Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

voljaro

17. 5. 2019

Minulý týden jsem byla se svojí maminkou a sestrou v termálních lázních na Slovensku a to byla panečku vzpruha! Zvlášť, když jsme si dopřály masáž celého těla a i kosmetickou masáž. To se mi ale opravdu často nestává

Pořádnou vzpruhu zažila má pleť u kosmetičky - 3 měsíce zpět.

Hanae87

16. 5. 2019

Jeeeee, tak to už je tak strašně dlouho, už delší dobu si říkám, že musím na nějakou extra péči , protože doma už nemám ani na WC chvilku klidu...😂

nikol.er

16. 5. 2019

Žádnou vzpruhu jsem si teď nějaký čas nedopřála. Byla jsem na rizikovém těhotenství a nyní jsem byla půl roku s mým krásným chlapečkem. Ve středu oslavil půl roku a já se na úterý objednala na kosmetiku, pedikůru a masáž, abych si odpočinula, nabrala další sílu :) už se moc těším!

TynaC

16. 5. 2019

Určitě u kosmetičky, je to relax jak pro duši tak pro mou pleť, odpočinek od rodinných povinností A je to už hooodně dlouho. Jinak doma občas nějaká pleťová maska nebo peeling. Ale už by to opravdu chtělo něco pořádného

Evalat

16. 5. 2019

Pravidelně navštěvuji kosmetický salon a tam si užije nejen má pleť, ale celkově zrelaxuji a cítím se pak skvěle

Jessi

16. 5. 2019

Mám 3 malé děti bohužel není čas si udělat nějaký pořádný oddech. Zkouším všemožné krémy a aspon víkendy se dospat. Manžel krémům moc nevěří, říká co to na sebe zase patláš, pojd raději spát. Já bych ráda tuto novinku ráda vyzkoušela a pak by možná mu klesla brada úžasem, každopádně kdo by sledoval každičkou změnu by byla nejstarší dcera 11 let. Ta vidí velice dobře a už mi říká mamko si už trochu stará, když uklizím. Tak bych pro ni chtěla být zase krásná jako mně poznala, když byla malinká.

Mysska

16. 5. 2019

Pořádnou vzpruhou pro pleť byla osvěžující pivní koupel včetně doplnění tekutin z pípy přímo u krásné dřevěné vany

linvitra

16. 5. 2019

Teď akorát končím detoxikační kůru po hormonální léčbě. Je to hrozná úleva hlavně od otoků a samozřejmě to má vliv i na pleť. To je prostě základ, začít "vymetat neořádek" zevnitř těla.

Bohužel na mateřské dovolené, dostává má pleť spíše velmi zabrat! Vzpruha pro ní momentálně je pouze peeling a pleťová maska 1x měsíčně Pořádný booster by již byl určitě jen ku prospěchu!

Vzpruhu jsem si už dlouho nedopřála. Pořád jsem v jednom kole. Na pleť taky zapomínám a přitom je to vlastně to první, co jde na člověku vidět. No je na čase se polepšit

majkyyx

15. 5. 2019

Vzpruhu? No, myslím že hodně dlouho ne, už by to bylo potřeba.

peti

15. 5. 2019

Můj obličej asi vzpruhu nezažil hodně dlouho, co jsem těhotná, tak se dost zanedbávám.

Ahoj, naposledy jsem pořádnou vzpruhu zažila, když jsem si omylem promnula oči rukou, kterou jsem chvilku před tím sypala nakrájené chilli papričky a pořádně si ji potom neumyla. To hořelo a potilo se celé tělo, slzy tekly proudem, pleť byla převelice nadšená. :D

vendy.z

15. 5. 2019

Největší vzpruha pro moji pleť bylo opalování se na terase - sice letos jen asi 5x, ale tak mě to nabilo! Miluji přijít z práce, lehnout si na lehátko v plavkách a opalovat se :) Pleť je hned jemnější a přirozenější. Sluníčko je zázrak na pleť. Zato teď mi hodně chybí, je zima :) Že prší je ale dobře....

Skaj

15. 5. 2019

Poslední příjemná vzpruha byla pro mne dvou denní návštěva pivních lázní v Rožnově. Pivo nemusím, ale tam to bylo příjemné, nejlepší byla koupel ve vaně plné mladého piva, tu si užíval i manžel ......

Techesska

15. 5. 2019

Vzhledem k tomu, že mám opravdu málo času a jsem velmi vytížená, nic moc nepomáhá. Jako vzpruha u mě funguje kafe. To zabere vzdycky. Naposled jsem si ho dopřála dnes ráno

Kikes2708

15. 5. 2019

Vzpruhu si dopřávám třikrát denně - jednou dopoledne - to s malou v kočárku újdu zhruba 8km kolem vesnice po polních cestach a větrolamech. Potom po druhé když sesyn vrátí ze školky a razíme do našeho krásného zámeckého parku, kde navštěvujeme pávy, chytame ryby v rybníčku a hrajeme si na babu a po třetí večer ve vaně, kdy si ji napustím krásně teplou vodou a uvelebím se v ní aspoň na 30 minut s dobrou knihou.

Jíťule

15. 5. 2019

Miluji procházky a výlety do přírody. Ty mě vždy dobijí energií. Věřím, že pobyt v přírodě na čerstvém vzduchu ocení nejen celé tělo, ale i má pleť. Snažím se výletit každý víkend, za každého počasí. Jinak vzpruhu pro mou pleť, mi dopřály dcery, které mi k narozeninám koupily voucher na ošetření u kosmetičky. Byla jsem tam v na konci dubna a přiznám se, že to bylo mé "poprvé". Ale slíbila jsem si, že budu chodit pravidelně, protože se mi ten relax na lehátku moc líbil

Ruverrl

15. 5. 2019

Vzpruhu se snažím dopřávat pravidelně. Především tím, že vyrazím do přírody. Ta, a sluníčko je moje největší dobíječka. Pak už stačí jen doladit péči o pleť jemnými přírodními produkty a člověk se cítí jak znovuzrozený.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Polévka s knedlíčky

Polévka s knedlíčky

18 hlasů
35min 305 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryba pečená chřestem

8 hlasů
45min 240kJ 110 Kč

Ryba s chřestem pečená v troubě.

Polévka z červené řepy s jablky

0 hlasů
1h a 5min 303kJ 120 Kč

Snadná, chutná a zdravá polévka.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více