Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Vzpruhu? Tak žijeme v přírodě a relativně na čerstvém vzduchu, dost času trávíme venku, jíme celkem zdravě a žijeme aktivně, alespoň se tedy určitě snažíme!

honzik

09.05.2019

mně pomáhají procházky na čerstvém vzduchu a denní péče s odličováním a dobrým krémem, ovšem nemohu si dopřát třeba kosmetiku

Jaaaaba

09.05.2019

Vzpruhu mé pleti dodá pouze návštěva u kosmetičky, kterou si bohužel nemohu dopřát tak často, jak bych si přála.

mor.sa

09.05.2019

Vzpruhu dodává mé pleti každoroční zima a mráz. Je to vzpruha pro celé tělo i duši. A péči se snažím dodávat stále, vzhledem prostředí, ve kterém pracuji je to i nutné - kyseliny, louh, zinek apod. - potřebovala bych nějaký elixír pro pokožku. Chřadne, chudinka.

Vzpruhu pleti dávám každý den pomocí krému,přípravků na čištění pleti,no a tělu dám náboj pomocí masáže,tu miluji.

cela

09.05.2019

O pleť se starám tak, že ji pravidelně čistím- používám masky a mažu. V zimě používám místo krému vazelínu s olejíčky. V létě mažu obličej opalovacím krémem.

O pleť pečuji pořád a to tak, že si každé ráno a každý vecer mažu kvalitní krémy na pleť. Zatím se mi daří pleť obstarávat krásně. Já si jednou za půl roku zajdu na pořádnou masáž a tím odpocine i cele tělo :)

Používám sem tam pleťové masky. A podle potřeby a sezony krémy k tomu určené.

nahoda

09.05.2019

Zdravím, pro pleť se snažím udělat cokoli.Kupuji kvalitní krémy,zkusila jsem i kyselinu hyalurovou a zakrok v kosmetickém salonu.Před lety jsem byla i na operaci horních i dolních očních víček.Nyní se mi začínají dělat kolem nosu vrásky,tudíž bych to potřebovala nějak řešit.Ráda bych vyzkoušela Váš výrobek.Děkuji Helena

mirinka

09.05.2019

Celkovou vzpruhu si dávám několikrát týdně, když obuju tenisky a vyběhnu do přírody :) Pleť trochu zanedbávám, ale snažím se alespoň jednou týdně nezapomenout na pleťovou vyživující masku.

Vzpruhu bych teprve potřebovala zažít. Moje pleť denně dostává hodně zabrat a je to na ní poslední dobou dost znát :(

Beetty

09.05.2019

Tak já musím říct, že mou největší vzpruhou byla před 3 týdny absolvovaná operace horních víček. Sice jsem se bála, ale výsledek je nádherný. Lépe se mi nyní kouká na svět. Jsem ráda, že jsem do toho šla.

Posledni vzpruha byla pro mne koupě houpaci site na zahradě a vzdy kdyz, ulozim dite k polednimu, spanku a venku je hezky jdu se krasne uvolnit do site a pritom vstrebavam slunecni paprsky

jinka.a

09.05.2019

Teprve bych potřebovala zažít vzpruhu pro svoji pleť

Rkrk

09.05.2019

Svou poslední opravdovou vzpruhu jsem zažila asi před měsícem na Srí Lance. Sluníčko po dlouhé zimě a místní přírodní kosmetika jsou opravdu zázračné! Mohu jen doporučit, pokud budete mít možnost vyzkoušet.

Svoji duševní i tělesnou vzpruhu si dopřávám při hlídání svých vnoučátek, efekt omlazení je tím u mě zaručen Toto v kombinaci s každodenní péčí o pleť mi dodává opravdovou vzpruhu

Atka68

09.05.2019

Pořádnou životabudící vzpruhu jsem si dopřála asi před týdnem, kdy jsem byla po 8 letech rodičovské dovolené s kamarádkou na víkendovém welness pobytu Byl to balzám na moje pošramocené nervičky a určitě to budu muset brzy zopakovat

bokul

09.05.2019

Komplexní vzpruhu nejen pleti, ale i tělu, se snažím dopřávat vyváženou stravou. Nicméně pleti je třeba pomoci, a tak si tu a tam dopřeji nějakou kůru v ampulích. Nejlepší je, když si na to člověk udělá v klidu čas a ošetří se třeba vzájemně s kamarádkou a dobře si u toho i popovídá.

Největší vzpruhu si uziju na kosmetice, ale pokud není čas, tak si rada pripravim masku sama doma, třeba jen z tvarohu, medu a skořice, dam si k tomu skleničku vina a relaxuji. ❤️💯

jerry

09.05.2019

Naposledy jsem si užila prodloužený víkend v lázních, před Velikonocemi...Bylo to na pleti znát, ale už je to zas pryč...:-(

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Brokolice s brynzou

Brokolice s brynzou

19 hlasů
20min 281 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pikantní telecí plátek

12 hlasů
1h a 10min 345kJ 165 Kč

Telecí plátky s pikantní omáčkou.

Rybí plátky v pivním těstíčku

7 hlasů
3h a 10min 661kJ 160 Kč

Kousky ryby v křupavém těstíčku, podávejte nejlépe s bram...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více