Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

sindyy

9. 5. 2019

Nějakou dobu jsem se zanedbávala díky tomu, že jsem měla malé jesličkové dítko, chodila do práce a ještě studovala vysokou školu. Opravdu nebyl na nic čas, žádná dovolená, žádné výlety s rodinou, to vše se odehrávalo většinou beze mne. Bezesné noci po hodinách učení. Potom pleť a nejen ona dostala zabrat. Proto by bylo potřeba dát se tak nějak dohromady. Abych mohla pečovat já o svoji rodinku, měla bych já být ve všech směrech FIT. A to nejen po zdravotní stránce, ale i po stránce vizáže. Dopřát si právě tu vzpruhu a věnovat péči i sobě. S výrobky od Manufaktury by to mohla být hračka.

sindyy

9. 5. 2019

Nějakou dobu jsem se zanedbávala díky tomu, že jsem měla malé jesličkové dítko, chodila do práce a ještě studovala vysokou školu. Opravdu nebyl na nic čas, žádná dovolená, žádné výlety s rodinou, to vše se odehrávalo většinou beze mne. Bezesné noci po hodinách učení. Potom pleť a nejen ona dostala zabrat. Proto by bylo potřeba dát se tak nějak dohromady. Abych mohla pečovat já o svoji rodinku, měla bych já být ve všech směrech FIT. A to nejen po zdravotní stránce, ale i po stránce vizáže. Dopřát si právě tu vzpruhu a věnovat péči i sobě. S výrobky od Manufaktury by to mohla být hračka.

zdeni20

9. 5. 2019

Nikdy jsem nebyla u kosmetičky, ale chystám se na to a doufám, že od ní nebudu odcházet s obličejem rudým jak zadek paviána a nebudu z toho nebudu zklamaná.

babinka

9. 5. 2019

Vzpruhu pleti dávám dvakrát denně...Ráno studená voda, oční krém a denní krém... Večer pleť vyčistím a nanesu oční a noční krém...Nezapomínám ani na ošetření krku a dekoltu a tělové mléko po sprchování... Nicméně je v mém věku pleť hodně unavená a závisí to i na momentální psychické pohodě......Pořádnou vzpruhu jsem mohla pleti dát před půl rokem, kdy jsme byly s kamarádkou na pět dnů v lázních...Procedury mi hodně pomohly a avokádový zábal jsem cítila na hladké a jemné pleti ještě dva týdny...

Fajla

9. 5. 2019

Naposledy pred 14 dny kdy mi moje mamka pohlidala 4mesicniho syna a ja se nechala hyckat 2h na kosmetice a byla to vzpruha nejen pro obličej ☺

jajda69

9. 5. 2019

upřímně přiznávám, že je to tak dlouho, že už si téměř nevzpomínám..asi bych se měla polepšít a pleti i sobě nějaký relax dopřát

dumbred

9. 5. 2019

Většinou tak jednou za měsíc, kdy mám celý byt jen pro sebe a nic na práci, si dám příjemnou dlouhou sprchu, kde pleť pořádně vyčistím od nečistot a poté to začne - nanesu nějakou příjemnou cisticí masku, lehnu si a užívám si, že následující půlhodinku mohu jen tak relaxovat a nic nedělat. Poté smyji, nanesu krém na okolí očí, abych si je krásně rozjasnila a nanesu můj oblíbený krém. Cítím se pak jako nový člověk.

Své pleti dopřávám vzpruhu pleťovou maskou, kterou si občas nanesu a pro celé mé tělo je vzpruhou sluníčko , které jsem už pár dnů neviděla

Pro moji velmi suchou pleť musím stále něco dělat, abych nebyla samá vráska. Využila jsem úžasné olejové sérum na celý měsíc, a to si můj obličej a dekolt velmi užíval. S manželem jsme si zajeli na celý den do termálů, což bylo balzámem pro psychiku i tělo.

Své pleti, ale i sobě jsem pořádnou vzpruhu ještě nikdy nedopřála, i když bych to určitě potřebovala. Pleť mám matnou, našedlou, bez lesku a jsou na ní již viditelné i vrásky, hlavně kolem očí.

sarka49

9. 5. 2019

Sve pleti jsem doprala po dlouhe dobe vzpruhu tsk, ze jsem si koupila pletovou masku na oblicej s cernym uhlim. a sobe si dopravam vzpruhu u antistrovych omalovanek vecer kdyz deti usnou a manzel kouka na telku..

Marie5

9. 5. 2019

Ráda vyzkouším, protože nemám pěknou pleť.Ať dělám vše možné zatím nic pořádně nefunguje.

Každou neděli používám masku na obličej a skoro kažý den čistící pleťové mléko. Lepší strava a pohyb je pro celé tělo skvělou volbou. Vynechání pití kávy a raději vodu s citronem. :)

naposledy včera,když jsem si jako vždy řádně vyčistila pleť,ale tentokrát i pleťovým peelingem a poté jsem si nanesla hydratační pleťovou masku.Pak jsem si s dobrým heřmánkovým čajem sedla k rozečtené knize a užívala si cca 15 minut blaženého klidu

laveli

9. 5. 2019

No snažím se minimálně jednou týdně udělat nějakou očistu pleti a masku. A nejlepší očista pro mě je dát si pořádně do těla a pak pěkně očistnou sprchu.

Jako maminka tři děti na sebe moc času nemam, ale snažím se si jednou za čas udělat nějakou pleťovou masku pro které relaxuji ať už jde o okurku s medem a jogurtem, nebo třeba a ovesnými vločkami, pokaždé najdu do a něco co do masky pridam používám mydlo s koenzymem Q10, nakonec pleť ošetřuji nočním a denním krémem

Nikol.k

9. 5. 2019

Vzpruhu dodávám pleti 2 denně. Ale pořádnou? Zatím se mi do rukou nedostal žádný výrobek, který by mě opravdu mile překvapil a dodal výsledky, jaké slibuje. Třeba se mi s Manufakturou poštěstí a překvapí mě.

Naposled jsem si poradnou vzpruhu doprala pred 3 lety pred svatbou. Chodila jsem 3x tydne na kosmetiku a denne jsem si doma delala masky a musim rict, ze za ty 3 inzenzivni tydny moje plet doslova rozkvetla.

Vzpruhu pleti i sobě dávám pravidelně ve všem co dělám. To, jak se cítím, co jím, a co nanesu na pleť se totiž vždy rychle odrazí 😊 Ráno mě nejvíce vzpruží studená voda, přes den pít vodička nebo džus a taky spapám nějaké vitamínky. Mohe tělo, pleť i psychika ocení procházku do přírody nebo domácí zumbu, to potom celá zářím 😊 Každý večer pleť odměním olejíčkem, za to jak mi pěkně celý den sloužila. 🌸

Už dlouho jsem si žádnou vzpruhu nedopřála naposledy snad s dcerou když jsme byli na pedikúře u rybiček. To se ponoří nohy do akvária a speciální rybky okusují starou kůži na nohou. Byla to vzpruha pro chodidla a příjemné pro duši.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Ryba v pikantní omáčce

Ryba v pikantní omáčce

12 hlasů
40min 554 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře v bílém víně

8 hlasů
1h a 35min 392kJ 199 Kč

Kuře 100x jinak, tentokrát s bílým vínem.

Tilapie s citronem a šalotkou

10 hlasů
35min 308kJ 105 Kč

Jednoduché, zdravé a velmi chutné.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více