Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

17. 04. 2019

Nelda

29.04.2019

Kolikrát týdně? Já se teda nedokopu každej týden, takže možná tak 2x měsíčně až mám valnou hromadu a co úplně nesnáším jsou košile, ble

Jelikož mám tři děti, tak denně peru a žehlím asi tak dva až třikrát týdně. Žehlím docela ráda, protože je to pro mě kousek klidu, kdy nemusím stále pobíhat kolem domu nebo si máčet ruce. Co ale opravdu nemusím je žehlení povlečení. To si vždycky nechávám až nakonec. Stejně ho ale za mě nikdo nevyžehlí a tak musím vyžehlit i to.

Upřímně...u nás nežehlím já, ale manžel 🙊😊. Sama už totiž na žehlení nemám časovou kapacitu, takže se této činnosti musel ujmout manžel 😁. Moc bych si žehlící prkno přála testovat pro mého nejúžasnejšího chlapa 😍. Myslím, že mužský názor je také důležitý 😁 a určitě bude jeden z mála 😁. Jinak manžel žehlí skoro denně, protože nosí košile, takže každý den ma jinou. A teda žehlení košil je opravdu "opruz" 🙈😁. Máme žehlící prkno obyčejný z Ikea, které již není v dobré kondici a neskutečně se kinklá .Proto klobouk dolů, před ním.

Přiznám se, že od podzimu co jsem tehotna sem neměla žehličku v ruce. Teď se na to chystám, musím žehlit oblečky pro miminko a budu používat látkové pleny takze žehlení aspoň 2x týdně mě nemine :D cokoliv co ten proces zpříjemní by se hodilo :D jinak nemám ráda žehlení velkých kusů prádla jako jsou maxišaty nebo pánské košile :D

Mám jednu košili, která má na rukávecj a kolem výstřihu volánky...a ta je úplně nejhorší! Kam se hrabou pánské košile Naví mám jen malé prkno, které už má taky hodně za sebou, takže nový pomocník by se určitě hodil

Jarus

29.04.2019

Žehlím zhruba 3x do týdne a velice nerada žehlím chlapovy košile, protože mám to klasické žehlící prkno, co má většina z nás, tudíž se tam vleze opravdu málá část oděvu, takže člověk musí pořád otáčet a posouvat než to celé důkladně vyžehlí -_- .

JITA72

29.04.2019

Většinou žehlím podle toho kolikrát peru , ale minimálně 2x týdně to je. Nejvíce nesnáším žehlit košile a halenky vždy se mi tam udělá nějaký ten faldík a už to potom nejde pořádně přežehlit ach jo....

Dvakrát týdně žehlím pěknou hromadu prádla, jelikož je nás plný dům. Není žádný kousek, co bych vyloženě nesnášela, ale nebaví mě žehlit límečky u košilí.

Izzylka

29.04.2019

Já mám teď od žehlení klid. Prkno se mi rozsypalo pod rukama Když už fakt musím něco vyžehlit, tak musím na stole s dekou, ale o tom se má drahá polovička nesmí dozvědět Nemám ráda žehlení košil, naštěstí tady je nikdo skoro nenosí Takže prkno by se hodilo, moc nevěřim, že mě můj drahý překvapí prknem

voljaro

29.04.2019

Žehlím 1x týdně, ale vydatně. Nejhorší jsou manželovi košile s dlouhým rukávem! Tëch má minimálně 10 za týden. 2 denně, protože se příšerně potí. No není zrovna nejštíhlejší .

Žehlím minimálně 2-3 týdně to je různé. Ze všeho nejmíň ráda žehlím manželovi košile a některé své sukně

žehlím 3x týdně, jsme pěti člená domácnost a tri dcery maj prádla stále dost, takze se rozhodně nenudím. Nejméně oblíbene kousky na žehlení jsou manzela košile, protoze mam menší žehlící prkno, als s tímhle by to treba šlo lépe

miatka

29.04.2019

Žehlím skoro každý den a to především manželovy košile a kalhoty. Košile nemám ráda, jsou mým nejhorším kouskem. Za ty roky jsem si na ně nezvykla.

Dobrý den, žehlím 2-3x za týden jak to vyjde. Nesnáším žehlení pánských košil a dámských halenek, triček a šatů o neurčitém tvaru vždy bojuju z žebráky a berou mě všichni čerti.

Corinka

29.04.2019

Krasny den. Musim rict, ze k me hruze vetsinou zehlim skoro kazdy den. Tuto cinnost sice moc v oblibe nemam, manzel ma vsak povolani, ktere vyzaduje perfektne vyzehlenou kosili kazdy den a ja se neumim vzdat klasickych, velice zensky vypadajicich halenek, ktere s oblibou nosim. Nejvic nerada zehlim prave ty panske kosile, ale na to mam za ty roky praxe par "grifu", ktere mi tuto prace znacne ulehcuji.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Masové kuličky s kapustou

Masové kuličky s kapustou

1 hlas
1h a 15min 599 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krémová polévka s květákem

21 hlasů
40min 262kJ 88 Kč

Hustá polévka s květákem, která zasytí.

Ananasový salát

13 hlasů
20min 819kJ 80 Kč

Recept na lehký, zdravý a osvěžující salát.

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více