Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

patty88

09.05.2019

Dobré ráno. Pořádnou vzpruhu ma pleť,nedostala dlouho. Začala jsem používat denní krém,ale musím se začít více starat. I přítel si všiml vrásek :( jsem maminka už dvou lásek a musim o sebe pečovat o to více,spanku je málo a je to znát. Trba budu mít štěstí testovat,zaujalo mě složení a aplikace :)

Sali

09.05.2019

Své pleti jednou za 14 dní věnuji celkové vyčištění, které se skládá z roztažení pórů, peelingu, masky a dostatečné hydratace. To je velká vzpruha, v tomto náročném prostředí.

Přestože existuje spousta typů na vzpruhy povadlé pleti, od těch opěvovaných celebritami až po prastaré recepty, já se většinou hned na jaře soustředím na zaručené "mé" tipy, které mé pleti udělají radost. Piji hodně vody, snažím se pít neslazené smoothie, alespoň tři dny místo jídla, do jídelníčku povolám nějaké ty superpotraviny. Snažím se nestresovat a hodně spát. Ovšem něco na větší hydrataci a na větší pružnost bych už ve svých čtyřiceti přivítala.

Jsem ve věku, kdy vrásky řeším každý den kvalitními krémy a vzpruhou pro mne je když mohu svým kamarádkám říci, ano ten a ten krém opravdu funguje. No a vrásky jak já říkám štěstí z každodenního úsměvu řeším toulkami přírodou a prací na zahrádce.

catine

09.05.2019

Pořádná vzpruha pro mně a tím pádem i pro moji pleť je jednoznačně moře, ale letos asi žádné nebude, tak snad jen ten detox mi zbývá.

zuko

09.05.2019

používám kvalitní denní i noční krémy na pleť - no a vzpruha je pro mně vždy, když mí 4 chlapi odjedou aspoň na odpoledne na ryby a já mám tu dobu jen sama pro sebe.

Na plet pouzivam vyzivny krem, nekdy masku a jelikoz mam male miminko, tak me vzpruzi o nejakou hodinu delsi spanek nebo kdyz jsme na procházce a svítí slunicko a muzu nasavat energii

sarexy

09.05.2019

Zatím jsem žádnou intenzivní kúru nepodstoupila , ale o séru uvažuji už dlouho. Pracuji již 11 let v zakouřeném prostředí, mám málo spánku a tak na sebe po třicítce nenechaly první vrásky dlouho cekat. Ráda bych vyzkoušela

irenaa

09.05.2019

kosmetiku manufaktura pouzivam jiz několik let a jsem s ni velice spokojena, tento výrobek zatím neznam a nemam vyzkouseny, proto bych využila prilezitosti a zapojila se do jeho testovani zuzana

Každý jaro do dávám koprivovy detox a piju hektolitry koprivoveho čaje

Smartis

09.05.2019

Vzpruhu pleti dávám každý večer pečlivým odlíčením a hydratačním krémem, ke kosmetičce nechodím tedy vůbec, ale potrpím si tedy na kvalitní krémy.😊

Denny94

09.05.2019

Pořádnou vzpruhu jsem mi doprala maminka dárkem k narozeninám. Když jsem byla těhotná dostala jsem poukaz na masáž a regeneraci obličeje. Bylo to minulý rok. A bylo to super. Teď mám doma miminko a na chození na kosmetiku není čas.

luc94

09.05.2019

Pořádnou vzpruhu jsem dlouho neměla. 😁 Jelikož mám doma celkem čerstvé miminko, jsem ráda, že jsem ráda. Proto bych své pleti ráda dodala nějakou vzpruhu ať vypadám i já trošku čerstvé ji.

Já sem si poprvé v životě toto dovolila ve svych 30 letech, před naší svatbou u kosmetičky. To bylo v loni. Od te doby zase nic a myslim ze to asi tak bude dlouho😀

Lena4.5

09.05.2019

Tezka otazka a obavam se,ze na ni uz neumim odpovedet.😄 Snazim se plet alespon pravidelne cistit ale zadna slava to neni se synem vecne za zady. Ovsem ted jsem oslavila sve 28 narozeniny a nevim zda se tolik smeju a nebo mracim ale zacinam si vsimat,ze i vrasky zacinaji vykukovat.

Ylliess

09.05.2019

Dobrý den. Noooo tak to si vážně nepamatuju kdy moje pleť dostala pořádnou vzpruhu .nějak se zanedbavam ,ráda bych vyzkoušela jsem v jednom kole v práci i doma s dcerkou

2 krát v týdnu se pleť ošetřím gelem s korejským dřevěným uhlím, pak maska s uhlím, krémem na pleť a očním krémem. Nebo ještě pravidelně používám oční krém s mořskou soli, okurkovou sloupovaci masku a detox masku

Mám teď dvouměsíční miminko a moje pleť dostává pořádně zabrat (nevyspání apod.) Snažím se tak cca jednou týdně používat pleťovou masku. Potřebovala bych ale něco silnějšího

Vzpruhu svému obličeji i sobě si dopřeji když si nanesu na pleť masku a na wellnessu. Wellnes si bohužel dopřávám tak jednou za půl roku

Vzpruhu své pleti dopřávám návštěvou kosmetičky 1 x za měsíc .....

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Vývar s kuřecím masem a nudlemi

Vývar s kuřecím masem a nudlemi

13 hlasů
1h a 15min 495 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákové placičky

30 hlasů
40min 790kJ 59 Kč

Recept na jednoduchý vegetariánský oběd.

Dušené zvěřinové kostky

3 hlasy
3h a 5min 881kJ 320 Kč

Dušené maso s restovaným celerem a ořechy.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více