Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Misha69

6. 5. 2019

Vzpruhu jsem pleti dopřála když jsem konečně spala v kuse asi 10 hodin, ale nevím zda byl vidět nějaký výsledek, kdybych totiž měla dospat vše co jsem nenaspala, tak bych spala týden

deeana

6. 5. 2019

Pořádnou vzpruhou je pro mou pleť dovolená, kdy si odpočinu a dostanu do těla novou energii. O dovolené déle spím, více se usmívám a vnitřní pohoda se později promítne i vně, na pleti. Dovolená je ale ještě daleko.

Tak o víkendu jsem si dopřála pleťovou masku... žádný výsledek - krásnější nejsem Jinak se snažím o víkendu chodit nenalíčená.. ať si pleť maličko odpočine :)

Vzpruhu pro pleť si dopřávam v podobe pleťových masek a vzpruhu pro duši a tělo před týdnem, když si naši malou k sobě vzala babička na víkend,

Pro mě je pořádná vzpruha, když odjedeme s rodinou někam na dovolenou a neřeším každodenní starosti.

Amalka

6. 5. 2019

Tak pořádnou vzpruhu tělu o obličeji jsem si nedala už hodně dlouho. Ale už se těším, až se mi to zase po čase podaří a možná právě s tímto boosterem :) Ale abych odpověděla, poslední vzpruhu jsem dala obličeji na podzim na Šumavě, kdy jsme si s kamarádkou u sklenky vína daly na obličeje černou slupovací masku. Bylo to fajn.

Milka98

6. 5. 2019

Jsem plně vytížená prací, péčí o domácnost, pomocí svým dětem s pěti vnoučaty, účastí v různých zájmových i dobročinných organizacích u nás v obci. Ale vždy, 1x za dva měsíce si dopřeju návštěvu kosmetičky a masérky v jednom. Tělo se prohřeje lávovými kameny a uvolní při relaxační masáži a pleti dopřeju očistu, výživnou masku, masáž a super sérum

Dadule

6. 5. 2019

No tak to už je hodně dlouho :D nemám na sebe pořádně čas a je to na pleti znát. Proto jsem si nedávno pořídila arganový olej a krém od Vichy, abych ji trošku pomohla. Zda to pomůže, těžko říct. Ale v nejbližší době se chystám na kosmetiku a zrovna před hodinou jsem se objednala na masáž zad A už se nemůžu dočkat. Nicméně manufakturu mám ráda, používám od nich pleťové tonikum a je skvělé. Věřím, že i boost bude skvělý, zatím jsem o něm neslyšela

Dobrý den. Otázka mně zaskočila Pořádnou vzpruhu? Vždyť já ani nevím Od narození synka (před 15 měs), jsem se ještě nevzpamatovala a již mám měsíc do ďalšího porodu ... Jediné období vzpruhy jsou asi dny kdy zajedeme třeba na týdne k rodičum a ty převezmeou veškerou starostlivost o mně i vnuka

Corinka

6. 5. 2019

Hyckat a vzpruzit svou plet i cele telo nemusi vzdy nutne byt nekde na kosmetice ci v masaznim salonu za drahe penize. Konkretne ja si casto dopravam ( a naposledy vcera) napustenou plnou vanu vody s pridanym vyzivnym olejickem, na oblicej nanesu nejakou dobrou hydratacni masku nebo treba jen nakrajenou okurku, necham si od manzela umyt zada a nechybi ani dobra kniha, sklenka vina a zapalena vonava svicka.

Krasny den. Nekolikrat za rok jezdim spolu se sestrenici na prodlouzeny vikend do lazni Jesenik. Zajdeme si na kosmetiku vycistit a omladit plet, na raselinovy zabal tela a dobrou masaz. Zavitame do mistniho venkovniho balneoparku na lecbu studenou vodou. A hlavne pobyvame na cerstvem vzduchu uprostred krasne prirody. Dokonaly balzam pro telo i dusi.

Luci79

6. 5. 2019

Musím přiznat, že s blížící se 40, je to na pleti znát. Jednou měsíčně si dopřávám relax pro sebe, tělo a pleť. Teď se mi to podařilo v neděli před Velikonocemi. Mám kamarádku kosmetičku, takže jsem jí jako obvykle pozvala na vínko a malé pohoštění a ona mi na oplátku udělala čištění pleti, masku, pealing rukou, nohou, zábal. Trochu jsme to uzpůsobili domácím podmínkám. Ale čokoládovou masku na pleť jsem si neodpustila. Já se jinak k ní do salonu jinak nedostanu, má hodně plno a já taky časově bývám na to špatně, ale i přesto mi věnuje půlden jednou měsíčně ve svém volnu a jsem jí za to vděčná. Běžně používám přírodní minerální oleje a přípravky s přírodním složením, ale přiznám se, že jsem Manufacturu ještě nezkoušela.

na damske jizde rped 14 dny pod louhe dobe, od det, proste ejn dorbe jdilo rpatele trocha alkoholu :)

Už mi je přes třicet, takže se začínám poohlížet po nějaké výživnějším a účinnějším vyhlazovači vrásek. Moje pleť navíc postrádá vláhu, takže ráda a často používám plátýnkové masky nasáklé séry a kyselinou hyaluronovou. To je má nejoblíbenější vzpruha za dobrý peníz

Upřímně už si ani nepamatuju. Co jsem těhotná tak mám pleť šílenou a veškeré pokusy o její vylepšení se setkávají s nezdarem, takže sem to víceméně vzdala a čekám až porodim (snad každý dnem) a pak se budu moct dát trochu dokupy :D

Martaa

6. 5. 2019

Již je to nějaký ten pátek, ale pořádnou vzpruhu jsem si dopřála při návštěvě wellness centra, kde jsme se s přáteli půl dne střídavě saunovali, ochlazovali v bazénu a dali si pořádné smoothie. Využila jsem nabízený peeling a krásně svou pokožku nabudila. Na závěr jsem si pro dobrou náladu dopřála sklenici prosseca.

Alex649

6. 5. 2019

To je již tak dlouho,že ani nevím.

Marci55

6. 5. 2019

V březnu jsem byla v lázních. To byla obrovská vzpruha

Těžká otázka. Své pleti vzpruhu až tak zatím nedopřávám. Ale měla bych začít, přeci jen už jsem pokořila čtyřicítku a první vrásky se mi už také začínají objevovat. Vzpruhu sobě dopřávám při zážitcích se svou rodinou - zejména v přírodě.

Nelda

6. 5. 2019

no, vzpruhu, si moc nedopřávám, jsem ráda že si zajdu ke kadeřnici ted co se blíží ta třicítka tak jsem se teda začla mazat od hlavy až k patě a asi čekám na zázrak

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kančí steaky

Kančí steaky

11 hlasů
1h a 35min 450 kJ 355 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapékané brambory se zelím

18 hlasů
1h a 15min 490kJ 85 Kč

Jednoduchý recept na vynikající zapékané brambory se s...

Grilovaný marinovaný losos

12 hlasů
50min 879kJ 500 Kč

Sváteční luxusní večeře jako z dobré restaurace.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více