Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Žárlivost je součástí každého vztahu. Důležité je naučit se držet ji na uzdě

05. 04. 2019

Neregistrovaná/ý - Ženatý muž

15. 4. 2019

MANŽELCE JSEM BYL NĚKOLIKRÁT NEVĚRNÝ,ale nic to neznamenalo jenom jsem si ulevoval asi jako při vykonání velké potřeby.Ale teď jsem se poprvé dopustil nevěry s mužem a nevím co dál.Nejsem schopen náš vášnivý vztah ukončit něco podobného jsem ještě nezažil.

Neregistrovaná/ý - Cheri Mary

15. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - aster | 14. 4. 2019
Žárlivých scén jsem si kdysi užila víc než dost - takže díky tomu mám názor, že neexistuje rozumná míra žárlivosti

Anooooo, souhlasim, zažila jsem totéž. P. S. Konečně někdo se stejným názorem, mám fakt fakt fakt radost

Neregistrovaná/ý - Jarin

15. 4. 2019

I já jsem žárlivý, vždy jsem byl, ale míra byla vždy spojena s láskou k druhému pohlaví. Bohužel jednou..... otevřete do té doby bez problémů přístupný email manželky a bylo. Lásko, chtěla bych tě zase obejmout ? to vše v pohodě, pokud to nebyl cizí muž. Uf to byla facka, ale za nevěrou jsou vždy oba. Jeden ji umožní, druhý realizuje. No a pak díky tomuto zjištění jsem nahlédl do mobilu. V tu chvíli dostal další ránu v podobě jiného muže, kde si přečtete něco o cítění v sobě. Svět se zhroutil, manželka vše přiznala. Následovalo odpuštění a snaha na vše zapomenout. To mnohdy nelze a tak když pojmete podezření, ptáte se ...Nevrátilo se to ? Svou ženu miluji i po tom, co se stalo. Jenže jsme ve stavu spíše rozvodového řešení. A proč ? já to neumím úplně vymazat, žena také ne. Přes to ji pořád miluji.

Neregistrovaná/ý - aster

14. 4. 2019

danavyk1991 | 14. 4. 2019
Já žárlivá sem a důvod k tomu mám opravnenej

Jestliže jste si jista, že máte oprávněný důvod žárlit, pak máte dvě možnosti - 1. kopněte svého manžela do zadku a najděte si jiný model. 2. zamyslete se nad tím, jestli skutečně vidíte věci správně...

Já žárlivá sem a důvod k tomu mám opravnenej

helus

14. 4. 2019

Manželovi naprosto věřím.Neměla jsem důvod žárlit.

Neregistrovaná/ý - Historické svědectví

14. 4. 2019

BISKUP DE BLANGUIS FRANCIE XVIII. STOLETÍ Nepoznal jsem větší rozkoš než při anální souloži s mužem.

Neregistrovaná/ý - aster

14. 4. 2019

Žárlivých scén jsem si kdysi užila víc než dost - takže díky tomu mám názor, že neexistuje rozumná míra žárlivosti

nea

14. 4. 2019

kdo trošku nežárlí, nemiluje

Siraellen

13. 4. 2019

myslím si že žárlím v rozumné míře

ovace

13. 4. 2019

myslím si že žárlím zdravě

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme objevovaly francouzskou něhu...

Jednoduchý paprikový salát

Jednoduchý paprikový salát

8 hlasů
15min 266 kJ 25 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Štika na bylinkách

8 hlasů
40min 563kJ 180 Kč

Zdravá dietní ryba na každý stůl.

Dušený králík v červeném víně

6 hlasů
1h a 15min 150kJ 250 Kč

porce králíka obalené v mandlové mouce, dušené v červeném...

Poradny

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Mám žádat o prodloužení nemocenské nebo ID?

Dobrý den,podpůrčí doba - tedy doba, po kterou je vypláceno nemocenské - činí maximálně 380 kalen... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více