Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

17. 04. 2019

žehlím snad každý den, někdy mi přijde, že nedělám nic jiného, než plním pračku, vyndavám prádlo z pračky, věším prádlo a žehlím

Mmanka

12.05.2019

Žehlím 2x týdně ale, to se za 6měsíců změní s příchodem miminka. Nerada žehlím především košile.

Lusylie

12.05.2019

Žehlím 3x týdně, nerada žehlím zavěsy které, jsou 240 na 300 nebo povlečení.

Žehlím cca 1x za 14 dní, dle potřeby. Nejhorší je pro mě jednoznačně košile a nabírané sukně, kde je milion záhybů, na kterých lze udělat dva miliony faldů

majkyyx

12.05.2019

Žehlíme tak jednou za 14 dní, nejhorší jsou košile, halenky se záhyby atp.

já žehlím minimálně 1x/týden. Dříve jsme nerada žehlila košile, ale jak je žehlím často, tak už jsem si zvykla i na ně. Teď mým nejméně oblíbeným kouskem na žehlení není žádný kousek z šatníku mého muže, ale zavařila jsem si já sama. Jsou to jedny bavlněné šaty, ale s takovou úpravou, že se mačkají, jen se na ně člověk škaredě podívá a jak mají různé záhyby a vypasování a další vychytávky, aby krásně seděly na těle, tak se opravdu žehlí velmi špatně. Na druhou stranu mne jich hodně lidí v mém okolí chvílí, tak se vždy musím pochlapit a vyžehlit si je, na vyhození je jich škoda.

Awa6

12.05.2019

Žehlím alespoň 2x týdně a to proto, že jsem tuhle práci neměla moc ráda. Chtělo by to žehlit častěji, aby nebyla připravena tak veliká hromada. Za něco můžou děti, já také nemám ráda ušmudlané oblečení a táta má rád košile. A k tomu přidám povlečení na postele, které používám z bavlny. Na tom žehlicím prkně, co mám, musím přejet cíchy na každé straně 2x a ještě se mi většinou povedou někde pomačkat. Moc ráda bych vyzkoušela, zda s větší šířkou žehlicí plochy mi půjde všechno lépe a rychleji. Každá pomoc s domácími pracemi je to nejlepší co mohu dostat!

anninek

12.05.2019

Většinou jednou týdně při nějakém příjemném cestopise v televizi A "vítězem" jsou samozřejmě košile, to je peklo, ale naštěstí už jich máme spoustu nemačkavých

Žehlím 2x týdně a nebaví mě žehlit povlečení 200x200cm.

Verone

12.05.2019

1x týdně a nejhorší jsou košile

NJRAJ

12.05.2019

Žehlím asi jednou za 14 dní,když už mám koš na prádlo plný prádla.Vždycky se na to těším,je to pro mě relax,pustím si k tomu nějaký pěkný film.Nejmín ráda žehlím košile s límečkem.

luradka

12.05.2019

Žehlím dle potřeby, nejraději žehlím prádlo hned ze šňůry, když uschne (2-3 týdně). Nejmíň ráda žehlím synův slovácký kroj na vystoupení, na které se ale vždy moc těším .

Podle potřeby , ale mne přijde, že to stále a pořád a nerada žehlím snad všechno:(

žehlední je u nás individuální dle ptřeb dětí. Jeden týden se umí chodvat a ani tolik to oblečení nšpiní a druhý týden peru jak o závod a také o to více žehlím. Ale tak v průměru žehlím 1x týdně. Hlavně šaty, trička, oblečení do práce, přeci nemohu přijít ve zmuchlaném .Asi nejméně mě kupodivu nebaví žehlit košile,ale dámské šaty, které jsou leckde vypasované a neumím je vyžehlit tak, aby byly dokonalé.

Haliva

12.05.2019

Žehlím tak 3x někdy i 4x týdně, podle potřeby. Prádla je pořád dost, ani nevím, kde se to pořád bere)). Nikdy jsem ani nepřemýšlela, který kousek oblečení žehlím nejmíň ráda. Když se zamyslím, tak ani nevím, žehlím prostě všechno a ráda. Vyžehlené prádlo je tak nějak jemnější a hlavně vzhlednější. Jediné, s čím bojuji je parní generátor, kam ho umístit tak, aby pro mě bylo žehlení co nejpohodlnější, na mé prkno se totiž nevejde. Přiznám se, že jsem ani netušila, že existuje prkno, na které se generátor v pohodě vejde.

nika031

12.05.2019

Já osobně žehlím 2x týdně a to v neděli a v úterý.. Žehlení mě baví, protože u toho koukam na televizi a je to taková pohoda :) nejhorší je pro mě žehlit košile, a také peřiny.

Já většinou žehlím, až když už se mi to v komoře nakupí a muž nemá košile do práce..Je mi líto vše si připravit kvůli pár kouskům, tak o to si to pak víc vychutnám Nejmíň ráda žehlím právě ty košile - košile s dlouhým rukávem.

Žehlím vždycky v neděli, už je to takový můj rituál... A nemám ráda žehlení halenek do práce, to mě fakt nebaví (možná proto, že jsou do práce )

Boros

12.05.2019

teď už jenom tak 3x v týdnu, někdy 4x, protože žehlím opravdu všechno- kolegyně se mi smějou, že proč ložní (mám damašek) a ručníky, ale já to prostě beru všechno, protože jsem jednak zvyklá a jednak mi připadá to prádlo hezčí. A podotýkám, suchou žehličkou, což taky moje kolegyně nechápou. když byly děti malé, tak denně, někdy i dvakrát

Žehlím průměrně 3x týdně. Protože kdybych zěhlila jen jednou, tak bych se z toho zbláznila. Nesnáším žehlit manželovo oblečení do práce, ty jeho košile 🙄. Oblečení synovi do školky a malé nezbednici, která teď má období, kdy začíná sama papat lžící. Takže prádla je opravdu hodně. Sobě nežehlím, to už jsem vzdala.

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Rajčatový salát se sýrem tofu

Rajčatový salát se sýrem tofu

3 hlasy
25min 263 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Gnocchi se šalvějovým máslem

15 hlasů
30min 1078kJ 60 Kč

Recept rychlý bezmasý oběd nebo večeři.

Jednoduchý bramborový salát

7 hlasů
1h a 20min 355kJ 70 Kč

Salát z brambor bez majonézy.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více