Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Bude to tak měsíc, kdy jsem byla v sauně a tělu včetně obličeje dopřála pořádnou medovou očistu

Minulý měsíc, když jsem byla na kosmetice. Nechala jsem si vyčistit obličej, užila si pleťovou masku a dopřála si masáž obličeje.

tory

6. 5. 2019

Sobě ani pleti jsem žádnou vzpruhu nedoprala ani nepamatuji. Mám čtyřletého syna a tříměsíční dcerku tak to absolutně nestíhám

kutr27

6. 5. 2019

Naposledy tak před měsícem kdy jsem byla na celkové masáži těla včetně obličeje :)

Naposledy pořádnou vzpruhu dostala moje pleť v Tureckých lázních, kde člověk prošel několika druhy saun, teplota se tam měnila od 50 °C až po zážitkovou saunu, kde vyskočila teplota až ke 140 °C, kde nám slečna ovívala ručníkem před tvářemi. Před touto výrazně teplou procedůrou jsme se sestrou strávili den na horách, kde pro změnu foukal ledový vítr s deštěm. Takže z extrému do extrému 😂a večer mě zachránilo pár kapek ricinového bio olejíčku😛😍

Pořádnou vzpruhu jsem si dopřála o Velikonocích v lázních Bohdaneč. Nejen své tělo při masážích a koupelích jsem si zregenerovala, ale došla jsem si i na kosmetiku, aby mé tělo i pleť byly komplet omlazené.

Pleti bohužel moc velkou vzpruhu nedopřávám, jediné co stíhám je jednou měsíčně kosmetika a jedinou týdně si "napatlat" nějakou maskou doma, ale pořád si říkám, že je to lepší než nic.

Nixelka

6. 5. 2019

pořádnou vzpruhu pleť dostala po dovolené u mrtvého moře, tamní kosmetika byla skvělá. Chtělo by to něco podobného i u nás

Pleti ani sobě moc velkou vzpruhu nedopřávám, jsem v jednom kole, stále nic nestíhám. Plány jsou velké, ale k jejich realizaci není čas.

Tak na to si už ani nevzpomínám jelikož máme doma zítra už jednoroční miminko a k tomu jsem se rozhodla dodělat si titul Ing. , tak moc času na péči o sebe nemám :-( ale už bych to potřebovala jako sůl

velinka

6. 5. 2019

Tak pořádnou vzpruhu moje pleť dostala minulý týden v pátek, byla jsem na dovolené v Rusku v Petrohradě a po celodenním procházkovém maratonu v mínus 2 stupních jsem musela večer do sauny a poté mojí zmrzlou pleť krásně prokrémovat.

Svojí pleti dopřávám vzpruhu jednou měsíčně, navštěvuji skvělou profesionální kosmetičku. Vždy když od ní jdu, moje pleť je jako "nová". Trvalo mi léta, než jsem byla schopná investovat sama do sebe a říct si, že si to zkrátka zasloužím...jen škoda, že jsem to neděla už dříve.

glady

6. 5. 2019

vždy na jaro a na podzim jezdíme do termálů, kde vždy dobiju baterky dost času v rámci pobytu trávím i v saunách, takže i pokožka dostane vzpruhu

Zrovna nedávno Poslala jsem manžela s dcerou (19 měsíců) o prodlouženém víkendu na chatu a užívala si relaxu. Potřebovala jsem to jako sůl, neboť čekáme druhého potomka, takže nejen že jsem si udělala doma svoje wellness lázně, ale konečně jsem si užila i rostoucí pupík a pohyby drobečka

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Kančí steaky

Kančí steaky

11 hlasů
1h a 35min 450 kJ 355 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapékané brambory se zelím

18 hlasů
1h a 15min 490kJ 85 Kč

Jednoduchý recept na vynikající zapékané brambory se s...

Grilovaný marinovaný losos

12 hlasů
50min 879kJ 500 Kč

Sváteční luxusní večeře jako z dobré restaurace.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více