Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

17. 04. 2019

Jezisek

09.05.2019

Přiznám se, že nežehlím vůbec ráda. Této činnosti se vyhýbám a po žehličce sáhnu až když je to nutné. Košile jsou moje noční můra. Věřím, že s tímto kvalitním prknem bude žehlení zábava.

Asi málokdo rád žehlí. Ani já nejsem výjimka, vůbec mně nebaví žehlit povlečení a košile, ale to asi nikoho...

Žehlím tak 2x týdně a nejvíce nenávidím žehlení manželových kalhot s pukama,které nosí do práce.

Andak

09.05.2019

Žehlím jednou týdně a nejméně mám ráda manželovi trička, protože většina je XXL a tak nekvalitně ušitá, že se mi opravdu špatně srovnávají a žehlí.

Žehlím každý druhý den,nerada žehlím košile a rifle

Razi

09.05.2019

Dobre rano, s malym miminkem peru a zehlim temer kazdy druhy den + kosile manzela. Susicku nemam a nechci, setrim zivotni prostredi A nejvice se “peru” s kosilemi a povlecenim...

luc94

09.05.2019

Jelikož se mi před necelým měsícem narodila druhá dcera, tak zehlim buď denně, nebo se mi to šíleně nakupi a zehlim 2-3x týdne hromady oblečení. Nerada zehlim povlečení. 😁

Ylliess

09.05.2019

Dobrý den.tak jelikož mám malé dítě tak peru každý den a žehlím každý druhý den..nejméně ráda žehlím košile ale naštěstí jich není tolik tak mě žehlení i baví .dnes je doba sušiček ale tu já ještě nemám a stejně bych asi i nadále žehlila

bulali

09.05.2019

Žehlení je má nejvíc neoblíbenná činnost. Mám 4 děti ve věku 7,11,13 a 14 let takže prádla haldy. Peru denně, ale na žehlení mám vyhrazenou neděli, takže jeden den v týdnu. A to je pak mazec, stojím u toho kolikrát 3-4 hodiny. Nemám ráda košile a různě divně tvarované věci např. holek bolerka, různé sukně apod. A nejlepší na žehlení jsou samozřejmě ručníky a utěrky.

Luchee

09.05.2019

Nyní nežehlím. Dostala jsem žehličku k narozeninám, ale nemám prkno. A na ručníku na posteli je to velice nepohodlné...

Barny

09.05.2019

Žehlím v průměru 2x týdně,někdy víckrát podle potřeby.Nejméně mě baví košile a kalhoty .Dalo by se říct,že ani žehlení není právě můj koníček.Ale prkno bych ráda testovala.

Žehlím asi 2-4 x týdne ale nesnáším vůbec žehlít panské košile a kolhoty ale asi prostě neumím

Žehlím zhruba 2x do týdne. A mé nejméně oblíbené kousky na žehlení jsou přítelovy věci (jelikož jsou velké a špatně se mi to na mém prknu žehlí) a věci, které jsou nekvalitně ušity a mají křivé švy. Ale je mi líto se takových věcí zbavovat, tak je stále nosím a potom u žehlení nadávám

Mám dvouměsíční miminko a tak teď žehlím víc, než předtím. Žehlím tak ob den. Miminkovské věci mi ani tak žehlit nevadí. Ale co nemám ráda, to je žehlení košil příteli. Ty je potřeba vyžehlit pěkně a nevynechat žádné místo .

Nežehlím moc ráda, ale spíše z nutnosti .. naštěstí se v dnešní době vyrábí oblečení převážně z nemačkavých materiálů. Ráda žehlím ubrusy, ručníky, povlečení .. vyhýbám se košilím ...

Žehlím 2x týdne a úplně te všeho nesnáším zehlit panské košile😫

lily

08.05.2019

Žehlím jednou týdně a nejhorší jsou košile a halenky. Naštěstí už se spousta materiálů žehlit nemusí, ale i tak to vždycky co nejvíce odkládám

Žehlím jednou týdně vždy o víkendu, nejméně ráda žehlím přítelovi košile na společenské akce a prostěradla

janaro

08.05.2019

Žehlím jednou týdně košile, a právě ty nemám ráda

Zehlim tak 3x týdne s dvěmi dětmi to ani jinak nejde a nehrozí jsou pro me košile a povlečení 😂

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Květákový vrstvený salát

Květákový vrstvený salát

13 hlasů
30min 333 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Špagety s rajčaty a paprikou

14 hlasů
50min 874kJ 55 Kč

Kdo má rád těstoviny, neměl by přehlídnout následující...

Králičí stehna dušená s jablky

10 hlasů
1h a 40min 788kJ 240 Kč

Jemné, dietní králičí maso s jablky, ořechy a Calvados...

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více