Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

17. 04. 2019

kuky

01.05.2019

s manželkou se střídáme a zpravidla mi do toho vždy něco "vleze" a zůstane to na ní místo mě, ale 1x za 14dní mě to nemine a pak mě čekají třeba i 3 pračky prádla....asi její pomsta

žehlení se věnuji dva dny v týdnu a nerada žehlím úplně vše

fsk

01.05.2019

1x týdně mě manželka pod hrozbou velkého násilí přinutí vyžehlit si svoje košile.... :-( je to zlá a krutá žena

lucier

01.05.2019

úplně nejvíc nerada žehlím povlečení. a protože máme rozměry 200x200cm, je to opravdu ďábelský úkol. i jak všechny dámy píší košile, ty bych žehlila 1000x raději, než ložní prádlo. žehlím asi 2x týdně, někdy častěji, to podle potřeby.

žehlím dvakrát týdně a vím, že je to pro naši rodinu málo, ale víckrát to časově nestíhám :-( nerada žehlím pracovní košile mého manžela, který je ve vedení velké firmy a denně nosí košile. tak jich je někdy požehnaně, protože se v létě v práci i převléká.

ingridh

01.05.2019

2x-3x týdně, vždy dvě pračky najednou. a co nerada žehlím? velké povlečení a pak manželovo košile.

hanask

01.05.2019

mám malé děti a tak žehlím obden, protože hodně peru. nejvíc nerada žehlím trička z takového "falešného" materiálu, kdy vůbec nelícují švy

warpik

01.05.2019

žehlím dvakrát týdně, když na mě vyjde "služba". a úplně nejvíc nesnáším svoje košile, takže už chápu manželku....ale baví mě ručníky

Žehlím dvakrát týdně a nejméně mě baví žehlit košile.

Theaw

01.05.2019

Zehlim skoro kazdy vikend, pokud nekde nevyletujeme. Sranda je, ze nemam ani zehlici prkno, ale zehlim na jidelnim stole, kde mam naskladano nekolik dek. Tak bych velice rada uvitala toto testovani a konecne se naucila zehlit na prkne :)

Žehlím když mám koš plný, většinou o víkendu dopoledne. Nejméně oblíbené jsou složité košile, kde je několik kapes, nejlépe i na rukávu. Ale krásně vyžehlené, voňavé prádlo za tu námahu opravdu stojí.

Dedida

01.05.2019

Zapomněla jsem přidat informaci, jak často žehlím. Průměrně asi 1 týdně. :o))

Dedida

01.05.2019

Dobrý den, žehlení prádla je moje nejoblíbenější domácí činnost. Podmínkou je koupě pořádného prkna a v mém případě parního generátoru. Voňavé prádlo stáhnu ze šňůry, srovnám podle pořadí, v jakém žehlím, pouštím dobrou muziku nebo film, pokládám sklenici vína a usedám.... Začínám ponožkami, pokračuji přes spodní prádlo až k poslednímu ručníku. Nejméně oblíbené kousky na žehlení jsou ty, kvůli kterým musím vytahovat rukávník, tedy košile, kalhoty se spoustou kapes a různých záhybů...

petrac

01.05.2019

Žehlím tak 2x týdně na mém rozviklaném mini žehlícím prknu a už je to otrava. Nejméně ráda žehlím košile.

Dobrý den, já patřím k těm kdo žehlí stále. Píši to protože s kým se bavím, ten už nežehlí. Nechápu to, já žehlím vše, i spodní prádlo, ručníky, utěrky. Prádlo pak vypadá krásně, když je uložené a je radost si ho užívat. A tak žehlím v podstatě denně. Můj manžel nosí do práce uniformu, takže jeho košile a kalhoty musí být denně čisté a nažehlené. Právě tyto kalhoty jsou tím co žehlím nejméně ráda - mám problém s puky, trefit s vždy na stejné místo je skutečná "vysoká žehlířská". Nové prkno od Viledy bych moc ráda testovala a podělila se o své zkušenosti s těmi, pro které je žehlení denní chléb tak jako pro mě.

Remek

30.04.2019

Žehlím 2x někdy 3x týdne. Obecně žehlím hodně nerada, ale snažím se u toho i nějak vyplnit čas. Většinou žehlím večer u televize. Tohle třeba moje máma nesnášela. Vždy jsem poslouchala, že si mám najít čas přes den, za světla, a neplýtvat večer při svícení elektřinou... Co teda opravdu nesnáším, je žehlení košil. Manžel je nosí často, tak je i často žehlím

Já teda žehlím ráda, ale v mém okolí jsem si všimla že ženy uplně přestaly žehlit prádlo po zakoupení sušičky mě to teda nikdo nevymluvil prádlo mám ráda srovnané a vyžehlené.Žehlím zhruba jednou týdně několik praček najednou ,zvykla jsem si v těhotenství nastavit si výšku prkna a žehlit v sedě před televizí ,protože toho mám opravdu hodně.Nejmíň oblíbené prádlo na žehlení jsou košile a ložní povlečení

Já musím žehlit obden. Je to z toho důvodu, že nemám ráda nevyžehlené prádlo na hromadě, zabírá místo a stejně se to udělat musí. Já mám hlavně tu výhodu, že jsem se naučila žehlit u televize a tak mě to vyhovuje. Denně přepírám a následující den žehlím. Nejčastěji prádlo běžného nošení, trika, kalhoty, utěrky, ručníky, prakticky žehlím vše. Nejvíce času mě zaberou košile. Manžel si bere každé ráno čistou a vyžehlenou košili, tak si na ni musím dávat záležet. A který kousek mám nejméně ráda na žehlení? Jsou to povleky na lůžkoviny. Je to tím, že jsou velké a pro mě neforemné. Ty mě vždy zbudou až na konec žehlení.

vlahy

30.04.2019

Žehlím většinou několik praček najednou, takže žehlím tak jednou za týdny. Nejméně oblíbené jsou pro mně klasická panská trička, z těch úplně šílím

Vera1

30.04.2019

Žehlím 1-2x týdně a nejméně ráda žehlím košile.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Kuřecí prsa  s mandarinkou

Kuřecí prsa s mandarinkou

11 hlasů
60min 235 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Telecí lýtko s bylinkami

0 hlasů
1h a 50min 927kJ

Vymažte si v paměti vzpomínky na fádní telecí roládu z...

Kuřecí plátky na bazalce

11 hlasů
30min 627kJ 135 Kč

Jemné kuřecí maso dochucené voňavou bazalkou a chilli ...

Poradny

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více