Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Snažím se chodit na vzduch a do přírody co to jde. O pleť pečuji ráno i večer. Dopřávám jí hodně hydratace díky různým hydratačním krémům.

MiliKry

6. 5. 2019

Tak moje pleť, moje duše i já jsme zažili pořádnou vzpruhu před měsícem, kdy jsem strávila nádherných 14 dní na dovolené na překrásné Kubě. Díky sluníčku a moři jsem se vrátila vyhlazená jako po botoxu :) a načerpaná neskutečnou energií.

alus

6. 5. 2019

Manufaktura je super značka, to by mi určitě omladila plet, každý den je spruhou ranní sprška na obličej studenou vodou a pak promáznutí pletovým hydratačním krémem a večer relaxační koupel to je super

Hanako

6. 5. 2019

Pro mě je nejlepší vzpruhou celodenní pobyt v saunovém světě spolu se saunovými ceremoniály, zakončený peelingem mořskou solí s olivovým olejem, který báječně pleť vyživí. Doma pak používám péči přírodních produktů.

Anko1

6. 5. 2019

Své pleti dodávám pořádnou vzpruhu i sobě každý den :) Každodenní , pravidelnou bohatou péčí o pleť , ranní sprchou , rozcvyčkou a pořádnou snídaní

ZuziU

6. 5. 2019

Každý týden dávám své pleti vzpruhu látkovou maskou. Jsem těhotná a už se nikam moc nedostane, tak si musím dělat radost alespoň doma

megana4

6. 5. 2019

Před pár dny na procházce v lese.

Naposledy na welness víkendu, který, když o tom tak uvažuju, byl vlastně už docela dávno, dostala jsem ho před vánoci jako dárek od kolegyň. Tam byla moc šikovná paní kosmetička a musím říct, že si moje pleť, jak se říká, úplně chrochtala blahem.

V pátek a to takovou, že sem vyrazila po dlouhé době večer ven na koncert a bylo to něco tohle omladilo ducha hlavně

cepina

6. 5. 2019

Vzpruhu dostávám každý měsíc u kosmetičky a na masáži.Snažím se o sebe pečovat i doma,takže používám velmi často pleťové masky a tělová mléka a dělám si zábaly nohou i rukou.

Amandil

6. 5. 2019

Pravidelně chodím na kosmetiku a používám hydratující krémy a krémy proti vráskám. Zatím moc vrásek nemám, ale bojím se jich jako čert kříže!

ladouch

6. 5. 2019

Pořádnou vzpruhu své pleti moc často nedopřávám. Ale chystám se na operaci a pak budou následovat lázně, tak tam si pořádnou vzpruhu určitě dopřeju a nejen pleti, ale i celému zchátralému tělu.

Díky každodennímu shonu asi pro svou pleť a sebe nestíhám dělat maximum, ale snažím se hodně pít, vodu , pečuji o svou pleť jak nejlépe umím a to třeba denním krémem s UV faktorem, nočním sérem či peelingem a nebo maskou... ještě by to chtělo více spánku a relax někde v klidu u moře

Lucie62

6. 5. 2019

Snažím se používat masku aspoň 2x za měsíc a jednou za rok jít na kosmetiku..

kroppi

6. 5. 2019

Pravidelně používám peeling a masku, hodně piju, abych dopřála mým vráskám hydrataci.

popyna

6. 5. 2019

pleti dopřávám každou sobotu a středu pořádnou očistou obličeje, odličení, masky na každou čast obličeje určenou, krém apod.. A sobe asi jsem dopřála pořádnou vzpruhu sama bez dětí na bruslích v klidu..

myslím že největší vzpruhu dopřeju své pleti vždy po návštěvě kosmetičky, ale to není tak často jak bych si představovala.

dagous

6. 5. 2019

Moje pleť moc hýčkaná není. Dopřávám si hodně čerstvého vzduchu. Micelární vodu, noční i denní krém a za sluníčka ochranný faktor 30. Poslední dobou i oční krém. Roky se už dávno hlásí.

Chiara

6. 5. 2019

Své pleti jsem dopřála vzpruhu, když jsem byla minulý měsíc v sauně. Dostala medový peeling a poté výživný krém.

já myslím, že největší vzpruhu za poslední roky(co máme 2 děti a žádné hlídání) tak jsme si dopřáli po 8-mi letech víkend jen s manželem a to v saounovem světu - užasná regenerace pro moji duši i pro moji pleť

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Dýňová  polévka s pažitkou

Dýňová polévka s pažitkou

11 hlasů
50min 238 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Žampiónový salát

8 hlasů
40min 542kJ 158 Kč

Rychlý salát z žampiónů a celeru s restovaným lososem.

Polévka z cuket

13 hlasů
50min 187kJ 70 Kč

Cuketová polévka s řapíkatým celerem.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více