Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Pře 14 dny jsem byla s přítelem na Wellness a tam jsem odpočívala a došla si na skvělou dvouhodinovou kosmetiku vč. masáže objičeje.

Pleti ji dopravam poměrně často a pravidelně, ale sobě jsem ji nedopřala ani nepamatuji. Je to už dávno.

Snažím se dopřávat obličeji vzpruhu nejrůznějími maskami, s dcerou si je připravujeme doma třeba z medu, banánů nebo avokáda a tak. To má člověk vždycky největší problém aby moc neochutnával. Ale já už bych asi potřebovala trochu větší podporu, přece jen už se nějaké ty vrásky objevily a v mém věku ovoce už asi všechno nezvládne.

dasa009

7. 5. 2019

Sama sobě jsem si dopřála vzpruhu v podobě víkendu s dcerou, v termálech. Plet by vzpruhu potřebovala , přece jen je na ni znát, že ji nosím skoro 52 let. Výrobky od Manufaktury pro mě nejsou neznámé a tak bych moooc ráda vyzkoušela Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster, který by vyzmizíkoval nějaké ty vrásky...

Já bych tu vzpruhu spíš potřebovala ! Přesto si dopřávám při koupeli občas peeling nebo masku obličeje, alespon tak .

petrac

7. 5. 2019

Naposledy jsem dopřála své pleti opravdovou vzpruhu minulý víkend v podobě intenzivního peelingu a pleťové masky.

nea

7. 5. 2019

Tak to už je velice dávno, bohužel. Ani si nevzpomenu kdy. Dostala jsem tenkrát jako dárek velice drahou ale i velice účinnou kosmetiku a přípravky, které byly super. ale nyní si je nemůžu dovolit.

terka20

7. 5. 2019

Pořádnou vzpruhu jsme si dopřála asi vloni u moře, jinak své pleti dávám vzpruhu každý den, protože ji pečlivě ráno i večer mažu hydratačním krémem a často používám domácí masky.

alenab

7. 5. 2019

pleti dopřávám denně ráno i večer kvalitní kosmetické přípravky a mně vzpruží vždy návštěva mého nejmladšího vnoučka.

Tak ja se ted zacala otuzovat, tak to si myslim, ze je dokonala vzpruha jak pro telo, tak pro obličej.

kajinek

7. 5. 2019

Vzpruhu si dost často plánuji, ale jen občas mi to vyjde.

Pořádnou vzpruhu sobě a své pleti jsem naposled dopřála o víkendu, kdy byl syn přes noc u babičky a já se poradně vyspala.

annella

7. 5. 2019

Pleti dopřávám vzpruhu každý den v podobě kosmetických výrobků , a sobě nyní chodím na ruční a strojové lymfo masáže

Izzylka

7. 5. 2019

Pořádnou vzpruhu? To se maže na chleba? Ne, vážně...od té doby, co mám syna, na sebe nemám moc času. Babičky nemáme a muž pracuje v zahraničí. Takže nějaké profesionální procedury u mě nehrozí. Ale když můžu, dopřeju si alespoň 1x za měsíc domácí lázeňský den. Koupel, svíčky, sůl, pěna, peeling...prostě vše na co si vzpomenu. Zabere to spoustu času, ale stojí to za to.

Vzpruhu svoji pleti dopřávám každý týden - udělám si hodinku soukromí v koupelně - udělám si pleťovou masku, masáž obličeje, napářku bylinkami - cítím se pak báječně jak na těle tak na duši a i ty vrásky nejsou tak viditelné

O svoji pleť se starám pravidelnými maskami a peelingem.Ráno a večer mažu kvalitním krémem proti vráskám.Bohužel moje pleť posledních 5 měsíců dostala hodně zabrat protože můj manžel bojoval o život a bohužel svůj boj prohrál.Samozřejmě že stres sehrál svoji roli dokonale a moje pleť i duše by potřebovala pořádnou vzpruhu.Proto bych ráda testovala tuto novinku.

4vladku

7. 5. 2019

Příjemnou vzpruhou je pro mě thajská olejová masáž , to se pak po ní cítím jak znovuzrozená.

Snažím se pleti dopřávat co nejčastěji v podobě peelingů a masek. Ovšem i sobě jsem si vzpruhu dopřála před měsícem ve wellness, kdy jsem vyzkoušela několik saun a následně studené sprchy a bazénky. To byla celkem slušná vzpruha

Pořádnou vzpruhu by ma plet potrebovala, 30 davno pryc, vrásky v zrcadle se prohlubuji a zacinam trpet syndromem starnuti.. :-( Ovšem moje mala dceruska mi dodava energii kazdy den, jeji usmev a objetí me dokazou vzdy nakopnout

Pořádnou vzpruhu si zpětně nemůžu vybavit ale jedná mě čeká na konci června. Jedeme s kamarádkama na welness víkend a už se nemůžu dočkat jak si to užijeme a odpočineme od denní rutiny. Myslím že pleti se bude líbit sauna která nás čeká a spousta dalších procedur mezi které patří také návštěva kosmetiky.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Těstovinový salát

Těstovinový salát

18 hlasů
20min 595 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Žampionový salát

10 hlasů
20min 600kJ 80 Kč

Recept na dietní žampiónový salát bez majonézy.

Zeleninová polévka s dýni

15 hlasů
45min 146kJ 130 Kč

Luxusní, podzimní zeleninová polévka.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více