Diskuse na téma Muj pritel mi nevoni....

Ahojky,mám takový menší,ale ve své podstatě docela obrovský problém:-/...s mým přítelem chodím sice teprve pět měsíců,ale místo,abych byla zamilovaná a šílela po něm,tak už teď na něm hledám chyby,které se mi nelíbí....Můj přítel je úžasný člověk,je citlivý,pozorný,tulivý (teď to vypadá jako kdybych mluvila o svém psovi,ale není to tak)...každý den mi dokazuje,jak moc mě miluje....Ale když se máme milovat,tak mi prostě nevoní....Už si nevím rady a ani nevím,jak bych mu to měla říct....Upřímně řečeno,mám docela problémy při orálním sexu.Orální sex je věc,kterou nedělám moc ráda,spíše se mi protivý.Svému přiteli jsem to řekla a on to jako milující partner chápal,i když to hrozně miluje....A však na důkaz mé lásky jsem mu chtěla udělat radost a orální sex jsem udělala...Bohužel pro mě,můj přítel to vzal tak,že už mi to nevadí a tím pádem už můžeme orální sex provozovat pořád...K mé smůle je tu další a docela zásadní problém v tom,že můj přítel není zvyklí koupat se v noci nýbrž ráno....Sex většinou provozujeme v noci,než-li ve dne,tím pádem když je za celý den zpocený a ještě po mně chce orální sex.....:-/...bohužel nevím,jak jinak to komentovat....Navíc když přijede za mnou na víkend,tak se většinou ani nevykoupe a koupe se až v pondělí ráno...Ještě ke všemu se extrééééémně potí....nechci mu říkat,že smrdí,poněvadž by ho to určitě urazilo...Strašně ho miluju a nechtěla bych o takovýho úžasnýho chlapa přijít,ale prostě....Už si vážně nevím rady:-/,pokud by měl někdo nějaký rozumný nápad či zkušenost s touto situací,budu mu nesmírně vděčná za to,jak si s tímhle problémem poradil.... P.S.Pokud máte nápad ten,že se budeme chodit sprchovat spolu,tak to mi prosím neraďte,ptž bych se nerada na x-let přivázala k tomu,že se budu chodit sprchovat pořád se svým přítelem...Předem děkuji za odpověď

Beata 26.07.2018

jdete nenápadne spolu do spechy, vzájemně se umyjte a pak na to vlítněte. Uvidíš že to bude super.

Agata 27.11.2018

co zkusit ochucenou masaž https://e-kondomy.cz/masazni-oleje/ochucene-masazni-oleje

Alžběta 28.11.2018

zkuste tyhle věci dělat spolu. jet spolu do sprchy, udělat si masáž , ty si obleč krásné prádlo a pak to pujde samo

Denis Alžběta 10.12.2018

taky si myslím, že pěkné prádlo, nějaky gel s příchutí, masažní olejíček a pak to bude krásný . Uvidíš

Veronika 04.01.2019

nezkoušela jsi nějaky olejiček, ktery prijemne voni? Pojat to jako masaž a pak to bude určite lepši. Od založení temy už uběhlo par dni, tak třeba jsi to už nějak vyřešila. Osobně použivame tyhle olejíčky, jsou hodně dobre a krasne voní https://e-kondomy.cz/masazni-oleje/masazni-oleje

Anna 28.11.2020

a co nějaké feromony, afrodziaka, společná koupel, masaž vonnym olejíčkem.

Sara 28.12.2020

společná sprcha, parfem, masaž vonnymi olejíčky a třeba i parfemovy intimní gel. Určite bych zkoušela všechny možné varianty

Karolína 28.12.2020

Tak to si ani ve snu neumím představit, že by se můj přítel před milováním nevykoupal, to je pro mne nepředstavitelné. To nemá hygienické návyky? Od malého dítěte nás vedla maminka, že se před spaním musíme vykoupat. Nechápu dospělého člověka.

Barkamarka 25.02.2021

Tak to ti nezávidím, milováni u nás jedine po sprše.

Madi 29.06.2022

Co nějaký oživení, budu ráda za tipy?

Andrea Madi 30.06.2022

Taky by se mi hodily rady

miška4 Madi 26.07.2022

Mrkněte na https://e-kondomy.cz/ ;-)

Madi Madi 27.07.2022

Super :) co třeba se vám osvědčilo?

miška4 Madi 28.07.2022

Třeba masážní olejíčky, vibrační kroužek, mají i krásný prádýlko… ;-)

Madi Madi 29.07.2022

Díky, už mám objednánooo :))


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat