Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

17. 04. 2019

Dittule

12. 5. 2019

Řekla bych,že tak 3x týdně.Mám 5 měsíční holčičku a spotřeba oblečení a plen je hrozná . a celkově nejvíce vadí mi trička která nemají rovně švy. Musím se přiznat že taková trička vůbec nežehlím a jenom je složím:D

Aktivko

12. 5. 2019

Žehlím dle potřeby, někdy je to 1x týdně někdy i 2x týdně, jinak mezi mé neoblíbené kousky na žehlení , určitě patří ložní prádlo

Petra.p

11. 5. 2019

Jelikož mám malého syna 💙 👣. Žehlení se stala moje každodenní rutina. Proto bych ráda vyzkoušela tento produkt, protože prkno co už máme doma něco pamatuje. a určitě bych byla ráda za tuto možnost, protože u žehlicího prkna trávím většinu času a tímto by to bylo mnohem příjemnější

Remek

11. 5. 2019

Žehlím jednou, dvakrát týdně. Vždy večer u televize. Nesnáším žehlení košil

Ivegi

11. 5. 2019

Nesnáším žehlení ponožek, ale jsem tak zvyklá odmalička :/ žehlím jednou týdně o víkendu

lily1989

11. 5. 2019

Nemám ráda žehlit košile, ale díky práci jich mám požehnaně..žehlím každou sobotu večer a stále není konce.

elinkas

11. 5. 2019

Zehlim každý den,jelikož nemám rada zmackane oblečení.A nemám rada žehleni uniformy na praxe

Žehlení nemám moc ráda, žehlím 1-2x týdně. Nerada žehlím košile, ty jsou nejhorší :)

žehlím jak kdy , většinou 2-3 týdně , nejhorší je se "dokopat" k vytažení žehličky a nachystání stolu pak už to jde celkem v pohodě - většinou žehlím u televize , ale co opravdu nesnáším , tak žehlení košilí - to je na mne mor

iva3

11. 5. 2019

Žehlení nemám moc ráda, protože nemám žehlící prkno a žehlím na stole...nejhorší jsou košile...možná by mě to s dokonalým prknem začalo i bavit.

RIVKA

11. 5. 2019

žehlím skoro obden.nejvíce nessnáším košile manželovy do práce-ale bohužel musím.-)manža musí být vyškatulkovaný.-)a pak jde práce snadno.-)

simkru

11. 5. 2019

Žehlím dvakrát týdně a úplně nesnáším žehlit košile, brr. Naopak mě hrozně baví žehlit maličké věci.

Veravaj

11. 5. 2019

Žehlení je svým způsobem relax, ale člověk musí být u toho sám a nezkoumat přitom co dělá dítě a aby se nemotalo poblíž aby si neublížilo. tuto aktivitu provádím proto nejlépe dopoledne kdy je malý ve školce, tak 2x týdně. Co vysloveně nemám ráda jsou košile. Říkám si jak mám krásně vyžehlené rukávy a najednou koukám že z druhé strany jsou hrozně zmuchlané

Scarlie

11. 5. 2019

Prádlo je u nás velké téma, musíme prát alespoň 3 - krát týdně a já mám dále na starosti žehlení. Žehlím tedy 1-2 krát týdně. Žehlení je relax, ale je pravdou, že některé kusy prádla nepatří zrovna mezi moje nejoblíbenější Jedná se rozhodně o košile nebo povlečení. Ono mít správně vyžehlenou košili- i k tomu je zapotřebí mít už nějakou praxi.Povlečení je zase nepohodlné na žehlení kvůli svým rozměrům... S novým žehlícím prknem od Viledy by žehlení mohlo být ještě více zábavnějí a rozhodně snadnější, tak se nechám překvapit

xsoga100

10. 5. 2019

Žehlím tak jednou týdně. Nejneoblíbenější jsou určitě košile

Žehlím i několikrát týdně, žehlím ráda, ale ze všeho nejvíce nerada pánské košile, nebo volánky, na které si potrpím

osmacipce

10. 5. 2019

Mám dvě malé děti, takže peru a žehlím skoro každý den. Žehlení mě baví pokud toho není mnoho. Nejhorší jsou pánské košile. 😔😔

Bára

10. 5. 2019

Jednou týdně ale žehlení mě vůbec nebaví .Možná by s tímto prknem bylo snažší a já se k němu ráda přinutila ...

VerKvap

10. 5. 2019

Přibližně jednou týdně a nejhorší jsou jednoznačně košile

Katka85

10. 5. 2019

Zehlim jednou týdně. Mám dvě děti. A žehlící prkno nemám

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Krůtí maso na paprice

Krůtí maso na paprice

10 hlasů
1h a 5min 508 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rigatoni s brokolicí a nivou

17 hlasů
25min 893kJ 97 Kč

Chutná kombinace těstovin, brokolice a sýra.

Kuřecí stehna na šalotkách

11 hlasů
1h a 15min 400kJ 130 Kč

Recept na kuřecí stehna na šalotkách se sušenými švest...

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více