Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

17. 04. 2019

Hajdule

09.05.2019

Mne žehlení také moc nebaví, přesto žehlím. Nejen proto, že ty věci pak mnohem lépe vypadají, ale mám také pocit, že teprve po vyžehlení prádlo začne krásně vonět. Žehlím cca 3x týdně, nebaví mne košile ani velké kusy, např. povlečení. Prkno je skvělá věc - u nás se žehlilo na kuchyňském stole, kam se položila tlustá deka, na ní prostěradlo.Přesto mamka žehlila opravdu vše - i ponožky či spodní prádlo.

Zehlim skoro každý den. Nerada zehlim panské košile a kalhoty

Žehlím každý den, pro svou 8. měsíční dceru a nejméně ráda žehlím ale krojove části, jsou velké a zelí se dlouho a mně to taaak neba 😂🙈

Žehlení není moji nejoblíbenější činností. Jelikož mám dvě dcery, manžela a ještě se starám o manželovi rodiče, tak žehlím i 3x týdně. Nejhorší jsou košile .

Žehlím docela ráda, mám ráda vůni žehleného prádla usušeného sluníčkem na zahradě. Žehlím na kuchyňské lince, prkno nemám. Aby mi šla práce lépe od ruky, pouštím si k tomu audioknihy. Lépe mi práce uteče, hlavně u mých halenek. nebo manželových košilí. Obojí nemusím. Prkno bych uvítala, mohla bych žehlit v obývacím pokoji u televize.

evik28

09.05.2019

Vzhledem k tomu že mám dva syny 9 a 12 let peru několikrát do týdne a také musím nejméně 2x týdně žehlit. Když si k tomu pustím nějaký seriál, tak mi to až tak nevadí. Nejhuř se mi žehlí košile.

Mishu

09.05.2019

Žehlení není má neoblíbená činnost, v době super sušiček kdy většina žen nežehlí, nebo nemusí žehlit, já žehlím celkem ráda . A to jednou až dvakrát týdně, pokaždé když pračka vypere, já pověsím, prádlo uschne, tak prádlo vyžehlím. Nerada žehlím puky, ale naštěstí tolik kalhot s puky nemáme.

Lofreya

09.05.2019

Činnost žehlení vždy co nejvíce odkládám většinou to vyjde 1x týdně, max 1x za 14 dní. Nerada žehlím věci se sklady, řasením a košile... K žehlení jsem byla vedena od dětství, takže si nedokážu představit, že bych já nebo partner vyrazili ven v nevyžehleném oblečení navíc žehlení je další desinfekce prádla

nejraději žehlim bud ve svatek že si u teho odpočinu a pak aji v neděli a rada žehlim male kousky třeba utěrky .nerada třeba halenky pak některe ložni pradlo a třeba aji kalhotovy kostymek.

Maag

09.05.2019

Žehlení není mým oblíbeným "sportem", nicméně v domácnosti jsem jediná ženská a chlapi se do této činnosti opravdu nehrnou . 1 - 2x v týdnu se tedy nevyhnu tomu stoupnout si k žehlícímu prknu a pustit se do toho. Vzhledem k našemu životnímu stylu jsem už žehlila snad všechno co lze, ponožky a spodní prádlo tedy nežehlím a mohu s čistým svědomím říci, že nejhorší pro mne jsou kalhoty a kraťasy s velkým množstvím skládaných kapes na bocích. Žehlící prkno nemám špatné, ale klidně si vyzkouším i nějaké jiné. Možná se stane žehlení mou oblíbenou činností <

Artep13

09.05.2019

Žehlím nárazově, protože mě to vůbec nebaví. Pak to jsou komíny prádla z několika várek. Nejhorší jsou pro mě košile a nebo ložní prádlo, které je sice rovné, ale veliké a na prkno se peřina nevejde. Bohužel teď mi prkno po dvaceti letech prasklo, tak nutně potřebuji koupit nové.

Žehlim tak 2x az 3x týdne jelikož máme malé miminko tak je potřeba u nás žehlit celkem často Nejméně mě baví žehlit manzelovo košile

Nerada žehlím povlečení, protože má francouzskou deku, tudíž je to velké a těžké, na prkno se to blbě dává a posouvá, proto se mi líbí toto široké žehlící prkno. Žehlím vždy po vyprání pračky, tedy tak 3x týdně, nemám ráda, když toho mám moc.

Dobre rano, zehlim jednou dvakrát týdně, ani mi to moc nevadí , nejméně ráda zehlim asi košile, jako většina, jinak se množství snažím minimalizovat a spoustu věcí po vyprani dobře povesim a pak složim bez žehlení.

Ještě dnes si s úsměvem na rtu vzpomenu na spálenou košili, odlesk na oblíbené halence nebo u trička vytlačený potisk i na zádechTo byly časy. Žehlení jednou za měsíc a ještě špatně Neeee, to dnes už není pravda. Ve čtyřčlenné rodině s mimčem a fotbalistou, je žehlení denní rutina. Asi nejméně ráda žehlím košile, což je časté u spoust lidí, všechny ty záhyby, kapsičky a límečky... jo a ponožky a slipy nežehlím

zuko

09.05.2019

mí 3 synové, manžel a já našpiníme prádla dost, takže peru denně a žehlím tak 2x týdně. Nerada žehlím košile, ale těch naštěstí moc nemám.

patty88

09.05.2019

Dobre ráno. Zehlim 2x týdne. Jednou pro nás pak dětské pro 4 děti. Žehlení mě baví,ale boli mě záda,zehli na stole a vyska není ideální. Co mě nebaví je prostěradlo napínací do postýlky je jak živé :) a overaly,ty zehlim nejdřív uvnitř pak zvenku,aby byli pořádně. Mít možnost testovat prkno by bylo super.

Dobré ráno , žehlím 1x až 2x do týdne a to patří snad na to poslední místo v oblíbenosti domácích prací a tak bych byla ráda, kdyby by se našlo prkno, které by mi tuto činnost zpříjemnilo, protože mám staré po mamce s malou plochou, při větším napařování kape voda z prkna na zem... šílený... a které kusy nerada nežehlím? Tak to snad máme všechny stejné košile, rozměrově velké ložní prádlo a teď mi přibyl ještě jeden kousek, když si můj 15ti letý syn koupil kalhoty s kapsami, to opravdu žehlit nejde.

Občas si u nás doma připadám jako v prádelně. Kromě klasického oblečení, kterého vyperu a vyžehlím týdně dvě až tři pračky, peru navíc brigádně pro mé rodiče, kteří vlastní restauraci. To znamená další, občas pěkně znečištěné prádlo navíc. A žehlení klouzavých a neustále se mačkajících ubrusů byste nepřáli nikomu co mi zbývá? zatnu zuby a u nějakého filmu se do toho jeden večer v týdnu pustím. Akorát přemýšlím o novém žehlícím prknu, takže testování by mi přišlo doopravdy právě vhod a navíc toto vypadá opravdu moc dobře.

Žehlím 1x týdně, ale jelikož máme malé miminko, tak je toho opravdu hodně a na stole v kuchyni žádná slast.. nejhorsi jsou pro mě povlečení

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Chřestový salát s jahodami

Chřestový salát s jahodami

2 hlasy
30min 224 kJ 100 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Jehněčí na olivách

1 hlas
2h a 0min 630kJ 480 Kč

Neochutnat na jaře jehněčí maso by byla škoda.

Candát s houbami

2 hlasy
1h a 20min 559kJ 340 Kč

Opečenou rybu skvěle doplňuje máslová omáčka s houbami.

Poradny

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více