Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

qqqqqq

06.05.2019

Snažím se aspoň trochu pečovat každý den. Ale dvakrát do roka jezdím na wellness víkend, kde o sebe nechám pečovat tzv. od hlavy až k patě a to je vzpruha maximální a božská.

dennas

06.05.2019

Snažím se dodržovat svou rutinu a to maska a peeling obličeje každý víkend

Kati_s

06.05.2019

Tak jak už na mne mírně vidět první známky stárnutì,snažím se víc pečovat o svoji pleť.Posledni vzpruhu pleti jsem dodala na kosmetice na facelufting na víkend,a pravidelně delam masky doma.

klera

06.05.2019

Včera ráno jsem si udělala peeling obličeje, pak dala slupovací masku a nakonec výživný krém. O pár hodin později jsem ještě mazala do sauny, kde jsem si užila parádní relax.

Hanyna

06.05.2019

O pleť pečuji poctivě a pravidelně. Ale vzpruhu dopřávám sobě i své pleti každý pátek. To manžel vyráží na pivko za kamarády, a protože děti už spí, tak mám nerušený večer vyhrazený jen pro sebe. Plná vana pěny, svíčky, relaxační hudba... Manikůra, pedikůra a důkladná péče o pleť i pokožku celého těla. Vždy se na páteční večery těším. Protože patří jen mě a já se po nich cítím skvěle jak na duši, tak po těle

O pleť se snažím pečovat jak nejlépe umím, ale stres a starosti mi bohužel zanechaly už nějakou vrásku. Vzpruhu svému tělu i duši dodávám dvakrát týdně když si chodím zacvičit Tabatu. To si krásně vyčistím hlavu.

Na svou letošní "jarní vzpruhu" se ještě chystám, ale už teď se těším, jako malá Každoročně před létem vyrážím na olejovou thajskou masáž celého těla (od palce u nohou až po kořínky vlasů). Uaaaa, připadám si pak jako "znovuzrozená"

zanetie

06.05.2019

Naposledy pred svatbou, kdy jsem byla u kosmeticky.

xira

06.05.2019

Jednou za čas ošetření pleti v kosmetickém salonu.

vivi11

06.05.2019

Naposledy když jsem byla u kosmetičky. Jinak se snažím o pleť starat kvalitní kosmetikou.

janeve

06.05.2019

byla jsem na jaře u kosmetičky, která se mé pleti intenzivně věnovala.

Klijan

06.05.2019

Tak naposledy to bylo 20.1.2019, kdy jsem byla u své kosmetičky. Čtyři dny na to jsem porodila a začal kolotoč kolem dětí a na sebe tolik času nemám. Sice si občas dopřeji doma nějakou masku, zábal atd., ale přece jenom to není ono. Takže v červnu už zase hurááá na kosmetiku.

Každých pět týdnů trávím 120 minut v salonu mé kosmetičky, která se o mě stará již 25 let. Začíná odlíčením, pokračuje peelingem, čištěním, maskou, úpravou obočí a hydratací pleti. Ošetření je velice příjemné a účinné. Odcházím jako znovuzrozená.

Mia87

06.05.2019

O svojí plet pečuji, a stále hledám přípravky které budou to pravé pro mě. Tento pleťový booster vypadá zajimavě a pro moji pleť by to mohla být ta pravá vzpruha.

Své pleti se snažím dopřávat vzprhu pravidelně - 2x až 3x týdně pleťovou maskou, obden kyselinou hyaluronovou a 1x týdně galvanickou žehličkou. Rovněž jsem si oblíbila photoner od Tiande a hydratační séra, při jejíchž použití vyloženě cítím,jak moje pokožka pije a je hnedle svěžejší a zářivější. Mojí vzpruhou pro tělo je pravidelná masáž, dostatek tekutin a dobrého kvalitního jídla, spánek a malé i velké radosti s mými nejmilejšími.

O svou pleť se snažím dobře pečovat, hydratovat, čistit . Používám určité výrobky. Večer i ráno pečlivě se starat, pleť se nám za to odmění. Chodím ke kosmetičce. Kupuji si potřebné výrobky a ráda zkouším i novinky.

nitka-a

06.05.2019

Vypravila jsem se do pivních lázní a užila jsem si jej se vší parádou. nezapomenutelný zážitek jak pro mě samoutnou tak pro mou plet. Všěem doporučuji hlavně maminkách aby jednou vyzkoušeli a už budou jezdit pravidelně jako já.

Pleti se snažím dopřávat vzpruhu poměrně často, protože s blížící se čtyřicítkou to začíná být nezbytné. Používám kvalitní pleťové krémy, masky a séra, hodně piju. Sobě dopřávám vzpruhu nejčastěji protřednictvím procházky v přírodě nebo knížkou. :)

hajecek

06.05.2019

Každý víkend se snažím udělat si na svůj obličej čas. To, co přes týden nestíhám. Vytrhám si obočí, dokonale vyčistím pleť a ráda také používám nejrůznější masky na obličej a oční okolí.

camina

06.05.2019

Pořádnou vzpruhu jsem si dopřála včera. Nejdřív jsme se byli projet na kole, pak jsme zašli do bazénu a pak na večeři.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Mrkvová polévka s mandlemi

Mrkvová polévka s mandlemi

14 hlasů
40min 336 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Restovaná játra

19 hlasů
25min 544kJ 110 Kč

Rychlá příprava telecích jater.

Vepřové maso se zázvorem

10 hlasů
1h a 5min 1198kJ 165 Kč

Dušené kostky vepřového masa, podávané s rýží, posypan...

Poradny

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Chci bydlet sama s dětmi, dostanu příspěvek na bydlení?

Dbrý den, Karolíno,na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu, ve kterém má t... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více