Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Mám teď velké problémy s pletí. Mám ji velmi citlivou a flekatou. Takže teď více piji a častěji chodím na kosmetiku. Začínám se i více zajímat, co si na obličej nanáším. Už se toho chci zbavit a mít zase krásnou pleť.

Bea98

9. 5. 2019

Před 2 dny jsem si dala masku a poté masaž obličeje peelingem

Asi před 14ti dny, kdy jsem si dopřála pleťovou masku.

Ráda bych zde napsala, kdy a jak jsem si dopřála pořádnou vzpruhu. Bohužel už je to tak dávno, že si to nepamatuji a mé tělo teď dostává pořádně zabrat. Jsem aktivně studující a momentálně maturující maminkou báječné aktivní 8. měsíční holčičky.

Určitě po šestinedělí, kdy mi únava, postava, nulová péče a žádný spánek přidaly k věku tak 10 let. Takže jsem to spojila s oslavou narozenin, zašla si ke kadeřnici, na kosmetiku, manikůru, pedikůru, nakoupila igelitku kosmetiky v drogerii a manžel mne skoro nepoznal

Jaruš

9. 5. 2019

Vzpruha? Uvědomila sem si, že je třeba hýčkat také sebe. Pravidelný odpočinek, wellnes, očista organismu, ovocné a zeleninové dny pro odlehčení. Na pleti je toto vše ihned vidět.

pivatko

9. 5. 2019

zrovinka nedávno to bylo, tatulda si vzal prcka na starost a to celý víkend a já jela na ženský víkend, bylo to očistné jak pro tělo tak i pro duši a moje pleť? ta si jen a jen užívala u křišťálové masáži,hmmmm

bfajn

9. 5. 2019

Kazde rano ledovou vodou, a je to husty...

S malým dítětem je to pro ně horší, ale snažím se pravidelně o pleť pečovat- čištěním, krémovaním aj...

Ivanda

9. 5. 2019

Moje plet odmítá pravidelné mazání hutnými krémy,lépe jí svědčí čistá voda a pak občas jemný krém,jinak reaguje podrážděně.Též jsou pro mne i pro mou plet výbornou vzpruhou procházky volnou přírodou a dobrá nálada.

Vzpruhu si dopřávám 3x do týdne ranním během. Pleť je krásně prokrvená a probraná.

suzik

9. 5. 2019

Vzpruhu sve pleti musimdavat kazdy den jako novopecena maminka kremy na den a noc, bohuzel kruhy pod ocima jdou videt. A vzpruhu sobe jsem dala na sve nsrozeniny ted zacatkem kvetna na holcici akci, kdy hlidal vecer tatinek.

Miluš

9. 5. 2019

Moje pleť má ráda Niveu - takovou tu hutnou, co na chvíli vyplní vrásky . tu se snaží ji dopřát v rozumné míře. Vzpruhu mé tělo má, když se dobře vyspí - naposledy dnes.

Pleti dávám vzpruhu každý den. O tu se snažím starat jak nejlíp to jde no a sama sobě jsem si vzpruhu naposledy dala před rokem, kdy mi malou týden hlídala mamka

Vzpruhu sobě a své pleti dopřávám každý den krémem a minimálně 3x týdně v přírodě

snany

9. 5. 2019

To už si nepamatuji. Často na sebe zapomínám a už to jde znát

Dobrý den, pleti dopřávám vzpruhu dvakrát týdně pleťovou maskou a jednou měsíčně na kosmetice a sobě radostí z nákupu nějakého oblečení nebo kosmetiky

Jaruš

9. 5. 2019

Vyzkoušela jsem nejvíce domácí produkty z kuchyně, vzhledem k tomu, že vím co do masky dám. Upřednostňuji výrobky na přírodní bázi.

Dobrý večer,bylo to asi před rokem, než jsem zjistila, že jsem těhotná a to jsem si napařovala obličej a pak jsem si dala masku na černé tečky

Posledni vzpruha, kdyz nepocitam cokoladu vcera vecer v posteli, byla o vikendu na thajske masazi nezakladam si na botach, spercich, obleceni ale telesne schrance dobre neodepru

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Kachní prsa s rebarborou

Kachní prsa s rebarborou

7 hlasů
55min 519 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Losos s javorovým sirupem

15 hlasů
35min 984kJ 152 Kč

Naprosto jednoduchý recept na vynikajícího lososa.

Špagety s kapary

21 hlasů
35min 896kJ 80 Kč

Jednoduchý recept na velmi chutné špagety s rajčaty a ...

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více