Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

17. 04. 2019

terka20

03.05.2019

Žehlím většinou v sobotu u televize, takže jednou týdně a strávím u toho i 3 hodiny. Jenže v týdnu není chuť ani čas. Nejméně ráda mám jako většina žen přítelovy košile a společné povlečení.

tory

03.05.2019

Žehlim tak jednou týdně a nemám moc ráda žehlení povlečení, je to velké a špatně se mi s tím manipuluje a to co už je vyzehlene se mi pak macka, asi to prostě neumím :'(

gemini

03.05.2019

Někdy žehlím každý den, někdy jen jen jednou týdně záleží jak mám čas. Nevadí mi žádné oblečení žehlit.

Kati_s

02.05.2019

Žehlím běžné za týden tak 3-4 krát. Mam dvě malé děti, tak mám hromadu prádla. Nerada žehlím manželovi košile,to je je pro mne noční můra.

kutr27

02.05.2019

Jelikož mám dvě malé děti tak prádla na žehlení je pořád dost takže žehlím dvakrát týdně.A nejméně ráda žehlím pleny

Žehlím každý den, přítel potřebuje každý den do práce čisté košile a vyžehlené a jelikož se nám každým dnem má narodit přírůstek, dětské oblečení a plenky také žehlím. Takže se od žehlícího prkna nehnu Košile jsou pro mě noční hrůza při žehlení, ale bohužel, co bych pro svého přítele neudělala

zdeni20

02.05.2019

Žehlení nesnáším úplně nejvíc ze všech domácích prací, proto žehlím většinou ad hoc, když potřebuji něco na sebe. Je to i tím, že mám šílené žehlící prkno, které jsem kdysi koupila v hobby marketu. Je úzké, nízké a nestabilní...žehlička taky nestojí za moc a v kombinaci se to skoro nedá. Nejvíc nesnáším žehlení pánských košil a složitých dámských halenek s výšivkami, flitry, korálky a podobnými blbostmi, které jsou sice efektní, ale na žehlení naprosté peklo.

žehlím vždycky o víkendu, dřív se k tomu nedostanu, teda pokud rychle nepotřebuju něco přežehlit ráno, než jdu do práce. jako většině mi nedělají radost košile, ale z dospívání si pamatuju, že jsem musela žehlit kapesníky - vždycky se praly najednou a v pětičlenné rodině jich bylo pak třeba 80. byla to sice dobrá škola, ale látkový kapesník mi nesmí do domácnosti)

vesellu

02.05.2019

žehlím každý týden nejméně jednou. A nesnáším košile,jako asi hodně žen.

rarach

02.05.2019

Jednou týdně a to je pro mě až až. Myslela jsem,že když budu mít sušičku,tak nebudu muset žehlit,ale ne. Mám ráda vše ttip top, takže žehlím, žehlím, žehlím.

Žehlím dva až třikrát týdně. Nerada žehlím dětské oblečení, protože má plno záhybu a je malinké. Nejhorší jsou šatičky, košilky,... Moje košile a manželovi jsou taky za trest Ale naštěstí mám dobrou žehličku, tak to zvládnu někdy i s úsměvem. Toto prkno vypadá skvěle, to by žehlení byla jedna báseň

Prádlo žehlím dost často, ani to nepočítám. Připadá mi to že pořád a dokolečka. Manžel je obchodní manažér, takže každý den potřebuje minimálně jednu košili. Ale spíše je to více, protože se potí. Synek chodí do školky a skoro každý den si přinese nějaké to jídlo na oblečení A dcerka ty je už patnáct let a chce se líbit, takže oblečení střídá jak ponožky. No a pak pračka pere a pere a já žehlím a žehlím Ale je pravda, že žehlím ráda, já u toho relaxuji.

vendina

02.05.2019

žehlím tak 2x až 3x týdně raději menší množství než hromadu.nemusím moc trika hlavně rukávy.Tenhle pomocník vypadá suprově

Žehlím 2x týdně a protože brzy přijde přírůstek do rodiny, frekvence žehlení se jistě zvýší. Co opravdu nesnáším při žehlení, jsou manželovi košile do práce, nechávám si je vždy na konec

Žehlím jednou týdně..nesnáším žehlení košil...nebo halenek ...nejraději žehlím utěrky...povlečení..vše co má jednoduchý tvar

milka30

02.05.2019

Žehlím třikrát týdně a stejně jako většina žen nesnáším žehlení košil (ať už pánských manžela nebo dámských mých a dcery).

qqqqqq

02.05.2019

žehlím 1-2x týdně a nemám ráda košile

Tak to já žehlím každé ráno... než jdu do práce A nerada žehlím pánské košile s dlouhým rukávem

Žehlím vždycky jednou týdně a to tak, že sice peru v týdnu třeba 3 pračky, ale pořád to odkládám s myslenkou, že to vyžehlím až s další várkou a tak se mi na den konečeného žehlení nasumíruje pěkná kopa. Nesnáším žehlit košile a celkově chlapské věci, protože jsou velké a neprakticky se mi s tím manipuluje. No a klasika povlečení, to nesnáším stejně jako třeba umývání plechů .

Žehlím zhruba jednou týdně a co nemám ráda, jsou košile a ložní povlečení kdyby bylo všechno jako froté prostěradlo nebo ponožky, že se to jen složí a uloží do skříně

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Srnčí řízky s brusinkami

Srnčí řízky s brusinkami

5 hlasů
1h a 30min 389 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pečené vepřové koleno

18 hlasů
2h a 20min 1108kJ 155 Kč

Recept na pečené vepřové koleno s pivem.

Srnčí plátky s hruškou

16 hlasů
30min 648kJ 160 Kč

Delikatesa pro milovníky zvěřiny.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více