Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Žárlivost je součástí každého vztahu. Důležité je naučit se držet ji na uzdě

05. 04. 2019

Neregistrovaná/ý - Ženatý muž

15. 4. 2019

MANŽELCE JSEM BYL NĚKOLIKRÁT NEVĚRNÝ,ale nic to neznamenalo jenom jsem si ulevoval asi jako při vykonání velké potřeby.Ale teď jsem se poprvé dopustil nevěry s mužem a nevím co dál.Nejsem schopen náš vášnivý vztah ukončit něco podobného jsem ještě nezažil.

Neregistrovaná/ý - Cheri Mary

15. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - aster | 14. 4. 2019
Žárlivých scén jsem si kdysi užila víc než dost - takže díky tomu mám názor, že neexistuje rozumná míra žárlivosti

Anooooo, souhlasim, zažila jsem totéž. P. S. Konečně někdo se stejným názorem, mám fakt fakt fakt radost

Neregistrovaná/ý - Jarin

15. 4. 2019

I já jsem žárlivý, vždy jsem byl, ale míra byla vždy spojena s láskou k druhému pohlaví. Bohužel jednou..... otevřete do té doby bez problémů přístupný email manželky a bylo. Lásko, chtěla bych tě zase obejmout ? to vše v pohodě, pokud to nebyl cizí muž. Uf to byla facka, ale za nevěrou jsou vždy oba. Jeden ji umožní, druhý realizuje. No a pak díky tomuto zjištění jsem nahlédl do mobilu. V tu chvíli dostal další ránu v podobě jiného muže, kde si přečtete něco o cítění v sobě. Svět se zhroutil, manželka vše přiznala. Následovalo odpuštění a snaha na vše zapomenout. To mnohdy nelze a tak když pojmete podezření, ptáte se ...Nevrátilo se to ? Svou ženu miluji i po tom, co se stalo. Jenže jsme ve stavu spíše rozvodového řešení. A proč ? já to neumím úplně vymazat, žena také ne. Přes to ji pořád miluji.

Neregistrovaná/ý - aster

14. 4. 2019

danavyk1991 | 14. 4. 2019
Já žárlivá sem a důvod k tomu mám opravnenej

Jestliže jste si jista, že máte oprávněný důvod žárlit, pak máte dvě možnosti - 1. kopněte svého manžela do zadku a najděte si jiný model. 2. zamyslete se nad tím, jestli skutečně vidíte věci správně...

Já žárlivá sem a důvod k tomu mám opravnenej

helus

14. 4. 2019

Manželovi naprosto věřím.Neměla jsem důvod žárlit.

Neregistrovaná/ý - Historické svědectví

14. 4. 2019

BISKUP DE BLANGUIS FRANCIE XVIII. STOLETÍ Nepoznal jsem větší rozkoš než při anální souloži s mužem.

Neregistrovaná/ý - aster

14. 4. 2019

Žárlivých scén jsem si kdysi užila víc než dost - takže díky tomu mám názor, že neexistuje rozumná míra žárlivosti

nea

14. 4. 2019

kdo trošku nežárlí, nemiluje

Siraellen

13. 4. 2019

myslím si že žárlím v rozumné míře

ovace

13. 4. 2019

myslím si že žárlím zdravě

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Vrstvený salát

Vrstvený salát

15 hlasů
50min 617 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí kousky na šalotkách

1 hlas
1h a 25min 333kJ 140 Kč

Kuřecí maso pečené se šalotkou a jablky.

Jogurtová indická polévka s rýží

0 hlasů
35min 350kJ 80 Kč

Pikantní, kořeněná jogurtová indická polévka. Skvělá volb...

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Budete mít ze seb...

Více