Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Snažím se chodit na vzduch a do přírody co to jde. O pleť pečuji ráno i večer. Dopřávám jí hodně hydratace díky různým hydratačním krémům.

MiliKry

06.05.2019

Tak moje pleť, moje duše i já jsme zažili pořádnou vzpruhu před měsícem, kdy jsem strávila nádherných 14 dní na dovolené na překrásné Kubě. Díky sluníčku a moři jsem se vrátila vyhlazená jako po botoxu :) a načerpaná neskutečnou energií.

alus

06.05.2019

Manufaktura je super značka, to by mi určitě omladila plet, každý den je spruhou ranní sprška na obličej studenou vodou a pak promáznutí pletovým hydratačním krémem a večer relaxační koupel to je super

Hanako

06.05.2019

Pro mě je nejlepší vzpruhou celodenní pobyt v saunovém světě spolu se saunovými ceremoniály, zakončený peelingem mořskou solí s olivovým olejem, který báječně pleť vyživí. Doma pak používám péči přírodních produktů.

Anko1

06.05.2019

Své pleti dodávám pořádnou vzpruhu i sobě každý den :) Každodenní , pravidelnou bohatou péčí o pleť , ranní sprchou , rozcvyčkou a pořádnou snídaní

ZuziU

06.05.2019

Každý týden dávám své pleti vzpruhu látkovou maskou. Jsem těhotná a už se nikam moc nedostane, tak si musím dělat radost alespoň doma

megana4

06.05.2019

Před pár dny na procházce v lese.

Naposledy na welness víkendu, který, když o tom tak uvažuju, byl vlastně už docela dávno, dostala jsem ho před vánoci jako dárek od kolegyň. Tam byla moc šikovná paní kosmetička a musím říct, že si moje pleť, jak se říká, úplně chrochtala blahem.

V pátek a to takovou, že sem vyrazila po dlouhé době večer ven na koncert a bylo to něco tohle omladilo ducha hlavně

cepina

06.05.2019

Vzpruhu dostávám každý měsíc u kosmetičky a na masáži.Snažím se o sebe pečovat i doma,takže používám velmi často pleťové masky a tělová mléka a dělám si zábaly nohou i rukou.

Amandil

06.05.2019

Pravidelně chodím na kosmetiku a používám hydratující krémy a krémy proti vráskám. Zatím moc vrásek nemám, ale bojím se jich jako čert kříže!

ladouch

06.05.2019

Pořádnou vzpruhu své pleti moc často nedopřávám. Ale chystám se na operaci a pak budou následovat lázně, tak tam si pořádnou vzpruhu určitě dopřeju a nejen pleti, ale i celému zchátralému tělu.

Díky každodennímu shonu asi pro svou pleť a sebe nestíhám dělat maximum, ale snažím se hodně pít, vodu , pečuji o svou pleť jak nejlépe umím a to třeba denním krémem s UV faktorem, nočním sérem či peelingem a nebo maskou... ještě by to chtělo více spánku a relax někde v klidu u moře

Lucie62

06.05.2019

Snažím se používat masku aspoň 2x za měsíc a jednou za rok jít na kosmetiku..

kroppi

06.05.2019

Pravidelně používám peeling a masku, hodně piju, abych dopřála mým vráskám hydrataci.

popyna

06.05.2019

pleti dopřávám každou sobotu a středu pořádnou očistou obličeje, odličení, masky na každou čast obličeje určenou, krém apod.. A sobe asi jsem dopřála pořádnou vzpruhu sama bez dětí na bruslích v klidu..

myslím že největší vzpruhu dopřeju své pleti vždy po návštěvě kosmetičky, ale to není tak často jak bych si představovala.

dagous

06.05.2019

Moje pleť moc hýčkaná není. Dopřávám si hodně čerstvého vzduchu. Micelární vodu, noční i denní krém a za sluníčka ochranný faktor 30. Poslední dobou i oční krém. Roky se už dávno hlásí.

Chiara

06.05.2019

Své pleti jsem dopřála vzpruhu, když jsem byla minulý měsíc v sauně. Dostala medový peeling a poté výživný krém.

já myslím, že největší vzpruhu za poslední roky(co máme 2 děti a žádné hlídání) tak jsme si dopřáli po 8-mi letech víkend jen s manželem a to v saounovem světu - užasná regenerace pro moji duši i pro moji pleť

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

 Kuřecí prsa s hráškem a žampiony

Kuřecí prsa s hráškem a žampiony

0 hlasů
1h a 20min 400 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Marinovaný bůček

10 hlasů
1h a 50min 1279kJ 140 Kč

Recept na pečený bůček s pomerančovým džemem.

Kotlety marinované s kečupem

13 hlasů
30min 915kJ 140 Kč

Kotlety s kořením, česnekem a kečupem.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více