Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

dady

17. 5. 2019

Tak pořádnou vzpruhu jsem si dala minulý týden,když jsem si vyrazila na masáž a kosmetiku a potom s kamarádkou na večeři.

monika65

17. 5. 2019

Každý měsíc na kosmetice :) Je potřeba o sebe pečovat.

lucie91

17. 5. 2019

Poradnou vzpruhu jsem si doprala zrovna dnes, kosmetiku s masazi obliceje a depilaci. A citim se uzasne odpocinute

Moni-Ka

17. 5. 2019

Booster, to zní jako ideální kamarád každé ženy co jí není už dávno 20 let... Má nedávná vzpruha byla, když jsem manžela s dětmi vyslala na chalupu a já si udělala den pro sebe Večer voňavá vana, pleťová maska, maska na vlasy, natřít se celá krémem a mé vnitřní já jsem vzpružila četbou knihy a sklenkou dobrého moku

kuky

17. 5. 2019

masáží obličeje kokosovým olejem, protože mám suššá pleť a naposledy to bylo asi před měsícem

ingridh

17. 5. 2019

to je už tak dávno, že si to ani nepamatuji, ale alespoň se občas snažím navštívit kosmetičku

fsk

17. 5. 2019

prodlouženým víkendem v pivních lázních před třemi měsíci a různými masážemi.parafínem na ruce a na obličej třeba masku z nějakých řas

naposledy to bylo vyživující maskou a masáží obličeje a dekoltu. datum si ale již nepamatuji

warpik

17. 5. 2019

jakousi pleťovou maskou proti černým tečkám Garnier men, kterou na mě testovala manželka minulý týden

hanask

17. 5. 2019

chemickým peelingem minulý měsíc

pravidelnou návštěvou kosmetičky a bylo to před dvěma týdny

lucier

17. 5. 2019

masáží v toto pondělí

petraval

17. 5. 2019

minulý víkend návštěvou kina a restaurace

Tak to bylo minulý týden na svatbě kamarádky.Tak jsme se nasmály a pobavily,že jsme si připadaly jak puberťačky a omládly jsme o spoustu let.

lucky

17. 5. 2019

minulý rok jsem byla poprvé v Paříži s kamarádkou na tři dny a bylo to super, o pleť se snažím pečovat, ale kosmetičku jsem navštívila naposledy před rokem

maya91

17. 5. 2019

I vzhledem ke svému věku se snažím o dennodenní péči. No a nějakou vzpruhu si dopřeju jednou za týden, za dva. Naposledy jsem vyzkoušela peeling, co mi přinesla dcera mé kamarádky, že ho sama vyráběla. A musím říct, že klobouk dolů!

BaraM

17. 5. 2019

tak nejen pleti, ale i celému tělo, když jsme o letošních Velikonocích byli u Bodamského jezera a po celodenním výletě jsme naskákali do ledového jezera, málem jsem měla infarkt, takže každá buňka v mém těle vyskočila metr vysoko:))

každý víkend se snažím poradně pleť opecovavat

zdiss

17. 5. 2019

pořádnou vzpruhu jsem si dopřála vloni na dovolené, omládla jsem o 10 let

V době svatebních příprav, což je už téměř 4 roky zpátky. Tehdy jsem se opravdu v rámci péče mé skvělé kadeřnice a kosmetičky cítila pohádkově. Je pravdou, že dnes na podobnou péči není moc času. Práce, děti a domácí povinnosti člověka doslova semelou.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Kuřecí plátky s mandarinkou

Kuřecí plátky s mandarinkou

6 hlasů
45min 575 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba s paprikou a pomerančem

4 hlasy
1h a 35min 279kJ 150 Kč

Rybí podkovy dušené s paprikou v římském hrnci.

Rizoto s hlívou

9 hlasů
45min 711kJ 130 Kč

Rizoto s houbami a oříšky.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více