Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma DEN S TESTOVÁNÍM: Mixéry Eva Hajkova

08. 04. 2019

Hajdule

23. 4. 2019

V současné době fandím smoothie, mixuji, co dům dal, k ovoci a zelenině přidávám semínka, někdy i med, limetkovou šťávu.Ale i jinak je mixer mým každodenním spolupracovníkem v kuchyni při přípravě omáček, pomazánek i kaší. Jsem ráda, když mixer hezky vypadá, aby mohl stát trvale na kuchyňské lince a byl tak vždy připraven k použití.

Maja33

22. 4. 2019

Přeji hezký den, mixér jsem si hodně oblíbila jako dopolední svačinu. Mnohdy i odpolední. Dá se v něm mixovat různé varianty, ale nejvíc jsem si oblíbila smoothie. Jak ovocné tak i zeleninové. Nejlepší je banán s arašídovým máslem nebo jablkové smoothie s mrkví.

Jarus

19. 4. 2019

Myslím si, že mixér využívá každá žena, co má ráda vaření, stejně jako já. Není větší odměnou, když vám manžel a hlavně vaše děti a vnoučata pochválí jídlo :). To je pro mě motivací a odměnou :)

Tyna31

19. 4. 2019

Jelikož mám dvě malé děti, jedno dvouleté a druhé čtyřměsíční, u kterého nás to teprve čeká, tak mixér používáme dnes a denně na přípravu zdravých jídel, zejména ovocných snídaní a dále potom zdravých cuketových bramboráčků, které všichni milujeme. Akorát máme ještě mixér, co jsme dostali od rodičů, sice je to držák, ale už by to chtělo pořídit něco nového a spolehlivého, tak jsem se rozhodla přihlásit do tohoto testování, abych vyzkoušela i nějakou pořádnou mašinku :)

ja zacala pouzivat mixer poradne az s narozenim deti. nechtela jsem kupovat presnidavky, takze jsem je delala doma. a byly skvele, pochutnavali jsme si na nich vsichni

Já jsem si zvykla na smoothie k snídani. S jogurtem můžu prakticky jakékoli ovoce. Přidám nějaký proteinový prášek a až do oběda nemyslím na jídlo

ladena.la

18. 4. 2019

U nás to jsou hlavně polévky a omáčky. Loni v létě jsem zkoušela i zmrzlinu (promixovat led a ovoce) a byl to úspěch, tak se těším zas na léto, až se budeme zdravě chladit

Kromě svého oblíbeného smoothie s avokádem si v mixéru nejraději připravuju jahodový milkshake mám ho spojený s prázdninami u babičky a vždycky mě přenese do dětství. Jen teda na dobré jahody si budu muset chvíli počkat, zatím v obchodě nic moc...

U nás jede mixér skoro každý den. Manžel si oblíbil smoothie, dětem zase chutnají polévky a ovocná pyré, no a já si nejraději umixuju nějaký dobrý koktejl) Teda ne že bych si nedala s ostatními to jejich, ale znáte to - po dlouhém dni není na škodu odměnit se nějakou dobrorou ve sklenici)

CNikola

16. 4. 2019

Nejvíc mixer používám v létě na ledovou kávu nebo na zmzlinovo ovocné nápoje

danusch

16. 4. 2019

V mixeru nejcasteji pripravuji snidanove smoothie.

Miluš

16. 4. 2019

Nejraději máme jahodový koktejl - podobný, jak se vyráběl v Koruně.

Thea

15. 4. 2019

Mixér je pro mě nedocenitelným pomocníkem, používám ho hned od rána, kdy si v něm připravuji všelijaká zdravá smoothies, odpoledne díky němu vykouzlím výborné smetanové polévky, připravuji v něm zeleninovou směs k zahuštění omáček, dokonce i různé pomazánky a spoustu jiných, zdravých dobrot. Bez mixéru si už nedovedu běžný život představit, povyšuje totiž mnohdy vaření na skvělou zábavu. Hodil by se mi nový pomocník :)

simater

15. 4. 2019

Takhle skvělý mixér tedy nevlastním, ale stoprocentně bych si v něm připravovala krémové polévky, které miluji. Baví mě jejich příprava, hlavně to dochucování, ochutnávání... A nejvíc ze všeho spokojené pohledy celé rodiny ;).

4vladku

15. 4. 2019

Nejoblíbenější je jahodový koktejl z jahůdek z naší zahrádky.

gabulka

12. 4. 2019

Nejoblíbenější je u nás z mixéru koktejl, který dělám pro děti denně a pokaždé do něj dávám jiné ovoce, pak přidám mléko,jogurt nebo kefír a svačina je na světě. Mixuji také zeleninové polévky, jelikož do nich mohu nenápadně zamixovat zeleninu, kterou naše děti vcelku nejedí,takže díky mixéru do nich dostávám potřebné vitamíny a živiny. A moc ráda se zúčastním testování, kde naberu další tolik potřebnou inspiraci.

Lucinka22

12. 4. 2019

Mám malou dcerku, proto využíváme mixér na vše možné, ale určitě bych ráda vyzkoušela i nového pomocníka. Nejradši máme veškeré ovoce třeba s jogurtem nebo s mlékem.

Luss

12. 4. 2019

Různé přesnídávky a pokrmy pro naše nejmenší :) ovocné šťávy, raw strava a polévky :)

Werka

12. 4. 2019

Nyní je nejlepší doba na sběr léčivých rostlinek posilující naše unavená těla po zimě a tak sbírám vše zdravé a s přidáním banánů a pomerančů připravuji smoothie. V létě zmrzliny a frappé . Hodně vařím dýňové polévky tak tam je ho také potřeba, pomazánky z avokáda a oříšků. Je to vděčný pomocník.

BaraM

11. 4. 2019

Hodně těď na jaře frčí detox pomoci ovocných šťáv a tak bych vyzkoušela všechny možné varianty smoothe. Zamilovala jsem si banán se špenátem, ale určitě bych vyzkoušela i řepu nebo zázvor :)

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Bramborová polévka s křenem

Bramborová polévka s křenem

20 hlasů
45min 263 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Jarní kuře

35 hlasů
35min 393kJ 132 Kč

Jarní kuře je pokrm plný barev a chutí, přesně jako ja...

Krůtí guláš s kapustou

13 hlasů
1h a 15min 357kJ 170 Kč

Rychlá a velmi chutná variace krůtího guláše.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více