Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Nejlepší vzpruhu si dopřávám vydatným spánkem, příjemnou procházkou, dobrým jídlem a taky trochou rozmazlování sebe např. u kadeřníka nebo hezkou novou vůní nebo krémem....Ovšem není to bohužel moc často.....

Jessina

09.05.2019

Krémů a krémíčků na pleť a tělo mám dost, ale na vzpruhu je nejlepší spánek, potom dobrá káva, polibek který rozesměje a procházka.

Nejlepší vzpruha pro pleť i tělo je pořádně se vyspat. Mně se to se dvěma malými dětmi moc nedaří...a proto považuji za další dobrou vzpruhu, kterou lze spojit s dětmi, pobyt v aqualandu a saunování.

Snažím se pleti dopřát vzpruhu několikrát týdně pomocí masek. Jednou měsíčně také návštěvou kosmetického salónu. Samozřejmě každý den aplikuji krémy a hydratační séra, která mou pleť krásně rozzáří.

sarkah

09.05.2019

Poslední dobou cítím na své pleti,že ji vadí nepříznivé vlivy okolo mě. Takže si večer před sprchou nanesu na obličej nebo tělo čistící krém s přídavkem kávy ( suším si mletou kávu ) - je to úžasný peeling a vzpruha pro moji kůži. A poslední dobou vyhledávám přírodní kosmetiku nebo sáhnu po bylinkách ze zahrádky. Chemie je všude kolem nás :/

Vyzkoušela jsem kde co.Kupované masky a hlavně domácí s nevalným účinkem (zeleninové, hlavně okurkové, ovocné - jahody, mléčné - kozí, jogurtové, a drožďové). Booster mě zaujal a ráda ho vyzkouším.

kamilka

09.05.2019

Snažím se vždy večer ve sprše si dopřát kvalitní ošetření pleti a celého těla. Naposledy jsem použila peeling s kávou na obličej i tělo nebo peeling s mořskou solí. Pleť je potom nádherně hladká a vypadá svěže. Peeling jsem dostala jako dárek. Zkoušela jsem přípravek na tvář proti vráskám od Yves Rocher. Také skvělé. Je mi čerstvě 50 let. Ráda vyzkouším i další přípravky.

Mám strašně moc různých masek, krémů, serumů, peelingů atd a moc rada experimentuji, skousim nové značky. Snažím se každý den aspoň 5 minut věnovat své pleti a starat se o ni. Pravidelně navštěvuji kosmetoložku. Rada chodím do sauny.

Upřímně, už si ani nepamatuji, rozhodně to bylo ještě před porodem, což znamená cca 9 měsíců zpět.

ještě žádnou, ale už je na čase

Mishu

09.05.2019

Je mi 42 let, a ,, zatím,, moc vrásek nemám, ale jsou dny kdy mám pocit suchého až pálícího obličeje, tak se pár dní mažu a je to samozřejmě úleva. A když mám svůj den, vyrobím si nějakou ,,domácí,, masku a relaxuji . ..

Občas si udělám domácí masku, nebo použiji ultrazvukovou špachtli. Nejvíce miluji při sprchování, když mám obličej pod spechou a jen tak na nic nemyslím, děkuji moc

Zatím se mi nepodařilo dát vzpruhu ani sobě ani pleti.... S dvěma dětmi a blizicimi se kulatými narozeninami jdou i vrásky znát, bohužel mi do dnešního dne kosmeticky nebyly schopné navrhnout správnou péči, tak snad budu mít příležitost vyzkoušet.

sem obyčejna holka a použivam nivea kremy a na sprchovani rada použivam dav.a občas chodim do perličkovych van rada chodim ven do přirody a nesnažim se ani malovat obličej.staram se o manžela kery je nemocny takze na krasu moc nemam čas.sem takova jaka sem.

Lofreya

09.05.2019

Jsem spíše pro aktivní odpočinek, ale relax ve formě wellness bych určitě neodmítla naposledy jsme byli s partnerem v Lázních Luhačovice. Co se týká pleti, tak té dopřávám 1-2x za rok kosmetiku, jinak každé ráno i večer běžné kosmetické (odličovací) kroky Věk nelze zastavit, ale pomoci kráse se může

Maag

09.05.2019

Dobré ráno, minulý týden jsme s manželem odjeli na relaxační pobyt v termálních lázních. Děti si zatím užívali u babičky, takže to byl relax a odpočinek opravdu důkladný. Vrátili jsme se spokojení, zregenerovaní a plní energie do dalších dní . Z vrásek si vrásky nedělám , ale taková menší vyhlazovací kůra by mi asi neuškodila

Artep13

09.05.2019

Moje pleť je atopická, vrásčitá. Je mi 38, okolí mi hádá vždy více. Nyní se peru i s nemocí a zhubla jsem, léčba zanechává i vedlejší účinky. Manufakturu jako kosmetiku používám, vyhovuje. Pleti vzpruhu nutně dát potřebuji, kdy jsem se o ni postarala se vší grácií si snad ani nepamatuji

Dendaaa

09.05.2019

Ja relax jednou za cas vychutnam rada. Masaz, kosmetika a pak hura za rodinou. Takze telo je spokojene a duse taky, ma rodina je povzbuzeni jako hrom.

Dobre rano, tak vzpruhu dopreji pleti vždycky, když vyrazím na túru se psem do přírody a ten vzduch udělá krasne mě celkově, takže i pleti a pak doma ji bohatě promazu olejem, arganovym, na ten nedám dopustit

na víkendovém wellness odpočinku s kolegyněmi z práce :) ten jsem si moc užila, hezky jsme pečovali o duši i tělo

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Brokolice s brynzou

Brokolice s brynzou

19 hlasů
20min 281 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pikantní telecí plátek

12 hlasů
1h a 10min 345kJ 165 Kč

Telecí plátky s pikantní omáčkou.

Rybí plátky v pivním těstíčku

7 hlasů
3h a 10min 661kJ 160 Kč

Kousky ryby v křupavém těstíčku, podávejte nejlépe s bram...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více