Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

17. 04. 2019

Já žehlím tak 3x týdně, pokud je čas, protože pračka se u nás nezastaví. A nejméně ráda manželovi košile a kalhoty.

Máme doma sušičku, takže žehlím minimálně. V průměru tak jednou do týdne. Nejhůř se mi žehlí právě ty věci, které vyndám ze sušky a hned zatepla je nesložím. Žehlí se to pak hrozně blbě.

Žehlím i 4-5 týdně žehlení mě baví takže si to i rozložim do několika částí podle času :) ale jedna věc co nemám ráda jsou pánske košile a dětské oblečení :D :)

Werka

07.05.2019

Nerada žehlím kalhoty které mají puky, naštěstí nyní nejsou v modě Žehlím často, několikrát za týden podle potřeby. Bolí mě záda a tak si prádlo na žehlení nešetřím, to bych ho pak nikdy nevyžehlila .

Molina

07.05.2019

Většinou žehlím jednou týdně a nesnáším žehlení košil.

janavys

07.05.2019

Jakmile mám velké kusy, tak ty já nerada.Mám staré žehlící prkno po mami a když musím přes prkno přetahovat třeba prostěradlo, abych mohla žehlit ze všech stran, tak prkno začne přepadávat. Snad proto mě ty velké kusy tolik nebaví. Ale utěrky, ručníky, kapesníky, tak to já rada. A když vidím ty komínky vyžehleného prádla, je to radost. Peru 2x týdně, jednou, to co se musí vyprat v ruce a podruhé peru v pračce. Většinou s tím pak strávím, s praním celý den. Soboty a neděle, hlavně ráno před vařením , to patří můj čas žehlení.

Jelikož mám doma batole, tak žehlím minimálně 1x týdně. Nerada žehlím košile, plínky a povlečení.

Žehlím tak 2-3x týdně a vůbec mě nebaví žehlit košile a ubrusy!!

Žehlím 2x - 3x týdně a nemám ráda prostírání. Jsou taková silná a v pračce se vždy šíleně zohýbají... Je potom boj z nich udělat něco alespoň trochu rovného a trvá to opravdu dlooouho

Nerada žehlím přítelovi košile a žehlím obden, jsme blázni, všechno vezmeme jednou na sebe a hned pereme.

Košile, halenky...taková klasika. Ale z dětství si vždycky vybavím, jak jsem pomáhala se žehlením babičce a ona měla takové silonové zástěry, co nosila...a na ty se žehlička chytala, i když byla na nejnižší stupeň. Ještěže byla babička tak shovívavá a ty obtisky žehličky nikdy moc nekomentovala...)

Žehlím jednou týdně a většinou u televize. Nesnáším žehlit velké kusy Třeba povlečení je pro mě za trest

alenab

07.05.2019

žehlím pravidelně v neděli v podvečer u Pošty pro tebe. Samozřejmě pokud je třeba, žehlím i v týdnu. a nerada žehlím košile - a že jich manžel má ...................

Žehlím skoro každý druhý den protože máme tři holčičky a ty špiní hodně prádla ale žehlím velmi ráda je to pro mne taková relaxace

Ješte chci dopsat - uplne nejvic mi vadi zehlit ponožky, nebot mi.to prijde zbytecne.Ale i ty zehlim, kdyz uz v tom jsem, tak jedu - zehlim hlava nehlava.

Narozdíl od většiny lidí ja zehlim velice ráda.Je to asi jadna z domacich prací, kterou opravdu miluji.Vzdy u toho relaxuji - pustim si super film, nebo nejakou oblibenou muziku do rytmu, ať mi to jde lépe od ruky a zehlim a zehlim.A jelikož mám doma tři chlapy od nejmensich po nejstarsiho, který jsou velmi aktivní, tak peru treba i osmkrat za týden.A z toho vyplývá, ze zehleni je pro me téměř kazdodenni aktivitou.

kajinek

07.05.2019

Žehlím jednou týdně. Nesnáším žehlení košil a halenky s volánky.

Žehlení není zrovna moje oblíbená činnost. Žehlím tak jednou za týden, někdy častěji. Většinou večer u televize. Přímo nesnáším košile a věci velkých rozměrů.

Žehlím pravidelně každý pátek, když je manžel na fotbale ,,čti na pivu s kamarády,, 😂😂😂 Nejvíc nesympatizuji s košilema, s těma se moc nekamarádíme 🙄😂

kafecko

06.05.2019

Žehlím pravidelně v neděli , když je to nutné, tak i v týdnu. Šílím z manželových košil.

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Chřest s pestem a novými bramborami

Chřest s pestem a novými bramborami

3 hlasy
55min 706 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rajčatové brambory

6 hlasů
45min 528kJ 35 Kč

Vařené brambory s rajčaty.

Marinovaný králík se zeleninou

19 hlasů
1h a 35min 169kJ 220 Kč

Naložený králík pečený v troubě.

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více