Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Patrin

10.05.2019

Na nějakou vzpruhu nemá vůbec čas, jsem plně pracovně vytížná, ale asi by bylo na čase něco už pro sebe udělat

zarli

10.05.2019

Vzpruha mně čeká v úterý, to jsem objednaná v kosmetickém salonu.Denně jsou vzpruhou pro mně vnuci, připadám si vedle nich mladší než jsem.Další vzpruha je pobyt na mé zahrádce.V každém případě by mně Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster bodnul, to bych velm ráda vyzkoušela

Tělu dopřávám vzpruhu pravidelným běháním u nás v okolí ,v přírodě .Čerstvý vzduch dodá energii mě i mé pleti.A péči navíc dodám pleti každou neděli pravidělně, kdysi večer dopřeji výživnou pleťovou masku

Vzpruhu si dávám každé ráno v podobě ledové vody na obličej

Ráda bych si nějakou super vzpruhu dopřála,no bohužel jsem moc časově vytížená.Ale řekla jsem si,že je už na čase něco udělat - třeba toto bude ten správný začátek

krásný šumavský vzduch, jízda na kole jednou za 14 dní pleťovou masku a jako vzpruhu pro sebe jsem si dopřála nedávno s kámoškami jsem si zašla na pivečko

VerKvap

10.05.2019

Nedávno v podobě horké koupele a doma vytvořené pleťové masky z domacích surovin. Když není čas na relax, musí si ho člověk udělat doma

Mám dvě malé děti, takže moc času na rozmazlování a hýčkání své pleti není čas. Jednou týdně si udělám masku a každý večer nezapomenu pleť odlíčit a v živit nočním krémem.

O svojí pleť se snažím pečovat skoro každý den, i když jsem pracovně a školně vytížená, snažím se alespoň ob den na obličej aplikovat vyživující krém, aby moje pleť nevypadala unaveně, a cca 2-3 týdně používám buď masku na obličej, nebo peeling.

Před dvěma lety po šestinedělí jsem si dopřála zkrášlující kůry včetně masáže a bylo to moc příjemné

DaniDi

11.05.2019

Minulý pátek v kosmetickém salónu. Masáž obličeje, pletová séra, krémy a pletová maska dodala nejen mé pleti, ale i mne velmi příjemný pocit do nového jarního měsíce.

Každý večer se snažím plet hýčkat , dobře odličovat a mazat krémy. Cítím se pak více vesele.

olgaja

11.05.2019

Snažím se pečovat o pleť ráno i večer a před týdnem jsem si dopřáli thajsko masáž,která byla úžasná.

Veravaj

11.05.2019

Aspoň 2x týdně si dělám pleťovou masku před jejíž aplikací si umyji obličej. Každé ráno si namažu obličej vitamínovým krémem a večer opláchnu zase vlažnou vodou.

Krásná pleť je základ.

simkru

11.05.2019

Naposledy nedávno, kdy jsem si dělala jarní detox s Yves Rocher.

iva3

11.05.2019

Pořádnou vzpruhu nejen pro pleť jsem si dopřála minulý týden v termálech...když je člověk v pohodě a bez stresu daří se i pleti...jinak běžná péče: ráno růžová voda a skvalan, večer sprcha, levandulová voda a aloe vera gel. Produkty Manufaktury mám moc ráda, tak třeba to vyjde...

Naposledy u kosmetičky, což už nějaký měsíc bude Ráda bych udělala pro svou pleť více

Joplin

11.05.2019

Před pár dny jsem byla u kosmetičky a nedávno v lázních,oboje určitě mé pleti prospělo.

Pořádnou vzpruhu dopřávám své pleti pokaždé, když si dělám pletovou masku z jílu..potom je pleť hladká jako miminko :)

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kuře s kyselým zelím

Kuře s kyselým zelím

11 hlasů
1h a 20min 668 kJ 149 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Květáková polévka s brokolicí

32 hlasů
35min 117kJ 87 Kč

Hustá květáková polévka, která zasytí a v zimě i krásn...

Květák s hráškem

9 hlasů
35min 503kJ 50 Kč

Lehký oběd, dietní květák s hráškem.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více