Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

evikh

06.05.2019

Pořádnou vzpruhu už si ani nepamatuji kdy jsem po narození naší malé dcerky zažila. I když každý úsměv, radost a zářící oči dcerky je malá vzpruha a veliká radost

Má pleť dostala vzpruhu naposled dnes :D pořádná dávka hydratace (maska, krém aj.) Mám sušší pleť, takže musím hydratovat.

xverca

06.05.2019

Snažím se o vzpruhu tak jednou týdně, dopřeji pleti peeling, masku a sérum, nakonec arganový olej :)

kafecko

06.05.2019

vzpruhu??? Tak to moje pleť je asi ráda, když si dám vodu s citronem 35 mě už dávno odbylo, vrásky na čele přibývají... Ráda bych testovala booster

Naposledy jsem pleti dala pořádnou vzpruhu pred 3lety kdy jsem chodila pravidelnena kosmetiku a davala detox pleti ted mam 3leteho syna a čekáme v srpnu holčičku tak namam nejmenší pomyšlení na salon a péči o pleť jsem rada kdyz si rano umyju obličej a dam.krem

karliki

06.05.2019

Zatím má pleť čeká na vzpruhu,takže až vyhraji pleťový booster od Manufaktury,hned si to má pleť vyzkouší,už se těším.

micak42

06.05.2019

Dostala jsem na své kulatiny poukaz do kosmetiky před dvěma lety a moc jsem si to užila.Od té doby chodím každý měsíc se rozmazlovat do kosmetiky

bogape

06.05.2019

Naposledy jsem se věnovala sobě a své pokožce v únoru, kdy jsme si s manželem dopřáli partnerskou masáž se speciálním bahenním zábalem a masáží celého těla. Kéž by takových hezkých dnů bylo více a ne jen, když vyjde hlídání.

Esmska

06.05.2019

Vzpruhu se snažím své pleti dávat neustále a to zejména pleťovými maskami, hydratačnimi séry, krémy. No a na mě jako vzpruha působí káva a nebo bazén 😊

Naposledy takovou vzpruhu jsem i s manžílkem zažila po Vánocích, kdy jsme dostali od rodičů Dárkový kupon do Therm Laa.

Tabita

06.05.2019

Po velikonocích jsem byla s kamarádkou na zájezdu v polské Wisle na wellnessu. Byl to úžasný den, nelze to jednou větou vyjádřit. Hodně jsem si odpočinula, načerpala nové síly, občerstvila se. Byla jsem i na masáži a masérka mi řekla, že jsem dehydratována. Mám prý více pít čisté vody a pleti dopřát hydratační krém, na noc. Poslechla jsem ji, upravila si pitný režim a každý večer po koupeli použiji hydratační krém.

Minulý týden, byla jsem u kosmetičky a šíleně moc jsem si to užila i s masáží.

Na pořádnou vzpruhu čekám, až syn povyroste, momentálně bych ji teda uvítala, ale rostou mu zoubky, takže je to náročné, tudíž i má pleť dost trpí, ale věřím, že bude časem lépe a já si nějaký ten luxus dopřeji

Vzpruhu bych pleti doprala leda radikalni plastickou operaci, zatim nejsem tam hrr, i kdyz vsichni kolem me jo, jednou jsem mela botox, nikdo nic nepoznal....takze kremuju a kremuju...testuju a testuju...treba zazracny krem

sasurka

06.05.2019

V březnu o mých narozeninách jsme s mou nej kamarádkou jely oslavit narozeniny do Beskyd na noc s wellnesem,hýčkáním a super zábavou. Nejen,že jsme si užily masáží pleti,těla,tak i různých koupelí,vířivek a procházek,tak mě to tak nakoplo,že jsem si řekla,že je potřeba takové vzpruhy častěji.Ať už s kamarádkou či s přítelem,ale je potřeba se hýčkat.

ovace

06.05.2019

Pravidelně chodím na lymfatické masáže obličeje a používám hydratační krém nebo kokosový olej

Každé ráno si oplachuji pleť studenou vodou a pravidelně si dopřávám péči u kosmeticky , kde se nechávám hýčkat nejen čištěním ale také masáží obličeje

mkrelo

06.05.2019

Vzpruhu jsem si dopřála začátkem jara, kdy jsem vyrazila s kamarádkou na dámskou jízdu. Potřebovaly jsme zrelaxovat od dětí a také nabrat energii po zimě. Dopřály jsme si masáž, saunu, kde jsme se pořádně vypotily a bazén s vířivkou. Byly jsme hýčkány. A pleti jsme dopřály vyhlazení v podobě peelingu a bahenní pleťové masky..Víc takových víkendů....

Terez33

06.05.2019

S mojí pletí v poslední době velmi bojuji čím jsem starší začíná být problematicka ( hlavně hydratace ) zkouším co se dá a zatím žádný zázrak. kdyby by manufaktura zabrala bylo by to super!

Své pleti jsem naposledy dopřála pořádnou vzpruhu snad před rokem na dovolené. Sluníčko a moře mi pleť vždy krásně vyhladí takovým způsobem, že nepotřebuji ani makeup.

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Okurkový salát s koprem

Okurkový salát s koprem

13 hlasů
15min 101 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pstruh s brokolicí

21 hlasů
35min 331kJ 150 Kč

Dietní rybí pochutnání.

Polévka s jablečným moštem

18 hlasů
45min 254kJ 55 Kč

Recept na netradiční polévku s jablečným moštem.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více