Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Mám teď velké problémy s pletí. Mám ji velmi citlivou a flekatou. Takže teď více piji a častěji chodím na kosmetiku. Začínám se i více zajímat, co si na obličej nanáším. Už se toho chci zbavit a mít zase krásnou pleť.

Bea98

9. 5. 2019

Před 2 dny jsem si dala masku a poté masaž obličeje peelingem

Asi před 14ti dny, kdy jsem si dopřála pleťovou masku.

Ráda bych zde napsala, kdy a jak jsem si dopřála pořádnou vzpruhu. Bohužel už je to tak dávno, že si to nepamatuji a mé tělo teď dostává pořádně zabrat. Jsem aktivně studující a momentálně maturující maminkou báječné aktivní 8. měsíční holčičky.

Určitě po šestinedělí, kdy mi únava, postava, nulová péče a žádný spánek přidaly k věku tak 10 let. Takže jsem to spojila s oslavou narozenin, zašla si ke kadeřnici, na kosmetiku, manikůru, pedikůru, nakoupila igelitku kosmetiky v drogerii a manžel mne skoro nepoznal

Jaruš

9. 5. 2019

Vzpruha? Uvědomila sem si, že je třeba hýčkat také sebe. Pravidelný odpočinek, wellnes, očista organismu, ovocné a zeleninové dny pro odlehčení. Na pleti je toto vše ihned vidět.

pivatko

9. 5. 2019

zrovinka nedávno to bylo, tatulda si vzal prcka na starost a to celý víkend a já jela na ženský víkend, bylo to očistné jak pro tělo tak i pro duši a moje pleť? ta si jen a jen užívala u křišťálové masáži,hmmmm

bfajn

9. 5. 2019

Kazde rano ledovou vodou, a je to husty...

S malým dítětem je to pro ně horší, ale snažím se pravidelně o pleť pečovat- čištěním, krémovaním aj...

Ivanda

9. 5. 2019

Moje plet odmítá pravidelné mazání hutnými krémy,lépe jí svědčí čistá voda a pak občas jemný krém,jinak reaguje podrážděně.Též jsou pro mne i pro mou plet výbornou vzpruhou procházky volnou přírodou a dobrá nálada.

Vzpruhu si dopřávám 3x do týdne ranním během. Pleť je krásně prokrvená a probraná.

suzik

9. 5. 2019

Vzpruhu sve pleti musimdavat kazdy den jako novopecena maminka kremy na den a noc, bohuzel kruhy pod ocima jdou videt. A vzpruhu sobe jsem dala na sve nsrozeniny ted zacatkem kvetna na holcici akci, kdy hlidal vecer tatinek.

Miluš

9. 5. 2019

Moje pleť má ráda Niveu - takovou tu hutnou, co na chvíli vyplní vrásky . tu se snaží ji dopřát v rozumné míře. Vzpruhu mé tělo má, když se dobře vyspí - naposledy dnes.

Pleti dávám vzpruhu každý den. O tu se snažím starat jak nejlíp to jde no a sama sobě jsem si vzpruhu naposledy dala před rokem, kdy mi malou týden hlídala mamka

Vzpruhu sobě a své pleti dopřávám každý den krémem a minimálně 3x týdně v přírodě

snany

9. 5. 2019

To už si nepamatuji. Často na sebe zapomínám a už to jde znát

Dobrý den, pleti dopřávám vzpruhu dvakrát týdně pleťovou maskou a jednou měsíčně na kosmetice a sobě radostí z nákupu nějakého oblečení nebo kosmetiky

Jaruš

9. 5. 2019

Vyzkoušela jsem nejvíce domácí produkty z kuchyně, vzhledem k tomu, že vím co do masky dám. Upřednostňuji výrobky na přírodní bázi.

Dobrý večer,bylo to asi před rokem, než jsem zjistila, že jsem těhotná a to jsem si napařovala obličej a pak jsem si dala masku na černé tečky

Posledni vzpruha, kdyz nepocitam cokoladu vcera vecer v posteli, byla o vikendu na thajske masazi nezakladam si na botach, spercich, obleceni ale telesne schrance dobre neodepru

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Jehněčí s hruškou

Jehněčí s hruškou

7 hlasů
1h a 35min 847 kJ 244 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové maso se zeleninou

20 hlasů
30min 528kJ 89 Kč

Šťavnatá vepřová minutka se zeleninou, která zachutná ...

Plněné papriky

14 hlasů
55min 484kJ 170 Kč

Lekli jste se názvu? Nenechte se zastrašit vzpomínkami...

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více