Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

17. 04. 2019

Žehlím 1x týdně,moc mě to nebaví.Prkno nemám,takže se bud hrbím u malého stolku nebo stojím u velkého.Co nežehlím ráda? Košile,jinak v pohodě.

Denny94

10.05.2019

Žehlim tak 5x do týdne. Mám miminko, které má reflux jicnu (hodně moc zvraci). A nerada žehlim látkové pleny a košile 🤦‍♀️😊

IVIP.

10.05.2019

Snažím se žehlit alespoň jednou týdně, ale neni to má oblíbená činnost (asi proto že nemám žehlící prkno) :) , takže to někdy dost odkládám a o to horší to pak je. Nejméně ráda žehlim velké kusy jako povlečení a ubrusy

Žehlím 1 x týdně ,a nejméně ráda žehlím velké ubrusy.Ale když otázku změním ,co žehlím nejraději ,jsou to kousky oblečení ,který nosí můj milovaný vnouček

Ráda žehlím a moje staré prkno mi odchází

Žehlím 2x - 3x týdně a nemám ráda žehlení košil ať mých nebo manželových do práce. Dcera má malé dítě a to mu se všechno také žehlí takže je toho dost.

iveta63

10.05.2019

Protože už mám děti velké tak žehlím 1x za 14 dní.A nerada žehlím mé pracovní oblečení do práce.Pracuji v laboratoři.

magic11

10.05.2019

Žehlím max. 1x týdně, snažím se spíš prádlo dobře pověsit a potom poskládat, protože žehlení k smrti nesnásím. Teď co k nám jezdí na návštěvy čerstvé miminko, tak žehlím častěji, aby měli mladí všechno připravené. Ale jinak postavit se k žehlícímu prknu je vždycky boj.

helus

10.05.2019

Žehlím tak 3x týdně.Máme doma malé dítě,tak musíme často prát i žehlit.Nerada žehlím košile.Ty si nechávám vždy až na konec.

Snažím se žehlit 2* týdně, abych toho najednou neměla moc, ale někdy se dost přemáhám :) Máme celkem nestabilní a úzké prkno, tak se mi na něm špatně žehlí. Nejhorší jsou košile a ložní prádlo.

Žehlím tak 2xtýdně a nejméně ráda košile, to je vždy za trest

Žehlím skoro každý den. Nejhorši je ložní prádlo a podobne obrovské kusy .

žehlím 1-2x do týdne podle potřeby,můj úhlavní netřítel jsou košile

Žehlím najmenej raz za týždeň a naozaj nemám rád košele a tričká ... nikdy nevystihnem to, aby som ich vyžehlil tak dobre ako sú ušité a podobne .. mám pocit, že to stále nerobím dobre :D

Žehlím 1-2 krát týdně i mě to baví, ale největší potíž je přemluvit se jít žehlit. Třeba bych se s novým prknem nemusela tak přemlouvat ☝️😀

RadkaS.

10.05.2019

Žehlím minimálně jednou týdně, když je potřeba, tak i vícekrát. Dříve mě nebavilo žehlit košile, ale teď už mi to nevadí. Nejspíš je to tím, že je žehlím s láskou

danusch

10.05.2019

Žehlím jednou týdně a nerada žehlím košile, či šaty, kde je řasení.

Žehlení si vždy nechávám, až budu mít větší množství oblečení k vyžehlení. Docela mě to i baví, ale nejhorší jsou samozřejmě jemné a muchlavé materiály, které jdou však zase dobře vyžehlit parním nahřívačem. Žehlím jen to, co to opravdu potřebuje a je zmačkané.

Žehlení doopravdy není můj koníčekJak můžu,nějaký kus oblečení nežehlit,ráda ho vynechám Tuto činnost provozuji,tak 1-2 do týdne.A nesnáším žehlit košile

Minimálně jednou týdně je to nutnost. Potom , když potřebuji vypadat skvěle , tak třeba denně. Podle druhu příležitosti. A nesnáším žehlit košile.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Králičí stehna se sušenými švestkami

Králičí stehna se sušenými švestkami

0 hlasů
1h a 35min 547 kJ 260 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Sýrové kuličky

3 hlasy
40min 1447kJ 90 Kč

Velmi jednoduché, na přípravu rychlé sýrové kuličky.

Hráškový krém s mozzarellou

0 hlasů
50min 175kJ 130 Kč

Voňavý hráškový krém doplněný rajčaty a sýrem .

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více