Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

17. 04. 2019

Krsová

02.05.2019

Žehlím velmi ráda a nevadí mě žehlit ani košile. Prádlo pomáhám žehlit i babičce.Ale žehlím na stole.Nikdy jsem žehlícím prkno neměla. Ráda bych vyzkoušela a porovnala rozdíl, protože kamarádka mě pořád přesvědčuje jak je to lepší žehlit na prkně než na stole.😀😀😀😀

Amandil

02.05.2019

Žehlím 2x týdně, ale vždycky mi přijde, že snad musím žehlit neustále. Můj nejméně oblíbený kousek oblečení jsou samozřejmě košile.

cepina

02.05.2019

Žehlím většinou jednou o víkendu a jeden den v týdnu, takže dvakrát týdně. Nemám ráda žehlení košil a povlečení.

megana4

02.05.2019

Žehlím jednou týdně a nesnáším žehlení košil.

Peru obden a žehlím dle potřeby,takže i tak často,několikrát v týdnu. Nemám ráda žehlení košil a rozepínacích mikin, paradoxně těch mikin máme víc něž dost

Misha69

02.05.2019

Žehlím, jen když je potřeba mít nějaký kousek prádla tip top, jinak většinou pověsím na ramínko a vše se vyrovná :D...ale s takovým pomocníkem bych určitě žehlila více, mohla bych prkno zapojit všude a přitom pohodlně sledovat film nebo seriál a ne být někde zastrčená jen kvuli tomu abych měla volnou zásuvku :)..Nejhůř se mě žehlili velké věci (záclony, velké povlečení) to bylo vždy nekonečné :)

Žehlím každý druhý den a denně peru minimálně 1 pračku, vždy si říkám, že to není možné, že nám to špinavé prádlo nosí snad i sousedi🤔 ale bohužel s 3chlapama v baráku(32let,5let a 8měsíců) to tak je😕 nejmíň ráda žehlím monterky, nikdy nejdou pořádně vyrovnat a já mám ráda vyrovnané švy...

Martaa

02.05.2019

Jsme 5-členná rodina a já mám ráda pořád čerstvě vyprané prádlo, s čímž se bohužel pojí i žehlení. Žehlím tak 4 x do týdne. Ještě, že se u toho dá koukat na filmy Nejhorší jsou šatičky mých dcer, které mají spoustu volánků a kanýrků, které se různé kroutí a jakmile přežehlím jeden, zmačkám si tím druhý....

Rande s žehličkou mám vždycky jednou týdně... Tři plné sušáky prádla. Nejhorší je pro mě žehlení košil : ty vážně nesnáším

Snažím se žehlit jednou týdně či dle potřeby, když je potřeba něco akutně přežehlit. Nejhorší jsou samozřejmě manželovi košile. Ale když chlap v košili je tak krásnej! Líbí se mi košile i na synovi, ale ten je ještě malý, tak ta košile není tak pracná. Já sama mám pouze jednu košili a tu zas tak často nenosím. Ostatní věci na žehlení jsou takové jedním tahem hotové, takže to beru jako příjemný relax. Ráda u žehlení sleduji film, takže zabiju dvě mouchy jednou ranou. Nyní mám ještě staré žehlící prkno, které mi dala maminka, když si kupovala nové a já jsem bydlela v bytě. Ten by se mi do domečku hodilo obměnit pomocníka.

Dadule

02.05.2019

Já se přiznám, že nežehlím.. protože nemáme prkno :D ale žehličku ano. Žehlím jen košile příteli do práce a to tím stylem, že si dám na zem deku nebo prostěradlo. Ale taky ne pravidelně, většinou je ihned po vyndání z pračky pověsím na ramínko a žehlení zase tak nutně nepotřebují. Protože žehlit košile je ta nejhorší věc na světě Ale prkno by to chtělo, o tom žádná. Proto bych se ráda přihlásila do testování a urychlila a usnadnila si tím žehlením košil práci

Krasne rano. Zehleni je moje oblibena cinnost a venuji se ji asi 3x tydne. Dokonce rada zehlim i vsemi obavane panske kosile. Jedina vec, kterou nesnasim je zehleni starych hedvabnych zaclon po babicce, ktere jsou tak obrovske, ze z jednoho konce je vyzehlim a z druheho se uz se zase mackaji. Jsou vsak krasne a navic rodinna pamatka, ze jejich zehleni musim jednou zacas prekousnout.

Zehlim tak 2-3x tydne. S detmi to ani jinak nejde Pradla je pprad dost. Zehleni jako takove mi nevadi, ale nerada zehlim male kousky. Obleceni pro mladsi dceru napriklad. Toho je vzdy hromada

lucia83

02.05.2019

Žehlím dle potřeby, což je u nás tak cca 3x do týdne (mám takový pocit, že za to může to moje malé škvrně které nacvičuje nočník ).Košile a podobně mi ani tak nevadí.No co je na palici tak to jsou šatičky s různymi záhybmy a podobnímy blbostmi, protože když maminka nakupuje tak to je jéééé to je krásny, a pak nadává u žehlení .

Žehlím tak jednou do týdne nezbytné věci, které na sebe potřebuji do zaměstnání, když přítelkyně zrovna nemá čas. Nejhorší jsou samozřejmě košile, u kterých si občas říkám, že bych je možná rychleji dokázal ušit než vyžehlit :)

4vladku

02.05.2019

Žehlím minimálně jednou týdně, podle toho jak si to nechám odložené. Nerada žehlím košile a kalhotv s puky, to je na mrtvici. Moc se mi líbí vychytávky na tomto prkně, to moje je proti němu popelka.

andus

02.05.2019

Nerada žehlím a nejvíc nerada košile. Možná je to tím, že žehlím na stole, žehlící prkno jsem měla, ale dosloužilo a jiné jsem si zatím nekoupila. Asi to je ten důvod, že vyprané prádlo po usušení složím, pak k němu přidám další várku a k žehlení se odhodlám, až když je to nutnost, protože bychom neměli v čem chodit. I když jsme oba doma, peru nejméně 2x týdně.

veam

01.05.2019

Moc prádla nemívám a nerada žehlim.. nejhorší jsou košile a cíchy.. ale nikdy prkno jsem neměla na žehlení,žehlím na stole,tak proto se hlasím do testování.. prkno by bylo fajn ..

hubule

01.05.2019

Jelikoz mam 2 male deti, takze pracka u nas pere obden. Takze pradla na zehleni mam opravdu spoustu. Zehlim 2x tydne. A nerada zehlim kosile.

Žehlení je skvělá činnost při které se dá sledovat TV, takže to využívám a 2x za týden žehlím. Baví mě žehlit všechny kousky, žádný neoblíbený nemám.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Sýrové karbanátky

Sýrové karbanátky

21 hlasů
40min 1146 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pečené vepřové koleno

18 hlasů
2h a 20min 1108kJ 155 Kč

Recept na pečené vepřové koleno s pivem.

Srnčí plátky s hruškou

16 hlasů
30min 648kJ 160 Kč

Delikatesa pro milovníky zvěřiny.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více