Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

17. 04. 2019

Žehlím 1x týdně,moc mě to nebaví.Prkno nemám,takže se bud hrbím u malého stolku nebo stojím u velkého.Co nežehlím ráda? Košile,jinak v pohodě.

Denny94

10. 5. 2019

Žehlim tak 5x do týdne. Mám miminko, které má reflux jicnu (hodně moc zvraci). A nerada žehlim látkové pleny a košile 🤦‍♀️😊

IVIP.

10. 5. 2019

Snažím se žehlit alespoň jednou týdně, ale neni to má oblíbená činnost (asi proto že nemám žehlící prkno) :) , takže to někdy dost odkládám a o to horší to pak je. Nejméně ráda žehlim velké kusy jako povlečení a ubrusy

MMarcela

10. 5. 2019

Žehlím 1 x týdně ,a nejméně ráda žehlím velké ubrusy.Ale když otázku změním ,co žehlím nejraději ,jsou to kousky oblečení ,který nosí můj milovaný vnouček

Ráda žehlím a moje staré prkno mi odchází

hanula264

10. 5. 2019

Žehlím 2x - 3x týdně a nemám ráda žehlení košil ať mých nebo manželových do práce. Dcera má malé dítě a to mu se všechno také žehlí takže je toho dost.

iveta63

10. 5. 2019

Protože už mám děti velké tak žehlím 1x za 14 dní.A nerada žehlím mé pracovní oblečení do práce.Pracuji v laboratoři.

magic11

10. 5. 2019

Žehlím max. 1x týdně, snažím se spíš prádlo dobře pověsit a potom poskládat, protože žehlení k smrti nesnásím. Teď co k nám jezdí na návštěvy čerstvé miminko, tak žehlím častěji, aby měli mladí všechno připravené. Ale jinak postavit se k žehlícímu prknu je vždycky boj.

helus

10. 5. 2019

Žehlím tak 3x týdně.Máme doma malé dítě,tak musíme často prát i žehlit.Nerada žehlím košile.Ty si nechávám vždy až na konec.

Marienka

10. 5. 2019

Snažím se žehlit 2* týdně, abych toho najednou neměla moc, ale někdy se dost přemáhám :) Máme celkem nestabilní a úzké prkno, tak se mi na něm špatně žehlí. Nejhorší jsou košile a ložní prádlo.

skanicka

10. 5. 2019

Žehlím tak 2xtýdně a nejméně ráda košile, to je vždy za trest

Žehlím skoro každý den. Nejhorši je ložní prádlo a podobne obrovské kusy .

žehlím 1-2x do týdne podle potřeby,můj úhlavní netřítel jsou košile

Žehlím najmenej raz za týždeň a naozaj nemám rád košele a tričká ... nikdy nevystihnem to, aby som ich vyžehlil tak dobre ako sú ušité a podobne .. mám pocit, že to stále nerobím dobre :D

Janinka31

10. 5. 2019

Žehlím 1-2 krát týdně i mě to baví, ale největší potíž je přemluvit se jít žehlit. Třeba bych se s novým prknem nemusela tak přemlouvat ☝️😀

RadkaS.

10. 5. 2019

Žehlím minimálně jednou týdně, když je potřeba, tak i vícekrát. Dříve mě nebavilo žehlit košile, ale teď už mi to nevadí. Nejspíš je to tím, že je žehlím s láskou

danusch

10. 5. 2019

Žehlím jednou týdně a nerada žehlím košile, či šaty, kde je řasení.

Maggie.s

10. 5. 2019

Žehlení si vždy nechávám, až budu mít větší množství oblečení k vyžehlení. Docela mě to i baví, ale nejhorší jsou samozřejmě jemné a muchlavé materiály, které jdou však zase dobře vyžehlit parním nahřívačem. Žehlím jen to, co to opravdu potřebuje a je zmačkané.

dotlinka

10. 5. 2019

Žehlení doopravdy není můj koníčekJak můžu,nějaký kus oblečení nežehlit,ráda ho vynechám Tuto činnost provozuji,tak 1-2 do týdne.A nesnáším žehlit košile

Minimálně jednou týdně je to nutnost. Potom , když potřebuji vypadat skvěle , tak třeba denně. Podle druhu příležitosti. A nesnáším žehlit košile.

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Marinované srnčí maso

Marinované srnčí maso

10 hlasů
60min 652 kJ 345 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelenina s citrónovou kůrou

14 hlasů
35min 340kJ 113 Kč

Zdravý oběd, který bude chutnat i dětem.

Vepřové kousky se zeleninou

11 hlasů
50min 733kJ 150 Kč

Vepřové maso s pórkem a paprikou.

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více