Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Doplněk stravy HEMO PLUS + kyselina listová

22. 03. 2019

Testovat bych chtela ja, protoze se momentalne nachazim v 27 tt. A rada bych si doplnila zelezi timto zpusobem. Nedostatek poznam podle blede pleti, a zacne me casto bolet hlava s celkovou unavou.

Tento přípravek bych dala otestovat mému bratrovi, jelikož on trpí nedostatkem železa. Je často unavený, ale jako horší je, že na svůj věk (25) má prášky na tlak a měl problémy s bušením srdce hlavně v noci.

Jsem ospalá a unavená, železa mám málo.

Svabici

05.04.2019

Hlásím se pro svoji ženu, která trpí nedostatkem železa a je pořád unavená děkuji

Simdan

05.04.2019

Skvělé testování, já trpím na nedostatek železa asi 2roky,v těhotenství jsem musela brát železo, které mi zpusobovalo zácpu nyní beru něco z lékárny, ale moc nepomáhá a taky šumivé tablety. Jsem často unavená a vyčerpaná, menstruace bývá dost silná, tak by bylo super zkusit tenhle zázrak ovšem pokud opravdu pomáhá.

zdiss

05.04.2019

Bohužel trpím nedostatkem železa kvůli silné menstruaci, projevuje se to u mě hlavně silnou únavou, ospalostí, jsem hodně nervózní a zimomřivá...

Dřív jsem aktivně sportovala, darovala krev od 18 let a při jednom dárcovství mi po kontrolním odběru byla diagnostikovaná středně těžká anémie způsobená nedostatkem železa. Lékařka mi nasadila léky, které sice pomáhaly, ale způsobovaly mi zase jiné obtíže. Anémie se u mě projevovala neskutečnou únavou, kdy jsem byla schopná prospat půl odpoledne, kruhy pod očima, byla jsem prý bledá jako smrtka, zadýchávala jsem se, padaly mi vlasy. Prostě jsem byla chodící mrtvola. Ráda bych vyzkoušela přírodní preparát, který by mi mohl pomoci s mými problémy :)

Nedostatek železa jsem měla v těhotenství. Teď jsem to nezjišťovala. Jsem hodně unavená, bledá, tak by mi možná železo pomohlo, abych se zase cítila dobře ;)

Nemohu teď sportovat jsem po operaci strašně unavená ani na zahrádce dlouho nevydržím.. k tomu jsem vegetarián

fsk

04.04.2019

jsem pravidelným dárcem krve, sportovec a únava z nedostatku železa mi komplikuje život. rád bych tedy vyzkoušel něco, co by mi zkvalitnilo život

kuky

04.04.2019

kvůli nedostatku železa nemůžu sportovat tak, jako dřív, protože jsem unavený a nepomáhají ani energetické nápoje nebo tyčinky. protože bych se chtěl opět věnovat svým koníčkům, přihlašuji se do testování přípravku

nedostatkem železa trpím zejména kvůli silné menstruaci, kterou mi způsobují myomy. hledám tedy stále přípravek, který by mi pomohl se zmírněním obtíží s únavou a ospalostí. pokožku mám kvůli nedostatku železa bledou a připadám si jako mrtvola.

cítím se unavená, celkově bez chuti do života a trápí mě téměř denně slabost, únava a bolesti hlavy. přípravek bych chtěla vyzkoušet, protože se kvůli nedostatku železa léčím u lékaře a v kombinaci s jinými léky mi lék na aménii nedělá dobře. místo pomoci se po něm cítím hůře. a proto věřím, že by mi tento doplněk stravy výrazně pomohl.

ingridh

04.04.2019

já jsem kvůli nedostatku železa unavená, ospalá a často mě bolí hlava. chtěla bych přípravek testovat, abych se cítila lépe

witchie

04.04.2019

S nedostatkem železa se potýkám od porodu. A ty příznaky jsou nepříjemné, protože je to především celodenní stálá únava. A to není při každodenním shonu a péči o malé dítě nic příjemného. Právě proto bych ráda tento přípravek vyzkoušela, protože věřím, že by mé obtíže dokázal účinně zmírnit

voljaro

03.04.2019

Jsem bezpříspěvkový dárce krve. Ještě 2 odběry a budu mít ocenění Zlatou medaili prof. MUDr. Jana Janského. Železo si neustále doplňuji, hlavně ve stravě, ale někdy to nestačí, tak využívám i doplňky. Tento doplněk bych ráda vyzkoušela.

kvůli nedostatku železa jsem hlavně hodně unavená a často je mi na omdlení. navíc mám hodně silnou menstruaci, takže se s tím potýkám už od puberty... sice mi nikdy nebyla diagnostikovaná přímo anemie, ale vždycky mám hraniční hodnoty, takže jsou mi od lékaře doporučené tablety železa. u těchto se mi líbí, že obsahují i další vitaminy apod. tak snad by mi pomohly.

kamilka

03.04.2019

Nedostatek železa se projevuje hlavně únavou a motáním hlavy. Když jsem byla těhotná musela jsem brát Feronat a okusovala zdi a jedla nahusto skořápky z vajíček. to je také projevem nedostatku železa.

Nedostatek železa se u mě projevuje celkovou únavou a mravenčením nohou před spánkem, jelikož při zaměstnání studuji myslím, že by mi tento doplněk pomohl s klidnějším usínáním

V těhotenství jsem železo brala povinně. Primář se mě až lekl jak jsem byla bledá. Bledá jsem stále, také unavená a zimomřivá. Moc ráda bych zkusila Hemo Plus, abych zjistila, jestli zvládne zatočit s tím co mě trápí.

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Jarní zeleninová polévka s jahelnou zavářkou

Jarní zeleninová polévka s jahelnou zavářkou

16 hlasů
45min 340 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z pórku

10 hlasů
45min 782kJ 60 Kč

Pórkový salát s vejci a sýrem.

Rukola s plátky hrušek

12 hlasů
20min 494kJ 55 Kč

Salát vhodný jako předkrm.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více