Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

ruzaa

09.05.2019

Chodím na kosmetiku,snazim se vypadat dobře,ale vrasky i bohuzel me časté slunění si vybiraji svoji daň.Jenže sluníčku neodolam,jenze pigmentove skvrny jsou tu..s dcerou si dame pletovou masku,nebo okurku na tvar,pobavime se a snad trochu pketi pomuzeme..

Snažím se o ní pečovat pravidelně ale pravidelnost je v některých chvílích velmi obtížná, ale jednou za čas si udělám příjemnou masku a takový více pečující den, ale pořádnou vzpruhu mi dává sluníčko, pleť mám daleko hezčí

utunka

09.05.2019

Jak roky přibývají, snažím se pleti věnovat opravdu poctivě....důkladně odličovat, hydratovat , dodávat vitamíny a to nejen pomocí kosmet. přípravků , ale i vnitřně kvalitní stravou a také jsem před pár lety byla kurzu obličejové jógy a od té doby pravidelně cvičím...je to u nás pak jak v obludáriu, ale můžu vřele doporučit!!

ledo

09.05.2019

Naposledy před půl rokem na welness víkendu s manželem. Pak jsem jen zářila.

heenna

09.05.2019

Na Srí Lance jsme dostali pěknou lekci, jak se to co je nám na světě důležité, může rychle změnit! :) Jeden z nejbláznivějších zážitků jsme zakusili při své devítihodinové cestě v přeplněném vlaku. Pošlapali jsem tam desítky lidi a desítky lidí pošlapali nás. Když chtěl někdo z místních vystoupit, tak mi klidně šlápl na stehno a použil mě jako žebřík, aby se dostal ven. Naivně jsem si myslela, že se do uličky vejde tak maximálně 5 lidí, Sri Lanka mě vyvedla z omylu - vejde se jich tam i 25!! :D . Občas jsem musela stát i dlouhé hodiny na jedné noze. Měla jsem chvíle, kdy se mi chtělo fakt brečet a vyskočit ven! :) Myslela jsem si, že ve vlaku je WC standardem. Jak jen jsem se mýlila! Na Srí Lance by WC ve vlaku jen zabíralo místo. Devět hodin jsme nejedli a nepili, aby se mi nechtělo na záchod. Vystoupit jsem nemohla, protože tento vlak jezdí pouze 2x za den. Vlak byl tak narvaný, že po cestě z něj někdo vypadl a museli jsme pro něj s celým vlakem zacouvat. V místních vlacích se vůbec nezavírají dveře, protože se stojí i venku na schůdkách! Když jsem se pak vystoupila a podívala jsem se na záchodě do zrcadla byla jsem špinavá, jak horník! Ale víte, co mi v té chvíli bylo nejdražší? Že jsem jsem se konečně mohla protáhnout a vyčůrat! Na krém jsem ani nepomyslela Voda pro mě byla v té chvíli pořádná vzpruha! Důležité věci v životě jsou hodně relativní!

Simdan

09.05.2019

Pro mě je nejdůležitější se dobře vyspat, jak se špatně vyspím jde to hned vidět v mém věku, hned mám kruhy a otoky okolo očí, pravidelně mažu oční okolí krémem a taky si dopřeju pleťovou masku s nějakým super rychlým efektem osvěžující. Důležitý je taky přísun tekutin.

Beata1

09.05.2019

Snazim se alespon jednou tydne vzpruzit svoji plet peelingem ci maskou. Jinak kazdy den si mazu plet kremem.

Snažím se svou pleť milovat, pečovat o ní s láskou a chránit ji. Každodenní ranní a večerní péče je velice důležitá, čištění a potom hydratace. 1-2x týdně maska na obličej. Občas na noc pleťový omlazující elixír od Manufaktury, který zbožňuji. Ráno se probouzím o pár let mladší (no... přítel tvrdí, že ne, ale já bych přísahala, že ano!). Důležitý je samozřejmě dostatek spánku, pitný režim a občas pleť napařit nebo skvělá je sauna, parní lázeň. Baví mě to.

libutka

09.05.2019

dostala jsem vzpruhu, dárkový poukaz k narozeninám byla to masáž a celková péče o tělo

Snažím se kvalitně spát, to svědčí nejen mé pleti. Neznám nic lepšího pro celkovou vzpruhu, než je spánek, jen má dcera 1,5 roku má na to občas dost jiný názor.

Poslední vzpruhu jsem pleti dodala minulý týden, kdy jsem si řekla, že už mám věk na to, abych začala chodit na kosmetiku. Další menší vzpruha bude příští týden, kdy jdu s maminkou a ségrou na masáž objičeje a pleťovou masku

berunaa

09.05.2019

Já věřím, že pořádnou vzpruhu pro sebe a pleť si s maminou dopřejeme příští víkend. Mám totiž pro maminu překvapení, které dostane teď v neděli. Je to wellness balíček s masáží, kosmetikou.... Už se moc těším, jak si to užijeme jak na těle, tak i na duši.

Pořádnou vzpruhu jsem asi nikdy neabsolvovala, ráno a večer používám krém pro denní a noční použití a občas si dám masku.

Já si největší vzpruhu dodám večer horkou koupelí ve vaně s oblíbenou knihou, když jsou děti konečně v postelích. A také je pro mne základ dne vydatný spánek, abych vydržela náročný den. Jindy mi pro vzpruhu stačí sladká pusa od našich 3 synů a hned je hezčí den.A především dodávám své pleti hydrataci díky správnému pitnému režimu.

vondr.v

09.05.2019

Pořádnou vzpruhu jsem sobě dopřála v únoru, kdy jsem měla možnost zajít si na masáž a tak si i trošku odpočinout a odreagovat se od denních starostí.

Werka

09.05.2019

Dala jsem si závazek že jednou týdně si dám doma solnou koupel, peeling celého těla, obličeje a masku. Zatím se mi to daří

Velká vzpruha je ranní očista studenou vodou☺Jak při čištění pleti,tak při sprše☺

Největší a nejlepší vzpruhou pro mne bývá možnost se dobře a kvalitně vyspat. Jinak nedám dopustit na aroma a pleťové olejíčky všeho druhu........

lolap

09.05.2019

Pravidelně chodím ke kosmetičce, která dá moji pleť odborně dohromady. Pak se snažím dodržovat dostatek spánku, zdravou stravu, pitný režim a hodně chůze.

Karol7

09.05.2019

Nejlepší vzpruha je samozřejmě spánek ,ale ne vždy na to je čas. Proto mám krémy olejíčky. Vyzkoušela jsem také pár sér, ale zatím hledám ten svůj dost hydratační. Také se snažím jíst zdravě protože věřím ,že jídlo z tím také dost souvisí. Když jste pozitivně naladěni vaše pleť je výrazně lepší. Další pro mě důležitá věc je sportovat protože jak se říká ve zdravém těle zdraví duch :D

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kuřecí špízy s kokosem a pikantní meruňkovo-brusinkovou salsou

Kuřecí špízy s kokosem a pikantní meruňkovo-brusinkovou salsou

16 hlasů
55min 668 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květák se sýrovou omáčkou

11 hlasů
30min 323kJ 90 Kč

Vařený květák s pikantní omáčkou ze sýra a mléka.

Treska se slaninou a květákem

11 hlasů
55min 444kJ 150 Kč

Rybí filé zapečené s květákem a sýrovou omáčkou.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více