Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Pořádnou vzpruhu musím mít jednou za týden, to si vždy vyrazím do přírody a je to pro mě relax a velká dávka energie do dalších dní. Pleti se snažím věnovat maximálně každý den, ať už se jedná o speciální přípravky určené pro můj typ pleti nebo masky a peelingy, které si často vyrábím z vlastních zdrojů.

vetrak

8. 5. 2019

Vzpruhu si dopřávám alespoň 1 x za 14 dní, kdy si dojdu na masáž těla a také obličeje. Úžasně mi to zvedne náladu, zkrášlí a povzbudí. Také doma si občas dělám takové malé lázně, kdy si udělám kosmetický den a starám se o sebe.

Vzpruhu si dávám každé ráno, když zjistím po probuzení, ze moje pleť je jak vyschlá paprička. JinK každých 5 týdnu navštívim svoji kosmeticku.

ohnicek

8. 5. 2019

Vzpruhu mě pleti dávám často a to tak, že si dávám pleťové masky a nebo krémy např 90%aloe Vera gelu, který dám do chladničky zchladit a pak nanesu... Je to bomba, vzpruží pleť, zároveň dodá živiny... Miluju přírodní kosmetiku a Manufaktura je jejich královnou...

MikiVod

8. 5. 2019

Vzpruhu sobě i své pleti si dopřávám na Thajské masáži, kde mi masérka masíruje hlavu, záda a nohy. Doma po masáži, si dám na obličej pleťovou masku a odpočívám.

Pře třemi týdny jsem si s přítelem užívala prodloužený wellness víkend nabitý procedurami včetně kosmetického ošetření pleti a obličejové masáže. Bylo to super. Hned bych si to zopakovala.

vendina

8. 5. 2019

Pro mne je pořádná vzpruha pro pleť pořádný stoupák v lese kdy se vše řádně prokrví rozzáří a bezva opotí.Jinak se snažím dvakrát denně očistit a namazat výživným krémem,ale pravda směnný život pleti moc nepřidá

Pořádnou vzpruhu pleti jsem si nechala udělat na jedné klinice, kde mi derma perem vyhladily menší vrásky pomocí kyseliny hyaluronové. Byla to výhra. Jinak další vzpruhu dostala moje pleť díky novým krémům s obsahem séra na citlivou pleť.

Vzpruhu pleti si dopřávám každý měsíc u své kosmetičky, která mi provede celkový peeling a čištění pleti. Je to vždy hodina věnovaná jen mě a plná relaxu

IvanaR

8. 5. 2019

Dopřáváme pleťi opravdový odpočinek tím, že na ni opravdu nic nepatlam.nechavam ji od chemie odpočinout...dostala jsem vzorek kremu v Havlikove apotece a můžu říct,že to byl zážitek,takže už budu používat jen tu přírodnější kosmetiku.odpociva nejen tělo,ale i duše.

janaro

8. 5. 2019

Každý den dvakrát denně se odlíčím a pleť ošetřím sérem a krémem na pleť a očním krémem. Jednou týdně si dopřeji černou slupovací masku a jednou peelingovou masku.

Kanica

8. 5. 2019

Jsem opavdu velká, snad největší fanynka Bon Joviho a tak samozřejmě nejlépe se mi odpočívá u jeho písniček, poslech jeho hudby mě postaví na nohy, vzpruží a vyčistí mysl. Dopřávám si tento relax, kdykoli mám čas a jsem sama, to se mi relaxuje nejlépe. Vím, že se nejedná přímo o kosmetický rituál, ale vždyť se říká, že když je spokojená duše, tak je i zářivější pleť, že jo? :) A myslím, že moje pleť jeho písničky taky miluje, vždy mám rozzářenou pleť, chce se mi smát a jsem šťastnější a na vše zlé zapomenu. Určitě se nebojím to všem doporučit. Zavřít oči, lehnout si a pustit si aspoň dvě oblíbené písničky a soustředit se jen a jen a jen na ně. Pomáhá to. Zaručeně. Nakopne vás to poziticcní energií :) :)

milka30

8. 5. 2019

Své pleti dopřávám péči každý den-dvakrát denně (ráno a večer) ji odličuji a mažu krémem.Jednou týdně nanáším masku.A celkovou vzpruhu si dopřávám jednou měsíčně na masáži,u kosmetičky a manikérky. Jinak se už těším na letní dovolenou u moře-to bude teprve ta správná vzpruha těla i mysli.

Nejsem nejpoctivejsi žena co se tyče starosti sama o sebe ale aspoň 2x do měsíce se snazim si udělat čas sama pro sebe a vždy mi k tomu nechybí nějaká vyzivujici pleťová maska

Zurkova

8. 5. 2019

Vzpruhu jsem dopřála své pleti nedávno na velikonočním pobytu s manželem, sauny a po nich ochlazení,to jsem pak jako znovuzrozená. Poté hodinová péče u mé kosmetičky a zase na pár týdnů vydržím. Sice jsem již překročila hranici doporučenou kdy začít s touto kůrou,ale chtěla bych to doplnit k mé péči o pleť

Popravdě člověk nemá čas na relax, či věnovat čas jen sama sobě, ale co musím říci, naposledy jsem si dopřála dvoudenní oddych v Alpských horách, kde se o mě pečovalo jako princeznu, samozřejmě kdo jiný než můj přítel, který mi dopřál kvalitní masáž, zahrnoval mě růžemi a nechybělo ani famózní jídlo.

Na podzim - chlap potřeboval podpírat na našem novém domečku krovy na střeše, aby je upevnil, tak vyhnal na rozdělanou střechu i mě :D

Vzpruhu dělám ve volném čase, kterého je málo. Většinou nějaký zábal, který si doma vvyrobím z aloe.

Pleti dodávám vzpruhu často, potírám jí šťávou z listu aloe vera, pomalu ale jistě budu mít po rostlině. Zato k sobě samé se chovám dost macešsky, snad že jsem začala běhat, ale to asi vzpruha moc nebude, když mě bolí celé tělo.

sofie

8. 5. 2019

Jako matka dvou malých děti,si ani nepamatuji,kdy jsme udělala něco pro sebe,ale chci to napravit. Pořád myslím na ostatní a na sebe ne,to asi většina,takže je čas to změnit ještě jako těhotná jsem si dopřála péči o pleť u kosmetičky a to bylo něco. Tudíž bych ráda někdy zašla. Ráda bych výrobek vyzkoušela ,už se začínám poohlížet po něčem a vůbec nevím co zkusit,je toho na trhu tolik. tak snad budu mít štěstí

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Zapečené brambory

Zapečené brambory

16 hlasů
1h a 10min 539 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové maso se zeleninou

20 hlasů
30min 528kJ 89 Kč

Šťavnatá vepřová minutka se zeleninou, která zachutná ...

Plněné papriky

14 hlasů
55min 484kJ 170 Kč

Lekli jste se názvu? Nenechte se zastrašit vzpomínkami...

Poradny

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více