Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Ráno po probuzení se líbím sama sobě nejvíc, protože má pleť je vypjatá, svěží a mírně narůžovělá. Po opláchnutí studenou vodou a pár desítek minut později, už mi žádná vzpruha nepomůže

Své pleti dopřávám vzpruhu každý den, myslím že ta nás prezentuje celý život a kvalitní péče je základ. A sobě dopřávám vzpruhu několikrát týdně procházkou v přírodě :)

Své pleti jsem naposledy dopřála masku pro mastnou pleť cca před týdnem. Jinak o pleť nijak zvlášť nepečuji.

pikotek

09.05.2019

Když je mimořádně škaredý víkend, mám sebekrášlící náladu. Naposledy jsem si důkladně napařila obličej, vyčistila ho a napatlala si na něj a na dekolt pastu z rozmixovaného banánu, jablka, hroznového vína a medu. Co zbylo jsem, tím jsem "vzpružila" žaludek. Takže vzpruha zvenku i zevnitř:o)

Naposledy při návštěvě kosmetičky a to min.měsíc. jinak pečuji pleť sama 2x denně. Takže pleti dopřávám každý den.

pechova

09.05.2019

Když se člověk zamiluje, tak z něj vyzařuje krásná energie. Přeji všem, takovou krásu.

lidus

09.05.2019

Pro svou pleť i tělo jsem si dopřála minulou sobotu, kdy jsem zůstala sama doma. Dopoledne jsem si udělala ošetření pleti kosmetickým kartáčkem, uvařila jsem si zeleninový oběd a odpoledne jsem sázela kytičky.

lucie91

09.05.2019

Sve pleti i telu uz jsem dlouho zadnou vzpruhu nedoprala. A potrebovala bych to po zime jako sul. Tento vyrobek bych rada vyzkousela z vice duvodu, ale hlavne kvuli zacinajicim vraskam ze kterych jsem tedy nestastna.

Adrien

09.05.2019

Dobry den, nejlepsi vzpruhou pro me a hlavne moji plet je odpocinek a vnitrni spokojenost. Z vlastni zkusenosti uz vim, ze kdyz se citim dobre hlavne po psychicke strance je to na me videt...Kdyz jdu po ulici a znami mi rikaji, ze mi to moc slusi, ze jenom zarim, tak je to vzdy v dobe kdy vse klape tak jak ma a ja si uzivam spokojenost a stastnou rodinku..Pak jsou tu samozrejme znamky casu, ony zminovane vrasky a u mne jeste pigmentace, tam uz musim pomoci nejakym tim kremem ci procedurou...Posleni relax jsem mela v breznu v jednom uzasnem wellness, kde jsme si s manzelem maximalne odpocali, zasla jsem si na uzasnou kosmetiku vc IPL a nabila tak sve telo na dalsich par mesicu.

nanina

09.05.2019

pred dvomi tyzdnami..kupalisko v Madarsku, t bolo lahodaaa...skoda, ze len malokedy sa podarí,,ale o to si to potom viac uzivame

Aneta83

09.05.2019

Naposledy teď v zimě. Dostala jsem dárek výlet do wellness s procedurami, úžasný.

Mark

09.05.2019

Poradny relax byl když chlap jel na pracovní cestu. Vana, pedikúra, maska na ruce, obličej a vlasy. Příští měsíc jede zase. Kdybych vyhrála ... Juuuu

amarie

09.05.2019

Tak to už musí být hodně dááááávno, neb si to nepamatuji. Na kosmetiku nechodím, není čas. Děti, domácnost a práce zaberou veškerý můj čas .

Pořádnou vzpruhu jsem si dopřála naposledy přes velikonoce na chatě na moravě. Více takových víkendů

tygrik

09.05.2019

Nejsem už žádná mladice, ale největší vzpruhu jsem si darovala letos ke 45. narozeninám v podobě dovolené v Keni. Určitě jsem neublížila ani pleti, protože jsem se poctivě natírala . Jinak zkouším stále dokola kupovat všelijaké zázračné přípravky, ale nějak extra nadšená jsem zatím ze žádného nebyla :-(.Možná nějaká ta séra za tisíce, ale na to zase nemám. Ráda bych proto vyzkoušela váš booster

seal

09.05.2019

Bohužel nemám čas si udělat chvilku sama pro sebe. Mám dva puberťáky a ti co chvíli něco potřebují a malého syna, který vyžaduje péči neustále. Bohužel babičku ani dědu nemáme, tak je to vše na mě. Dodržuji alespoň pitný režim a snažím se pravidelně a zdravě jíst, ale to už bohužel nestačí. Ráda bych se stala vaši testerkou.

Hajdule

09.05.2019

Opustit Prahu a vyrazit za čistým vzduchem do hor, tam si dát pořádně do těla, to pomůže nejen pleti, ale ožiji celá. A je jedno, jestli to znamená náročný cyklovýlet s partou kamarádů, nebo návštěvu naší staré chalupy na bublavských lukách. Vytahat vodu z 20 metrů hluboké studny, vytěžit dřevo z nedalekého lesa, pořezat, posekat špalky...V těch kopcích to je dřina, ale zároveň mě to strašně baví, mám pocit dobře vykonané, poctivé práce, cítím se skvěle, ta pohoda je viditelná i navenek, přímo zářím.

Celkovou, úžasnou vzpruhu jsem si dopřála o velikonočním víkendu ve wellness centru v Nových Hradech. Spánek, sauna, bazén, dobré jídlo a ošetření pleti od kosmetičky.. to vše mě vzpružilo a povzbudilo k dalším každodenním bojům :)

Page007

09.05.2019

Snažím se především dodržovat pitný režim, ale už to bohužel nestačí a každý rok je na pleti znát. Vzpruhu jsem si dopřála minulý měsíc, když jsem měla na chvíli hlídání pro dceru a udělala jsem si hodinku pro sebe Dala jsem si pleťovou masku, upravila obočí a odpočala si

O pleť se snažím pečovat, ale právě jsem se přehoupla do 55 roku a zjistila jsem, celoživotní střídavé směny ve zdravotnictví se na mém obličeji podepsaly víc než dost.Zaměstnavatel nás sice dobře platí, ale odpočinku nám dopřává poskrovnu. Ráda bych vyzkoušela něco, co mne udělá hezčí, trochu mladší a nebude to bolet

TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Jablko & Mandle od Manufaktury

Zapečená zelenina

Zapečená zelenina

7 hlasů
60min 613 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bramborové nočky se strouhankou

13 hlasů
35min 978kJ 59 Kč

Když máte chuť na jednoduchý sladký oběd.

Pečené brambory s rajčaty

7 hlasů
55min 497kJ 65 Kč

Brambory pečené v troubě s rajčaty.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více