Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma TESTOVÁNÍ: Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster od Manufaktury

30. 04. 2019

Miska222

15. 5. 2019

Vzpruhu se své pleti snažím v současnosti dopřávat pořád, poslední dobou mám dosti citlivou a problematickou pleť tak hledám něco co by mi pasovalo a tohle vypadá téměř dokonale :)

Saul96

15. 5. 2019

Vzpruhu svemu obliceji dopravam 1-2 tydne a to peelingem nebo pletovou maskou. Mam pripravky, ktere nejsou prevonene a jsou citlive k pokozce. 🙂 Nejvetsi vzpruhu me pokozce dodavaji hydratacni kremy, ktere se zaroven dobre vstrebavaji 🙂😍

snažím se aspoň každý měsíc dopřát nějakou rozmazlovací kúru - třeba domácí masku, hloubkové čištění, napařování... mám takovou náladovou pleť, tak se snažím, abych si ji naklonila a ona mě moc netrápila)

Klara-21

15. 5. 2019

Snažím se poslední 3 měsíce o svou pleť a vůbec pokožku těla více pečovat. Takže si pravidelne doprava pleťové masky, používám olejicky, tělo masíruje kartáčkem, dávám pieling a promazavam krémy

No jelikož mám tři měsíční miminko, tak to jde doopravdy špatně, protože je všude se mnou :D tím všude, myslím naprosto vsude, ale to určitě kdejaká maminka zná :D takže když malý usne, maminka si najde chvilicku, aby o sebe a svou pleť také mohla pečovat, neříkám , ze to je úplně každý den, ale několikrát týdně určitě !

zorro2809

15. 5. 2019

Kdy jsem dopřála své pleti vzpruhu? Tak nejspíše je to moment, kdy se konečně dostanu do koupelny, všichní spí a já si napustím vanu plnou horké vody a konečně chvíli relaxuji, nanesu si masku, namažu krémem... případně zvolím peeling, každopádně po takové době je to vždy vzpruha pořádná, aspon na chvíli

Melissa1

15. 5. 2019

Sobe sem celkovou vzpruhu dodala obrovskou... shodila jsem od unora 10 kg a chodím 3X týdně na dlouhé procházky...změnila jsem stravu a cítím se mladší lehčí spokojenější... akorát na pleti je těch 10 kg poznat a to zrovna v tom horším navíc krém co používám není už to pravé.. chtělo by to změnu a takovou 28 denní kůru bych potřebovala vyzkoušet.

Pořádnou vzpruhu jsem si dopřála s rodinou minulý týden - dovolenou v Krkonoších. A poslední vzpruha pro mou pleť byla dnes při vaření, po vzoru mé maminky si dávám na obličej čerstvě oloupané slupky z okurky, no a dneska jsme měli k obědu okurkový salát, takže byla taková home made okurková maska

Vasti1

14. 5. 2019

pořádnou vzpruhu jsem si dopřála dneska na hodině pilates. A vzpruha pro můj obličej je v plánu teď na večer - slupovací maska proti černým tečkám

Jitulaa

14. 5. 2019

Nevím jestli pořádnou, ale před dvěma týdny maskou na obličej

Naposled o víkendu s pleťovou maskou s vitamínem C.

Maybay

14. 5. 2019

O pleť pravidelně pečuji,ale vzpruhu by přesto potřebovala. Zatím jsem neobjevila masku nebo výrobek, po jejímž použití by byl viditelný výsledek.

Olafi

14. 5. 2019

Nooo tak to je hodně dávno ale uz bych si mela zajít, porad plánuji a nic, ale včera jsem dala do vzpruhu aspoň moje vlásky, tak pleť musím dohnat

Nedávno jsem objevila kouzlo úplně obyčejného kokosového přírodního oleje, od doby, co jej používám před spaním, mám opravdu krásnou jemnou pleť, není ani vysušená, ani mastná

Už je to sice dva roky, ale stále vzpomínám na úžasnou proměnu v jednom salonu. Celý den se o mě někdo skvěle staral a já si ten den moc užila. A i s výsledkem jsem byla moc spokojená

Snažím se si na sebe udělat každý den alespoň 30 minut čas, ať už na péči o pleť nebo čtení dobré knihy, ale co si budeme povídat, když má člověk malé děti, tak ně každý den to klapne

Sandra222

14. 5. 2019

Snažím si udělat čas pro sebe alespoň půl hodinky o víkendu a to maskou, jak na vlasy, tak na obličej, lakování nehtů, koupelí apod. Člověk si zaslouží rozmazlování v tom dnešním uspěchaném světě.

kamichell

14. 5. 2019

Naposledy jsem si dopřála pořádnou vzpruhu o Velikonocích u moře. Severního v Polsku. Počasí vyšlo na 1, takže koupání, pláž, odpočinek, sluníčko, čerstvý vzduch, les, rezervace, národní parky a hlavně klid, teď mimo sezonu bez lidí. Prostě dokonalý relax, jak fyzicky, tak psychicky.

witchie

14. 5. 2019

Někdy si připadám jako seniorka, přestože jsem zatím maminkou na mateřské, a to kvůli mé zálibě ve wellness pobytech. Právě ty považuji za opravdový relax a vzpruhu nejenom pro tělo, ale také pro duši. Teď s malým synem je to s možností takových dovolených horší, a proto si dopřávám alespoň "soukromé wellness centrum" ve vaně Stačí čajové svíčky, vonný olej do koupele, chvíle pohody a hned se cítím mnohem lépe

raddre

14. 5. 2019

snažím se každý den, ale popravdě že by to na mé pleti bylo až tak znát to zas ne, 2x ročně jezdíme na 3 denní pobyt s přáteli za památkami a krásami ČR a to se pak cítím opravdu svěže

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Hovězí závitky s čedarem

Hovězí závitky s čedarem

9 hlasů
1h a 45min 698 kJ 190 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Chřest s mangovým krémem

8 hlasů
45min 190kJ 130 Kč

Chřest jako předkrm podávaný s krémem z manga.

Pikantní provensálský zeleninový koláč s brusinkami

12 hlasů
1h a 25min 1072kJ 120 Kč

Trochu víc práce, ale výsledek je skvělý.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více