémy při orálním sexu.Orální sex je věc,kterou nedělám moc ráda,spíše se mi protivý.Svému přiteli jsem to řekla a on to jako milující partner chápal,i když to hrozně miluje....A však na důkaz mé lásky jsem mu chtěla udělat radost a orální sex jsem udělala...Bohužel pro mě,můj přítel to vzal tak,že už mi to nevadí a tím pádem už můžeme orální sex provozovat pořád...K mé smůle je tu další a docela zásadní problém v tom,že můj přítel není zvyklí koupat se v noci nýbrž ráno....Sex většinou provozujeme v noci,než-li ve dne,tím pádem když je za celý den zpocený a ještě po mně chce orální sex.....:-/...bohužel nevím,jak jinak to komentovat....Navíc když přijede za mnou na víkend,tak se většinou ani nevykoupe a koupe se až v pondělí ráno...Ještě ke všemu se extrééééémně potí....nechci mu říkat,že smrdí,poněvadž by ho to určitě urazilo...Strašně ho miluju a nechtěla bych o takovýho úžasnýho chlapa přijít,ale prostě....Už si vážně nevím rady:-/,pokud by měl někdo nějaký rozumný nápad či zkušenost s touto situací,budu mu nesmírně vděčná za to,jak si s tímhle problémem poradil.... P.S.Pokud máte nápad ten,že se budeme chodit sprchovat spolu,tak to mi prosím neraďte,ptž bych se nerada na x-let přivázala k tomu,že se budu chodit sprchovat pořád se svým přítelem...Předem děkuji za odpověď

simona 15.11.2011

no a je to wyřešený!!;-)

Leňa 15.11.2011

No teda..!Sorry,ale tohle snad patří k ZÁKLADNÍM hygienickým návykům,šmangote!Žádné "cestičky",jak mu to šetrně říct,naopak-naprosto normálně.A to,že bys mohla mít nějaké gynekol.problémy,je pravda-to bych k tomu klidně dodala.Ale i tak-takhle se chová(navíc orální sex,když je jako prase..?s prominutím...NIKDY!)dospělej chlap!A po pouhých 5 měsících?Asi budeš vážně ještě maldá...

xxxx 25.06.2011

Já mám stejný problém,ale myslím si že jsem ho docela dobře vyřešila. Taky jsem příteli nechtěla říct že mi smrdí a tak jsem si vymyslela že mám zdravotní problémy(tam dole) a že mi gynekolog přikázal abych se já i můj partner před KAŽDÝM sexem šly vykoupat. A teď jsem nad míru spokojená i když jsem lhala :-)

elis 25.06.2011

já mu narovinu říkám aby se šel úmýt... a po 2 letech co spolu sme to dělá automaticky.... chlap se dá vycvičit a hlavně i kdyby se urazil tak se pak vycuká a bude to ok.. fakt... :-)

Kristyna 24.06.2011

a co mu říct: miláčku,co kdyby ses myl večer místo ráno,je mi to příjemnější,protože si pak tak krásně navoněnej. Nebo to delejte ve sprše? á nebo mu na rovinu říct,že si upřímná a s lidma tak jednas,ale že proste se ti nelíbí když se meje ráno a přes den když běhá venku v prachu a špíně a přitom se poti si pak lehne do postele,tak jestli by v ty dny kdy spolu spíte nemohl udelat vyjímku a umýt se večer? :) drzim palce

coventry 23.06.2011

Mala som takýto problém so svojou zamestnankyňou.Povedala som jej to, snažila som sa šetrne. Či používa deodorant, ak nie tak že by mala. Povedala som si totiž, že takto to ďalej nepôjde, buď sa urazí a nepríde do práce, čo by mi bolo ľúto, lebo bola fajn.Alebo si to vezme k srdcu, ja neprídem o ňu a pomôžem jej vpodstate v ďalšom živote, bola to brigáda a dievča bolo ešte mladé. Ostala a voňala.

pa 23.06.2011

Tak snad by stačilo umýt se u umyvadla, když mu o to jde, tak bych ho tam nakormidlovala. Ale pokud by Vám nevoněl i pak, tak je lepší se rozejít. Lidé se nacházejí totiž podle pachu a snad je to i tak, že otec, nebo syn vám nevoní a je to tak dobře zařízené. Jinak si myslím, že ta averze se může prohlubovat. Rádi s mužem používáme i toaletní vody i fantazii a je to skvělé a to máme teď 25 let od svatby

náhodná čtenářka :-) 21.06.2011

Tak nevím, asi už ničemu nerozumím, proč ženy zůstávají s takovými muži a ještě jsou přesvědčené, že je ti muži milují........jsem ve věku, kdy už nějaké ty zkušenosti s muži mám....to co píše Holly, takto bych asi reagovala, jako nezkušená, asi velmi mladá a nesebevědomá žena, která je ráda, že Někoho má...... láska a vášeň je nádherné spojení, když to je to ale samé ALE, radši si Holly najděte někoho jiného, protože pokud jsou ALE již po pěti měsících, co bude později?? Věci by měly plynout přirozeně, šťastně, měla byste se těšit na okamžiky s Ním a ne stále nějaké řešení nějakých problémů, které stejně ukazují na to, že tento pán asi nebude tím panem Pravým a stejně do půjde do "háje", dříve či později. Já si tedy Úžasnýho chlapa představuji jinak.....někdy je fajn, když je chlap trošku zpocenej a vezme si co chce, je to sexy....ale to z toho článku tedy nevyznívá, že by to byla tahle situace...no uvidíte Holly, držím Vám palce, ať se správně rozhodnete a stanovte si rozhodně svou "cenu".....hodně štěstí*1*

ikinka38 19.06.2011

zdravím,ale já bych mu to řekla upřímně a na rovinu,nemáte se čeho bát a pokud to nepochopí tak vás asi nemiluje,když mu nemůžete říct svůj osobní názor a už k vuli vašemu zdravotnímu stavu a když jeho osobní hygiena není na denním pořádku a před souloží je to určitě důležité,tak bych určitě si s ním o tomhle promluvila ;-),že mu není trapné jít si k ženě lehnout neokoupaný a požadovat orální sex!!!! Podobný jsem to měla i já,tak že vím o čem píšu,řekla jsem mu že mi vadí že se nekoupe a on to respektoval,ale jenom u mě:),doma to tak nedělá,dost často jsem potom mívala záněty atd.tak že jsem neustále naštěvovala gynekologii a léčila se atn.proto vám radím řekněte mu to na rovinu mě osobně by to taky vadilo:) Iveta


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat