Diskuse na téma Můj svatební den

02. 05. 2011 | Svatba

Sledovali jste svatbu prince Williama a Kate Middleton? Líbila se vám? A jaká byla vaše svatba? Nebo teprve plánujete? Přidejte i své fotky :)

Vilma 11.03.2019

Já bych si ráda přes svojí svatbou nechala odsát nějaký ten tuk... máte za sebou liposukci na nějaké dobré klinice v Praze případně někde v okolí Prahy?

Fílková Vilma 16.03.2019

Můžu doporučit tuto kliniku https://www.aesthevita.cz/ Podstoupila jsem tu dvě plastiky. Obě na výbornou, a jednali semnou na klinice jako v bavlnce

Vilma Fílková 19.03.2019

Děkuji za vaši zkušenost a který plastik vám obě plastiky dělal?

Fílková Vilma 23.03.2019

Mě osobně pan doktor Pilka. Mluvila sem sniím už na konzultaci

Vilma Fílková 26.03.2019

Za tu konzultaci ste něco platila?

Fílková Vilma 28.03.2019

Dobrý den. Nene za konzultaci sem neplatila nic ta je tam bezplatná, platí se až za zákrok

Vonšáková Fílková 30.03.2019

Ahoj, taky sem byla na klinice Aesthevita v Praze. Dělali mi tam plastiku očních víček. Za konzultaci jsem také nic neplatila, jinak s plastikem který mi plastiku tady dělal, sem moc spokojená

Katka 01.03.2019

Ahoj ,holky taky už mám po svatbě a blíží se mi termín porodu, zajímá mne, jestli jste některá byla na císaři, a jak moc to po něm bolí? Myslíte si, že by se to dalo vydržet i bez prášků od bolesti?

Michala Katka 03.03.2019

Já jsem byla na císařském řezu, místo prášků od bolesti jsem si zaplatila pumpičku, která mi přes katetr vedla analgetikum přímo do rány, takže jsem necítila žádnou bolest.

Katka Michala 05.03.2019

Kolik taková pumpička stojí?

Michala Katka 06.03.2019

Byla jsem ji objednávat před operací v lékárně, kde jsem za ni zaplatila 4 tisíce korun. Pak už pumpička přišla přímo do nemocncice.

Jitka 01.11.2018

Dobrý den poradíte mi prosím někdo dobrý svatební salon z Prahy? Hledám svatební šaty z kvalitní látky…

Eva Jitka 02.11.2018

Jako koupit nebo kupovat?

Jitka Jitka 04.11.2018

Chtěla bych si svatební šaty koupit, abych měla památku i po svatbě a nemusela se na ně moc ohlížet ve svatební den.

Eva Jitka 07.11.2018

Já jsem kupovala svatební šaty ve svatebním salonu https://www.nuance.cz/ v Praze, podívejte se i u nich na stránkách, mají opravdu krásné svatební šaty.

Laugher 08.02.2017

Já s partnerem jenom žiji

Simdan 18.05.2016

*1* My svatbu neplánovali,prostě jsme se vzali,jednou o víkendu jsme si řekli,že se vezmeme jen se svědky,během 3týdnů se vše vyřídilo,nakonec jsme měli na svatbě cca15lidí,žádné veliké hostiny,ani tiátry.Měla jsem krásné šaty,květinu jsem si vyráběla sama,na svatební cestu jsme jeli na Pálavu,bylo perfektně.Nelituju,neměnila bych.Teď budeme mít 3roky výročí a jsem stále šťastná jako v den svatby *5*

luc94 11.05.2016

My planovali svatbu skoro rok, pak jsem otehotnela a vdavala se v 5.mesici.. Brali jsme se v cervenci, urputne vedro. Vsechno jsme si delali samy a uz nikdy bych to neudelala.. Litala jsem jak hadr na holi vubec jsem si to neuzila. Navzdy budu litovat, ze jsme si neobjednali firmu :-(

Mája 24.04.2016

Ahoj holky někde sem četla o webu naseano dost mě to zaujalo, máte s tím někdo zkušenosti? ráda bych využila jejich služeb.

Silvien Mája 15.05.2016

Moje sestra měla na NAŠEANO prezentaci, bylo to veice praktické, tak to doporučuju.

LILA 31.03.2015

my měli svatbu přes agenturu v zahraní, jak píše Kikina, je to pohodlnější a mají v tom praxi, takže dobře poradí a umí spostu věcí zařídit

Kikina 26.02.2015

Zdravím vás všechny, my nezařizovali kromě šatů nic, najali jsme si agenturu Easywedding .cz, a byla jsem s nimi maximálně spokojená. Nemám moc schopnost organizovat něco a partner je pořád v práci, takže nám to přišlo hodně vhod. Všem můžu jen doporučit svatbu s agenturou, užijete si to o dost víc

Helca 27.11.2014

Já se vdávala v těchto šatech http://www.spolecenskesaty.com/. Mají skvělý výběr a za ty ceny nikde šaty nekoupíte! ;-)

Haapka 22.07.2014

Já jsem byla na svatbě mé nejlepší kamarádky a měli velice zaímavý program, po hostině jsme si všichni posedali a popíjeli u plátna, kde jim promítali fotky z jejich společného života a poté měli zajištěnou hudbu a karaoke, pro děti, kterých tam byo víc než dost bylo připravené divadýlko, když už nemohli popíjet s dospělými :D Moc zajímavé a moc pěkné :)

gabcapatis 21.07.2014

Naše svatba byla super, tedy, ne každému by se asi líbila, ale my si zařídili svatbu v létajícím balóně :) byl to nejskvělejší zážitek, jaký jsem zažila :) a s touto společností to bylo http://www.balony.cz/typy-letu.html#pageTop

Klára 13.06.2011

Zuzka: GRATULACE! Nenech se vystresovat okolím, je to hlavně tvůj a jeho den! Moc štěstí, zdraví a spokojenou velkou rodinu!

Zuzka 13.06.2011

Milé dámy, právě včera mě můj milovaný požádal o ruku:) a jako asi každá nastávající nevěsta se pídím po internetu po radách jak vše zvládnout s psychickou pohodou a hlavě abychom měli náš den perfektní. Ale jak to tak čtu, mám z toho obrovský strach a možná bych raději strávila zbytek života se svou láskou na "psí knížku":-/

Dárkový balíček posíláme Magdě K. za její svatební fotečky, včetné té, kde je její syn, kterého při obřadu měla pod srdcem :) Děkujeme všem!

Merci 02.05.2011

To Lilieanna: 11. září asi není dobrý den ))) Jak v Americe, tak u vás :)))

Lilieanna Merci 03.05.2011

U nás se tomu říká- když se daří, tak se daří :-D

Svadbu som sledovala, bola krásna a luxusná. Naša svadba bola 7.6.2008 a sme radi, že vlastne bola. Mali sme svadbu na dedine a všetci ešte dodnes na ňu spomínajú, že ako dobre sa zabavili. Každý kto prišiel či pozvaní či nepozvaní si mal kam sadnúť a boli sme len a len radi, z 50 pozvaných ľudí nás tam nakoniec bolo vyše 100 a že malá svadba :-D:-D:-D a pripájam aj fotku drobčeka, ktorého som mala skovaného ešte v brušku na svadbe. Náš synček sa narodil v októbri 2008.

Dani 02.05.2011

Já si vždycky představovala malinkou svatbu - jen já, ženich a dva svědci - venku v přírodě, nejpozději v září.. Skutečnost byla taková, že jsem stihla otěhotnět a manželovy rodiče žijí v zahraničí, tak kvůli tomu jsme měli svatbu až v listopadu.. Šaty jsem si vybírala už dva měsíce dopředu - opálená a bez bříška jsem v nich vypadala dobře. Bohužel v den svatby jsem je sotva dopnula a opálení zmizelo ;*( Navíc už po obřadu jsem byla vyčerpaná, pít jsem nemohla, nejraději bych z ní utekla... :-p Ale už je to 5,5 roku a v manželství jsem víc než spokojená <3

Svatbu Williama a Kate jsem sledovala se zájmem a zvědavostí jaké bude mít Kate šaty a jak to bude celé probíhat a moc se mi oba líbili jsou moc krásný pár, moc bych jim přála aby jim to vydrželo. Já se vdávala už skoro před 5 lety, a na svatbu se moc těšila*1* a také si ji užila, jen my přišlo, že ten svatební den potřebuje tolik příprav a běhání a přitom je tak strašně krátky :-/ Svatební šaty jsem vracela se slzami v očích:-O

Lilieanna 02.05.2011

Není nad to, zavzpomínat si na svatební den :-D Svatbu jsme se snažili zajistit s co největším předstihem, protože termíny na zámku jsou v letních měsících obsazené i rok dopředu. Jediné volné datum bylo 11. září....No dobrá, tak se vezmeme 11.září. ;-) Týden před svatbou nám na parkovišti cyklista totálně zrušíl auto, když se nám v plné rychlosti naložil do napůl zavřeného kufru. Škoda 50 tisíc.... Bez auta se super zařizuje, nakupuje a dává dohromady cokoliv, když člověk bydlí na vesnici 30 km od civilizace ....Hned na to nám oznámili, že restaurace, kde jsme plánovali svatební hostinu bude mimořádně mimo provoz. *2* Sehnat tak narychlo náhradní alternativu - hahaha.....Dva dny před svatbou nám zlatník volal, že se omlouvá, ale že prstýnky mu nedodali, takže nám nějaké tedy nějaké půjčí, a ty naše, že budou až týden po obřadu. :-P Svatební šaty , které jsem si hodiny vybírala, dali v salonu do čistírny, a tam jim je zničili, takže jsem si ty k oltáři vybírala ze tří druhů až ve svatební den, a pěkně na rychlo. Ke kadeřníkovi jsem vyrážela hned ráno, počasí nádherné, sluníčko pálilo. Vylezla jsem ven a z nebe bez mraků slejvák...já bez deštníku.... *1* Cestou od holiče jsem naložila v cukrárně nádherný třípatrový dort. V místě, kde jsme nakonec pořádali hostinu sami , ho budoucí manžel dával do lednice a spadla mu na něj police *3* Ve finále mi na svatební den nedorazil svědek ;*( Takže musím konstatovat, že na svatbu máme všichni i po 7 letech hluboké vzpomínky *4*


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat