Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

17. 04. 2019

dumbred

09.05.2019

Peru téměř denně, protože já i přítel se převlékáme 3x za den (1x oblečení do práce, 1x na ven a 1x na doma). Vzhledem k tomu, že v práci nosím košile, žehlím jich celkem dost každý týden - je to dle mého nejhorší kousek na žehlení, stačí jeden špatný tah a můžete začít znovu. Moje žehlící prkno také naní nejmodernější kousek, což tomu nijak extra nepřispívá...

jajda69

09.05.2019

mám 4 děti, takže žehlím opravdu často - někdy i 4x za týden. Čím jsem starší, tím raději žehlím - je to voňavá práce, při které je hned vidět výsledek, a můžu při ní sledovat televizi, nebo poslouchat audioknihy. jen košile nežehlím ráda - nikdy mi jejich žehlení nešlo, rukávy neumím pořádně rozžehlit aby nebyl vidět okraj, košile jsou pro mne za trest. Ale jinak bych moc ráda vyzkoušela kvalitní prkno,které ty hory prádla které mám usnadní vyžehlit.

mdvori

09.05.2019

žehlím dvakrát, až třikrát týdně. Musím, nemám ráda žehlení kalhot. Na přítelovy košile už jsem si zvykla.

Žehlím skoro každý den, maximálně jednou za dva dny. Nejvíc ze všeho mě nebaví žehlení košil, které bohužel potřebuji do práce.

Marie5

09.05.2019

Žehlím 1x týdně a nemám ráda žehlení košil a povlečení, hlavně cejchy.

Tyna31

09.05.2019

Jelikož u nás jede pračka skoro každý den, tak žehlím cca 3-4 týdně. Zkoušela jsem to zkrouhnout i na 2x týdně, ale to byla vždy taková halda, že jsem u žehlícího prkna trávila opravdu dlouho, takže po každé pračce a usušení prádla ho prostě vyžehlím a je to. Co se týče kousků, které nerada žehlím, tak je to rozhodně povlečení, a to jenom díky jeho obrovský rozměrům, kdy je to na tom žehlícím prkně opravdu o nervy.

Žehlím pravidelně jedenkrát týdně.Nejraději utěrky a ručníky,dost nerada košile a bundy a hlavně,co nesnáším, jsou povlaky na peřiny,to je pro mě jako za trest

Žehlení prádla je nejhorší než se do toho člověk donutí, ale potom mě to baví a můžu žehlit i 3 hodiny. Ale raději častěji než velkou hromadu. Žehlím hlavně na čtyřletého kluka a desetiměsíční holčičku - to se dělá dobře, ale ubrusy, povlečení, košile a halenky, to už je horší. Nemám ráda žehlení napínacích prostěradel s gumou.

simpik

09.05.2019

Žehlím tak 1x týdně. Na stole a nesnáším žehlení košil!

Zehlim 3x tydne a ze vseho nejvice nesnasim zehleni kosil manzelovi do prace. On si celkove s oblibou vybira krcive materialy abych se nenudila 😃

Nikol.k

09.05.2019

A protože nemám prkno, žehlim 1x za 14 dní...

Nikol.k

09.05.2019

Jo a zapomněla jsem připsat, co nesnášim žehlit - jsou to košile! Ono to na posteli totiž nejde.

Nikol.k

09.05.2019

Žehlení mi nevadí. Zpříjemním si to kávou (nebo vínem) a mým oblíbeným seriálem. Dosud jsem si ale nebyla schopna prkno pořídit. Žehlím na posteli! A nemám si kam to víno odložit :D Myslím, že prkno potřebuji jako sůl!

laveli

09.05.2019

Žehlení moc nemusím, ale víc nesnáším když má na sobě někdo z rodiny pomačkané oblečení takže žehlim tak 2 - 3 krát týdně dle potřeby.Nejhorší jsou bílé košile a helenky co musím nosit do práce.(Jsou opravdu z hrozného materiálu )

U nás se žehlí 1x-2x týdně, vždy po vyprání, když je prádlo poddajné Někdy se podělím s manželem o neoblíbené košile, naštěstí se toho někdy rád ujme a já mohu chvíli vydechnout a s radostí si vyžehlit jen svoje šatičky.. Nejraději žehlím u televize, ať dobře zužitkuji čas Někdy přijede kamarádka, která žehlí každé ráno vše, co potom ona i její manžel vezmou na sebe, tak je potřeba praktické prkno, které se buď snadno rozloží, nebo hezké prkno, které může být stále rozložené a připravené k použití

Žehlím každý den, je nás doma hodně a žehlení se stalo mým denním rituálem u sledování oblíbeného seriálu. Naštěstí je to má nejoblíbenější činnost co se týká domácích prací. Nejčastěji odkládám žehlení košil a kuchařských rondonů. Takové to prkno je mým snem, to co mám doma už je vysloužilý veterán a dává mi pomalu sbohem

Žehlím minimálně 2x týdně večer u filmů. A nesnáším žehlení pánských košil, bohužel těch se mi v koši na prádlo, prostě objevuje nejvíce

Žehlím zhruba 1x do týdne. Nejvíce žehlení mám, když je čas převléknout postele , nejvíce mi vadí žehlení manželových košil.

Žehlim 4x až 5 týdne mám malýho syna, tak k vůli nemu a k vůli manželovi, nosí kosile. Nemám ráda žehlení právě košík, to mě nebaví nejvíce.

pechova

09.05.2019

Žehlím čtyřikrát týdně. Vždy po každém praní, nemám ráda, když se prádlo nahromadí. Nemám ráda žehlení košilí.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Chřestový salát s jahodami

Chřestový salát s jahodami

2 hlasy
30min 224 kJ 100 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Jehněčí na olivách

1 hlas
2h a 0min 630kJ 480 Kč

Neochutnat na jaře jehněčí maso by byla škoda.

Candát s houbami

2 hlasy
1h a 20min 559kJ 340 Kč

Opečenou rybu skvěle doplňuje máslová omáčka s houbami.

Poradny

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více