Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

pajusap

8. 5. 2019

pro me je vzpruha vyrazit s holkama na vylet a dat si pekny vyslap po krasne prirode nasi krajiny. Tam si clovek pokeca, zasmeje ,udela neco pro svou postavu a hned se citite mladsi. (sice to nefunguje na dlouho,ale neni nad to vyrazit zas)A pro plet je pro me vzpruha zajit si na kosmetiku a nechat o plet pecovat to je pak zpruha pleti znat.. ale to nedelam tak casto jak bych si predstavovala a potrebovala bych vic navstev...

Dokonalou vzpruhu jsem si už pěkně dlouho nedopřála, mám 2 děti krátce po sobě takže se můj svět teď točí jen kolem nich a na sebe zapomínám😕

Kdy naposledy jsem zažila celkovou vzpruhu? To už je opravdu dávno je to tak 7 let co jsem byla po úrazu páteře 28 dní v lázních a tam jsem zažila opravdovou vzpruhu celého těla kde mě postavily doslova opravdu zpět do normálního pohybu byla to také zpruha duševní protože sem se cítila lepší a odpočatá i pleti lázenská voda a odpočinek krásně prospěla. těd před svatbou bych si kůru měla zopakovat, ale není čas a se dvěma dětma to ani nejde na tak dlouho odjet... tak bych ráda ubrala pár vrásek ze svého obličeje testováním s Vámi.

Já jsem se zúčastnila akce pro ženy, kde se krásně postarali o můj vzhled. Takže to bylo něco pro moji pleť i pro mě

Kdy a jak? Tak naposledy to bylo minulý týden o víkendu, kdy jsme slavili rozlučku se svobodou mé sestřenice. Byla to opravdu největší párty, co jsem kdy zažila. A taky to šlo další den vidět. Ci mi vždy pomůže, tak dát si teplou vodu s citronem, udělat si mátový čaj a vlezu si do vany, kde mám v sáčku oves a dopřádám si ovesnou koupel. Pokožka se tím vyživí a fakt zjemní. Sáčkem přetřu i unavený obličej a pak nanesu hydratační masku a půl hodiny relaxuji. Pak jsme jako znovuzrozená. Nanesu svůj oblíbený krém a v nejejlepším případě si jdu číst, když mám čas a klid :)

Vera1

7. 5. 2019

Pěknou vzpruhu si dávám každý den pravidelným cvičením. A výraznou vzpruhu jsem také dopřála své pleti asi před týdnem, kdy jsem si na obličej aplikovala detoxikační masku. Po jejím použití byla pleť viditelně zářivější. Ještě bych potřebovala vzpruhu na moje vrásky

Vzpruhu jsem si dala pořádnou dávkou slunění v prvních slunečních dnech :) není nad vitamín D ze slunce :) jinak vetší příjem tekutin a zařadila jsem více ovoce a zeleniny přece jen s začínajícím jarem/letem je to k dostaní více než přez zimu :)

simater

7. 5. 2019

Každé léto trávím jako terénní biolog na výjezdech v Norsku a dalších krásných přírodních scenériích. Už jenom to sluníčko, vzduch a psychická pohoda je obrovská vzpruha jak fyzická, tak psychická.

Molina

7. 5. 2019

Dokonalou vzpruhu jsem si díky skoro ročnímu dítěti a mému těhotenskému stavu už hodnou dobu nedopřála.

Od nového měsíce se snažím dodržovat pitný režim a vypít alespoň dva litry vody denně, a musím říct, že vidím zlepšení, zvlášť na své pleti

janavys

7. 5. 2019

Tak to snad ani nevím. Jedině jestli se počítá, vnitřně meloun a zvenku slupky od oloupané okurky.

Pořádnou vzpruhu? To už si ani nepamatuji, jsem stále v poklusu, nestíhám ani o sebe pečovat tak, jak bych chtěla

voljaro

7. 5. 2019

Právě teď jsem v termálech na Slovensku a to je vzpruha pro tělo i pro duši. Dneska jsem si dopřála kosmetickou masáž!

RomcaH

7. 5. 2019

Nevím jestli úplně pořádnou vzpruhu, nicméně asi před 2 týdny jsem byla na kosmetice,ale to je asi vše. Občas si dám nějaký noční krém. Ráda bych toto vyzkoušela :)

Pořádnou vzpuhu jsem zažila po výhře z Manufaktury,udělala jsem si den s fialkou

JITA72

7. 5. 2019

Tak to bude dneska koupel, romantika a spánek alespoň 12 hodinový. Konečně, už to potřebuji

jitka44

7. 5. 2019

Po operaci jsem byla poprvé v lázních, no to byla vzpruha pro duši, pro tělo, prostě pro celou MĚ!

gabulka

7. 5. 2019

Každoroční letní dovolená u moře, tam prostě pookřeju, stačí mi jen ten mořský vánek a klid jižanských národů.

Když jsem začala používat pleťové oleje, to moje pleť zažila vzpruhu jak nikdy A teď na jaře piju hodně odvar z kopřiv ze zahrádky, krásně to pleť pročistí.

lenka.v

7. 5. 2019

letni pobyt u more je moje jednoznacne nejlepsi vzpruha!

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kuřecí stehna dušená s paprikou

Kuřecí stehna dušená s paprikou

1 hlas
1h a 25min 538 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Letní bramborový salát

12 hlasů
50min 333kJ 65 Kč

Bramborový salát s okurkou.

Kuřecí paličky pečené s jablky

7 hlasů
1h a 20min 412kJ 190 Kč

Skvěle, šťavnaté kuřecí paličky pečené s jablky a červený...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více