Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Mobilní blok Leitz WOW

16. 04. 2019

bokul

5. 5. 2019

Troufám si tvrdit, že celkem zásadní je definice toho, co je velké tajemství. Nicméně když budu svědomitě probírat mé zápisky, tak na papíře najdu zápisky z cest, básničky z doby puberty, ale i třeba vyznání lásky, slova díků i omluvy. A tím největším tajemstvím, které jsem kdy svěřila papíru byl fakt, že jsem těhotná a tím z tajemství už tajemství nebylo, ale je to náš velký společný dárek!

Terez33

5. 5. 2019

Zapisuju si skoro vše ( povinnosti, schůzky, nákupy), když to zrovna nezapomenu právě v tomto jsou jakékoliv bloky nejlepším pomocníkem! A jako další si ráda zapisuju různé zážitky z cestování, nebo z koncertů a dalších kulturních vložek, které mám ráda a doplnuju je fotkami navíc tento je velmi praktický a stylový! ( hlavně purpurový)

Jsem ještě ze straé školy, takže i když mám počítač nebo chytrý telefon, tak rozhodně používám papír a tužku - mám klasický kalendář, zápisník, diář, v práci ponámkový blok. Navíc moc ráda píšu a a dostávám dopisy nebo aspoň pohledy. Takže papír už viděl spoustu mých tajemství! A tomu růžovému bych určitě svěřila taky spoustu informací, kdybych ho vyhrála.

camina

5. 5. 2019

Největší tajemství svěřené papíru musí zůstat tajemstvím, o kterém vím jen já a papír. Nějaký počítač by ho určitě vyzradil. Papír je prostě papír.

Barva metalická oranžová

Vyloženě tajemství asi nikdy žádné, protože člověk nikdy neví, kdo papírek najde...

Hanyna

5. 5. 2019

Zapisuji si všechno možné a asi (pro spoustu lidí) i nemožné či nepochopitelné. Ale když se zamyslím, co z toho všeho je největším tajemstvím, tak asi detailní popis průběhu jednotlivých rande s mým dnes už manželem. Zrovna asi před půl rokem jsem narazila se sešit, ve kterém je mám vypsané a musím říct, že to bylo velmi milé a hřejivé počtení. Na spoustu detailů, ale i důležitých momentů bych si už vůbec nevzpomněla. Proto jsem moc ráda, že jsem se o ně s papírem podělila a teď, po X letech se k nim můžu opět vrátit, jako by to bylo včera... Barva bloku se mi nejvíce líbí růžová či fialová.

dady

4. 5. 2019

Ráda si zapisuji všechny akce a věci co musím zařídit.Určitě to není ale tajné

Denny94

4. 5. 2019

Já jsem si psala ,,denicek'' přibližně od první třídy takže cca od 6 let do přibližně asi 19let. A těch popsaných papíru je mnoho. Psala jsem si tam veškerá tajemství z dětství i puberty. Ale své největší tajemství svěřené na papír sem nemohu napsat, protože by to už nebylo tajemství. Ale mám tam zapsané své první lásky, problémy v rodině, problémy ze školy, své trápení i radosti, své prázdniny, Vánoce a všechny dárky. Zážitky a jiné. Jsou věci které člověk nahlas nevyslovi, ale raději si to zapíše a dveří se papíru

Hajdule

4. 5. 2019

Už si přesně nepamatuji, co to bylo, snad nějaké poselství pro další generace, které jsme za sebe já a moje nejlepší kamarádka sepsaly, vložily do několika obalů a krabiček, sedly na kolo a jely své poklady zahrabat na naše mystické místo ke kořenům jednoho krásného stromu. Po cca 20 letech jsem si tam udělala výlet, opět na kole ...a nic jsem nenašla, možná jsem hrabala u jiného stromu?

Když nad tím přemýšlím, tak za největší "tajemství" bych asi považovala zápisky z doby, kdy jsem procházela chemoterapií. Zapisovala jsem si své strachy, obavy, naděje, ale i to, co bych ještě chtěla zažít a vidět, prostě vše, co se mi v té těžké době honilo hlavou... Vypisovala jsem se ze všeho, čím jsem nechtěla zatěžovat své nejbližší, abych jim nepřidělávala už tak velké starosti, které o mě měli... Barvu bych si vybrala purpurovou.

Pořád si píši deník, i kdybych tam měla za den napsat jen jednu větu, tak tam prostě je, jsou tam zážitky, citáty všechno možné. Asi největší tajemství bylo udržet v tajnosti pred manželem ťěhonenství 4 měsíce do jeho narozenin. A to bylo potom radosti, snažili jsme se totiž dost dlouho .

Jiřka

4. 5. 2019

Deníček jsem měla jak jsem byla mladá na tajné zprávy které jsem se bála někomu říct a nikdo je nesměl vědět. Dneska mám po kabelce plno papíru a poznámky co mám vše udělat. Tak bych měla vše napsané u sebe.

Do deníku jsem si hlavně psala milostné dopisy věnované klukům, které jsem však dotyčnému nikdy nepředala.

Když jsem byla malá, mým největším tajemstvím bylo, že jsem vzala spolužačce z pytlíku jeden bonbon. Byla jsem z toho tak hotová, že skončím ve vězení, že jsem to mohla říct jenom deníčku. Další den jsem jí z našetřených korunek potají koupila celý pytlík a strčila jí ho do batůžku Líbila by se mi růžová barva

Xy let nazpet jsem si vedla denik. Pravidelne a poctive. Pak kdyz jsem je po case nasla, tak jsem se nestacila kolikrat divit co mam ale jako pamatku a zrejme uz naporad je rucne psana kucharka po prababicce a pratete. Mam to skoro jako poklad

nevim, jestli si dneska jeste nekdo pise denik nebo tak. ja vzdycky pouzivala bloky apod. na poznamky a to mi zustalo. mam jeden na stole v praci. je vzdycky po ruce. tajemstvi mu nesveruju, to je prece jen docela riziko. kdybych byla vybrana, nejvic by se mi libila modra barva.

Největší tajemství? Že se mi líbí Tomáš ze sedmé třídy, když já byla v páté) Bohužel jsem to napsala na lísteček kamarádce a poslala jí to po třídě a zachytila to učitelka. Musela jsem tu zprávu přečíst nahlas. Bylo mi do breku. Ale už je to dávno, Dneska je pro mě papír kamarád, kterému svěřuju svoje myšlenky, akorát si ho hodně hlídám) A nejvíc se mi líbí oranžová

Seprest

3. 5. 2019

Jsem v tomhle paranoidní, takže papíru bych žádné tajemství nevěřila jinak ale ručně píšu moc ráda, je to pro mě taková antistresová aktivita.

sarkah

3. 5. 2019

Většinou jsem deník používala k svěřování svých tajemství...a nebo zážitků. Vždy si zapisuji různé události do kalendáře a nebo svého bločku.

Projekt Půlmaratonská stonožka. Podpořte i vy onkologicky...

Zapečený losos

Zapečený losos

9 hlasů
1h a 20min 581 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rolády z hovězí roštěné

9 hlasů
50min 822kJ 250 Kč

Recept šťavnaté roládky z hovězí roštěné k nedělnímu o...

Kuřecí paličky na pomerančích

7 hlasů
1h a 20min 331kJ 150 Kč

Voňavé, jemné a chutné kuřecí maso připravené na pomeranč...

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více